Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Riga Hockey Cup 2019
Riga Cup Events SIA
,
Jääkiekko
Riga
Riga
Jääkiekko
29 mar - 28 apr 2019
1999-2009
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Riga Hockey Cup 2024
Riga Hockey Cup 2023
Riga Hockey Cup 2021
Riga Hockey Cup 2019
Riga Hockey Cup 2018
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
North Select
,
U-15
Ottelupäivä
perjantai 29 maaliskuuta (2019)
lauantai 30 maaliskuuta (2019)
sunnuntai 31 maaliskuuta (2019)
perjantai 5 huhtikuuta (2019)
lauantai 6 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 7 huhtikuuta (2019)
perjantai 12 huhtikuuta (2019)
lauantai 13 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 14 huhtikuuta (2019)
perjantai 19 huhtikuuta (2019)
lauantai 20 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 21 huhtikuuta (2019)
maanantai 22 huhtikuuta (2019)
perjantai 26 huhtikuuta (2019)
lauantai 27 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 28 huhtikuuta (2019)
More filters
Luokka
U-10
U-11
U-12 AA
U-12 AAA
U-13
U-14 AA
U-14 AAA
U-15
U-16
U-20
Ryhmä
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group J
Group K
Group K
Group L
Group L
Group M
Group N
Group O
Group P
Group R
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
-
Akropole
Inbox
Jelgava
Kurbads
Ozo
Volvo A
Volvo B
Volvo C
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
19.4.2019
12
U-15
Group D
11:00
Volvo B
tmp
North Select
TuTo2004
North Select vs TuTo2004
5
-
4
24
U-15
Group D
16:00
Volvo B
tmp
North Select
Pirati 05
North Select vs Pirati 05
2
-
1
36
U-15
Group D
21:00
Volvo B
tmp
Jelgavas Ledus Sporta skola
North Select
Jelgavas Ledus Sporta skola vs North Select
2
-
3
20.4.2019
0
U-15
Group H
00:00
tmp
North Select
TuTo2004
North Select vs TuTo2004
5
-
4
40
U-15
Group H
08:15
Kurbads
tmp
North Select
Soviet Wings
North Select vs Soviet Wings
1
-
8
52
U-15
Group H
15:45
Kurbads
tmp
HS Riga
North Select
HS Riga vs North Select
9
-
0
21.4.2019
61
U-15
Group H
07:00
Volvo A
tmp
North Select
Westcoast
North Select vs Westcoast
2
-
0
75
U-15
Group H
15:45
Volvo A
tmp
Team Pelimatkat
North Select
Team Pelimatkat vs North Select
5
-
1
22.4.2019
92
9/12 place
U-15
10:45
Kurbads
tmp
Ozolnieki Juniors
North Select
Ozolnieki Juniors vs North Select
3
-
2
102
11th place
U-15
14:30
Kurbads
tmp
TuTo2004
North Select
TuTo2004 vs North Select
4
-
1
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad