Cuponline uses cookies to improve the user experience
Læs mere
Riga Hockey Cup 2019
Riga Cup Events SIA
,
Ishockey
Riga
Riga
Ishockey
29 mar - 28 apr 2019
1999-2009
Start
Info
Nyheder
Regler
Haller
Klasser / Grupper
Hold
Kampe
Stillinger
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Riga Hockey Cup 2024
Riga Hockey Cup 2023
Riga Hockey Cup 2021
Riga Hockey Cup 2019
Riga Hockey Cup 2018
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Kampe for
Tordon Black
,
U-11
Kampdag
fredag 29 marts (2019)
lørdag 30 marts (2019)
søndag 31 marts (2019)
fredag 5 april (2019)
lørdag 6 april (2019)
søndag 7 april (2019)
fredag 12 april (2019)
lørdag 13 april (2019)
søndag 14 april (2019)
fredag 19 april (2019)
lørdag 20 april (2019)
søndag 21 april (2019)
mandag 22 april (2019)
fredag 26 april (2019)
lørdag 27 april (2019)
søndag 28 april (2019)
More filters
Klasse
U-10
U-11
U-12 AA
U-12 AAA
U-13
U-14 AA
U-14 AAA
U-15
U-16
U-20
Gruppe
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group J
Group K
Group K
Group L
Group L
Group M
Group N
Group O
Group P
Group R
Kamptype
Gruppespil
Slutspil
Hal
-
Akropole
Inbox
Jelgava
Kurbads
Ozo
Volvo A
Volvo B
Volvo C
#
Tid
Hall
Hjemmelag
Bortelag
Resultat
12-04-2019
3
U-11
Group G
07:00
Jelgava
tmp
Fenix2008
Tordon Black
Fenix2008 vs Tordon Black
0
-
4
19
U-11
Group G
12:00
Jelgava
tmp
Tordon Black
Viru Sputnik
Tordon Black vs Viru Sputnik
3
-
1
40
U-11
Group G
18:15
Jelgava
tmp
Tordon Black
Marupe HS/Zali
Tordon Black vs Marupe HS/Zali
3
-
0
13-04-2019
52
1/8 final
U-11
08:30
Volvo B
tmp
Tordon Black
PSK Narva 2008
Tordon Black vs PSK Narva 2008
12
-
1
64
1/4 final
U-11
12:15
Volvo B
tmp
HK Zibeni 1
Tordon Black
HK Zibeni 1 vs Tordon Black
4
-
3
82
5/8 place
U-11
18:30
Volvo B
tmp
Tordon Black
HC Vipers Red
Tordon Black vs HC Vipers Red
4
-
3
SO
14-04-2019
103
5th place
U-11
13:15
Volvo A
tmp
Viru Sputnik
Tordon Black
Viru Sputnik vs Tordon Black
2
-
1
Kampen pågår
Kampen er ikke påbegynt
Kampen er sluttført
Udskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad