Cuponline uses cookies to improve the user experience
Číst více
Riga Hockey Cup 2019
Riga Cup Events SIA
,
Lední hokej
Riga
Riga
Lední hokej
29 mar - 28 apr 2019
1999-2009
Start
Info
Novinky
Propozice
Arény
Kategorie / Skupiny
Signup form
Mužstva
Utkání
Tabulky
Statistiky
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Riga Hockey Cup 2024
Riga Hockey Cup 2023
Riga Hockey Cup 2021
Riga Hockey Cup 2019
Riga Hockey Cup 2018
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Utkání
Hrací den
pátek 29 března (2019)
sobota 30 března (2019)
neděle 31 března (2019)
pátek 5 dubna (2019)
sobota 6 dubna (2019)
neděle 7 dubna (2019)
pátek 12 dubna (2019)
sobota 13 dubna (2019)
neděle 14 dubna (2019)
pátek 19 dubna (2019)
sobota 20 dubna (2019)
neděle 21 dubna (2019)
pondělí 22 dubna (2019)
pátek 26 dubna (2019)
sobota 27 dubna (2019)
neděle 28 dubna (2019)
More filters
Kategorie
U-10
U-11
U-12 AA
U-12 AAA
U-13
U-14 AA
U-14 AAA
U-15
U-16
U-20
Skupina
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group J
Group K
Group K
Group L
Group L
Group M
Group N
Group O
Group P
Group R
Druh utkání
Utkání ve skupinách
Utkání Play-off
Aréna
-
Akropole
Inbox
Jelgava
Kurbads
Ozo
Volvo A
Volvo B
Volvo C
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
28.04.2019
41
5/8 place
U-20
07:00
Volvo A
tmp
Dynamo St-Petersburg 2002
Pardaugava
Dynamo St-Petersburg 2002 vs Pardaugava
3
-
0
43
1/2 final
U-20
08:15
Volvo A
tmp
HS Riga 01
AKO/Marupe
HS Riga 01 vs AKO/Marupe
5
-
0
45
1/2 final
U-20
09:30
Volvo A
tmp
BLLG
Ultramar
BLLG vs Ultramar
1
-
2
SO
107
3rd place
U-10
13:30
Volvo A
tmp
HS Riga 2009 Gold
Gelezinis Vilkas
HS Riga 2009 Gold vs Gelezinis Vilkas
4
-
0
110
Final
U-10
14:15
Volvo A
tmp
Sweden SHD 09
Slovak Vampires
Sweden SHD 09 vs Slovak Vampires
4
-
3
55
3rd place
U-20
15:15
Volvo A
tmp
AKO/Marupe
BLLG
AKO/Marupe vs BLLG
3
-
2
56
Final
U-20
16:30
Volvo A
tmp
HS Riga 01
Ultramar
HS Riga 01 vs Ultramar
2
-
0
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Vytisknout
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad