Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Riga Hockey Cup 2019
Riga Cup Events SIA
,
Jääkiekko
Riga
Riga
Jääkiekko
29 mar - 28 apr 2019
1999-2009
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Riga Hockey Cup 2024
Riga Hockey Cup 2023
Riga Hockey Cup 2021
Riga Hockey Cup 2019
Riga Hockey Cup 2018
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Tappara Black
,
U-14 AAA
Ottelupäivä
perjantai 29 maaliskuuta (2019)
lauantai 30 maaliskuuta (2019)
sunnuntai 31 maaliskuuta (2019)
perjantai 5 huhtikuuta (2019)
lauantai 6 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 7 huhtikuuta (2019)
perjantai 12 huhtikuuta (2019)
lauantai 13 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 14 huhtikuuta (2019)
perjantai 19 huhtikuuta (2019)
lauantai 20 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 21 huhtikuuta (2019)
maanantai 22 huhtikuuta (2019)
perjantai 26 huhtikuuta (2019)
lauantai 27 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 28 huhtikuuta (2019)
More filters
Luokka
U-10
U-11
U-12 AA
U-12 AAA
U-13
U-14 AA
U-14 AAA
U-15
U-16
U-20
Ryhmä
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group J
Group K
Group K
Group L
Group L
Group M
Group N
Group O
Group P
Group R
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
-
Akropole
Inbox
Jelgava
Kurbads
Ozo
Volvo A
Volvo B
Volvo C
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
5.4.2019
9
U-14 AAA
Group C
10:00
Kurbads
tmp
KJT Blue
Tappara Black
KJT Blue vs Tappara Black
6
-
4
24
U-14 AAA
Group C
15:00
Kurbads
tmp
Ogre Juniors
Tappara Black
Ogre Juniors vs Tappara Black
1
-
4
36
U-14 AAA
Group C
18:45
Kurbads
tmp
Tordon Black
Tappara Black
Tordon Black vs Tappara Black
4
-
0
6.4.2019
44
U-14 AAA
Group C
08:30
Jelgava
tmp
Tappara Black
HC Neman
Tappara Black vs HC Neman
5
-
5
56
U-14 AAA
Group C
12:15
Jelgava
tmp
Tappara Black
Buffaloes
Tappara Black vs Buffaloes
7
-
1
62
9/16th place
U-14 AAA
16:00
Ozo
tmp
Tappara Black
Ozolnieki Juniors
Tappara Black vs Ozolnieki Juniors
0
-
4
7.4.2019
73
13/16 place
U-14 AAA
07:00
Inbox
tmp
Selection Switzerland NorthWest
Tappara Black
Selection Switzerland NorthWest vs Tappara Black
0
-
4
87
13th place
U-14 AAA
13:15
Inbox
tmp
Tappara Black
SaiPa
Tappara Black vs SaiPa
1
-
3
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad