Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Riga Hockey Cup 2019
Riga Cup Events SIA
,
Hokejs
Riga
Riga
Hokejs
29 mar - 28 apr 2019
1999-2009
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Riga Hockey Cup 2024
Riga Hockey Cup 2023
Riga Hockey Cup 2021
Riga Hockey Cup 2019
Riga Hockey Cup 2018
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Spēles
Selection Switzerland NorthWest
,
U-14 AAA
Spēles diena
piektdiena 29 marts (2019)
sestdiena 30 marts (2019)
svētdiena 31 marts (2019)
piektdiena 5 aprīlis (2019)
sestdiena 6 aprīlis (2019)
svētdiena 7 aprīlis (2019)
piektdiena 12 aprīlis (2019)
sestdiena 13 aprīlis (2019)
svētdiena 14 aprīlis (2019)
piektdiena 19 aprīlis (2019)
sestdiena 20 aprīlis (2019)
svētdiena 21 aprīlis (2019)
pirmdiena 22 aprīlis (2019)
piektdiena 26 aprīlis (2019)
sestdiena 27 aprīlis (2019)
svētdiena 28 aprīlis (2019)
More filters
Vecuma grupa
U-10
U-11
U-12 AA
U-12 AAA
U-13
U-14 AA
U-14 AAA
U-15
U-16
U-20
Apakšgrupa
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group J
Group K
Group K
Group L
Group L
Group M
Group N
Group O
Group P
Group R
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
-
Akropole
Inbox
Jelgava
Kurbads
Ozo
Volvo A
Volvo B
Volvo C
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
05.04.2019
10
U-14 AAA
Group B
10:45
Jelgava
tmp
HS Riga 06
Selection Switzerland NorthWest
HS Riga 06 vs Selection Switzerland NorthWest
1
-
3
21
U-14 AAA
Group B
14:30
Jelgava
tmp
HC Shahter Soligorsk
Selection Switzerland NorthWest
HC Shahter Soligorsk vs Selection Switzerland NorthWest
3
-
0
33
U-14 AAA
Group B
18:15
Jelgava
tmp
HS Kurbads
Selection Switzerland NorthWest
HS Kurbads vs Selection Switzerland NorthWest
4
-
1
06.04.2019
41
U-14 AAA
Group B
08:15
Volvo A
tmp
Selection Switzerland NorthWest
Jelgavas Ledus Sporta skola
Selection Switzerland NorthWest vs Jelgavas Ledus Sporta skola
4
-
0
53
U-14 AAA
Group B
12:00
Volvo A
tmp
Selection Switzerland NorthWest
EVU Red
Selection Switzerland NorthWest vs EVU Red
2
-
3
61
9/16th place
U-14 AAA
15:45
Volvo A
tmp
Zurich Select
Selection Switzerland NorthWest
Zurich Select vs Selection Switzerland NorthWest
5
-
2
07.04.2019
73
13/16 place
U-14 AAA
07:00
Inbox
tmp
Selection Switzerland NorthWest
Tappara Black
Selection Switzerland NorthWest vs Tappara Black
0
-
4
85
15th place
U-14 AAA
12:00
Inbox
tmp
Selection Switzerland NorthWest
HS Kurbads
Selection Switzerland NorthWest vs HS Kurbads
3
-
1
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad