Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Riga Hockey Cup 2019
Riga Cup Events SIA
,
Jääkiekko
Riga
Riga
Jääkiekko
29 mar - 28 apr 2019
1999-2009
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Riga Hockey Cup 2024
Riga Hockey Cup 2023
Riga Hockey Cup 2021
Riga Hockey Cup 2019
Riga Hockey Cup 2018
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Pardaugava 06
,
U-13
Ottelupäivä
perjantai 29 maaliskuuta (2019)
lauantai 30 maaliskuuta (2019)
sunnuntai 31 maaliskuuta (2019)
perjantai 5 huhtikuuta (2019)
lauantai 6 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 7 huhtikuuta (2019)
perjantai 12 huhtikuuta (2019)
lauantai 13 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 14 huhtikuuta (2019)
perjantai 19 huhtikuuta (2019)
lauantai 20 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 21 huhtikuuta (2019)
maanantai 22 huhtikuuta (2019)
perjantai 26 huhtikuuta (2019)
lauantai 27 huhtikuuta (2019)
sunnuntai 28 huhtikuuta (2019)
More filters
Luokka
U-10
U-11
U-12 AA
U-12 AAA
U-13
U-14 AA
U-14 AAA
U-15
U-16
U-20
Ryhmä
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group J
Group K
Group K
Group L
Group L
Group M
Group N
Group O
Group P
Group R
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
-
Akropole
Inbox
Jelgava
Kurbads
Ozo
Volvo A
Volvo B
Volvo C
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
19.4.2019
8
U-13
Group B
09:30
Jelgava
tmp
Pardaugava 06
HJK White
Pardaugava 06 vs HJK White
8
-
2
24
U-13
Group B
17:00
Jelgava
tmp
Team TRUE Sweden
Pardaugava 06
Team TRUE Sweden vs Pardaugava 06
0
-
5
20.4.2019
0
U-13
Group J
00:00
tmp
Pardaugava 06
Team TRUE Sweden
Pardaugava 06 vs Team TRUE Sweden
5
-
0
36
U-13
Group B
08:15
Volvo A
tmp
Valerenga IF
Pardaugava 06
Valerenga IF vs Pardaugava 06
0
-
17
51
U-13
Group J
14:30
Volvo A
tmp
Pardaugava 06
Jokerit - 2
Pardaugava 06 vs Jokerit - 2
9
-
1
21.4.2019
65
U-13
Group J
07:15
Inbox
tmp
Tordon Black
Pardaugava 06
Tordon Black vs Pardaugava 06
3
-
3
89
1/4 final
U-13
16:00
Inbox
tmp
Pardaugava 06
Gelezinis Vilkas
Pardaugava 06 vs Gelezinis Vilkas
4
-
3
105
1/2 final
U-13
21:00
Inbox
tmp
Pardaugava 06
HS Riga
Pardaugava 06 vs HS Riga
3
-
4
SO
22.4.2019
124
3rd place
U-13
14:45
Volvo A
tmp
Ogre Juniors
Pardaugava 06
Ogre Juniors vs Pardaugava 06
0
-
3
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad