Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Riga Hockey Cup 2019
Riga Cup Events SIA
,
Hokejs
Riga
Riga
Hokejs
29 mar - 28 apr 2019
1999-2009
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Riga Hockey Cup 2024
Riga Hockey Cup 2023
Riga Hockey Cup 2021
Riga Hockey Cup 2019
Riga Hockey Cup 2018
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
CupOnline - Gratis Cup
Spēles
Tordon Orange
,
U-12 AAA
Spēles diena
piektdiena 29 marts (2019)
sestdiena 30 marts (2019)
svētdiena 31 marts (2019)
piektdiena 5 aprīlis (2019)
sestdiena 6 aprīlis (2019)
svētdiena 7 aprīlis (2019)
piektdiena 12 aprīlis (2019)
sestdiena 13 aprīlis (2019)
svētdiena 14 aprīlis (2019)
piektdiena 19 aprīlis (2019)
sestdiena 20 aprīlis (2019)
svētdiena 21 aprīlis (2019)
pirmdiena 22 aprīlis (2019)
piektdiena 26 aprīlis (2019)
sestdiena 27 aprīlis (2019)
svētdiena 28 aprīlis (2019)
More filters
Vecuma grupa
U-10
U-11
U-12 AA
U-12 AAA
U-13
U-14 AA
U-14 AAA
U-15
U-16
U-20
Apakšgrupa
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group J
Group K
Group K
Group L
Group L
Group M
Group N
Group O
Group P
Group R
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
-
Akropole
Inbox
Jelgava
Kurbads
Ozo
Volvo A
Volvo B
Volvo C
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
29.03.2019
1
U-12 AAA
Group C
07:30
Kurbads
tmp
SC Minsk
Tordon Orange
SC Minsk vs Tordon Orange
2
-
5
13
U-12 AAA
Group C
11:15
Kurbads
tmp
Amber Star
Tordon Orange
Amber Star vs Tordon Orange
2
-
1
36
U-12 AAA
Group C
18:45
Kurbads
tmp
Tordon Orange
White Bears
Tordon Orange vs White Bears
0
-
2
30.03.2019
40
U-12 AAA
Group C
08:30
Jelgava
tmp
HC Ocelari Trinec
Tordon Orange
HC Ocelari Trinec vs Tordon Orange
2
-
6
52
U-12 AAA
Group C
11:00
Jelgava
tmp
Tordon Orange
Jelgavas Ledus Sporta skola
Tordon Orange vs Jelgavas Ledus Sporta skola
7
-
1
62
9/16 place
U-12 AAA
16:00
Ozo
tmp
Tordon Orange
Ogre Juniors
Tordon Orange vs Ogre Juniors
6
-
0
31.03.2019
79
9/12 place
U-12 AAA
09:30
Inbox
tmp
Kryzhinka Kyiv
Tordon Orange
Kryzhinka Kyiv vs Tordon Orange
1
-
6
94
9th place
U-12 AAA
15:45
Inbox
tmp
Tordon Orange
HS Riga 07
Tordon Orange vs HS Riga 07
2
-
3
SO
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad