Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Riga Hockey Cup 2019
Riga Cup Events SIA
,
Hokejs
Riga
Riga
Hokejs
29 mar - 28 apr 2019
1999-2009
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Riga Hockey Cup 2024
Riga Hockey Cup 2023
Riga Hockey Cup 2021
Riga Hockey Cup 2019
Riga Hockey Cup 2018
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Spēles
Geneve - Servette HC
,
U-13
Spēles diena
piektdiena 29 marts (2019)
sestdiena 30 marts (2019)
svētdiena 31 marts (2019)
piektdiena 5 aprīlis (2019)
sestdiena 6 aprīlis (2019)
svētdiena 7 aprīlis (2019)
piektdiena 12 aprīlis (2019)
sestdiena 13 aprīlis (2019)
svētdiena 14 aprīlis (2019)
piektdiena 19 aprīlis (2019)
sestdiena 20 aprīlis (2019)
svētdiena 21 aprīlis (2019)
pirmdiena 22 aprīlis (2019)
piektdiena 26 aprīlis (2019)
sestdiena 27 aprīlis (2019)
svētdiena 28 aprīlis (2019)
More filters
Vecuma grupa
U-10
U-11
U-12 AA
U-12 AAA
U-13
U-14 AA
U-14 AAA
U-15
U-16
U-20
Apakšgrupa
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group J
Group K
Group K
Group L
Group L
Group M
Group N
Group O
Group P
Group R
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
-
Akropole
Inbox
Jelgava
Kurbads
Ozo
Volvo A
Volvo B
Volvo C
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
19.04.2019
10
U-13
Group G
10:45
Kurbads
tmp
Geneve - Servette HC
HS Riga
Geneve - Servette HC vs HS Riga
0
-
7
19
U-13
Group G
15:00
Kurbads
tmp
Jokerit - 1
Geneve - Servette HC
Jokerit - 1 vs Geneve - Servette HC
4
-
1
20.04.2019
0
U-13
Group R
00:00
tmp
Kremenchuk - 2006
Geneve - Servette HC
Kremenchuk - 2006 vs Geneve - Servette HC
2
-
1
45
U-13
Group G
12:00
Volvo A
tmp
Geneve - Servette HC
Kremenchuk - 2006
Geneve - Servette HC vs Kremenchuk - 2006
1
-
2
64
U-13
Group R
19:45
Volvo B
tmp
Karhu - Kissat Bears
Geneve - Servette HC
Karhu - Kissat Bears vs Geneve - Servette HC
1
-
4
21.04.2019
76
U-13
Group R
09:45
Akropole
tmp
Geneve - Servette HC
Team Hockey Talents
Geneve - Servette HC vs Team Hockey Talents
2
-
0
95
17/24 place
U-13
17:15
Kurbads
tmp
HJK White
Geneve - Servette HC
HJK White vs Geneve - Servette HC
2
-
3
107
17/20 place
U-13
21:00
Kurbads
tmp
HCT Young Lions
Geneve - Servette HC
HCT Young Lions vs Geneve - Servette HC
0
-
3
22.04.2019
126
17th place
U-13
15:45
Inbox
tmp
Salute Germany Select
Geneve - Servette HC
Salute Germany Select vs Geneve - Servette HC
4
-
0
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad