Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Pipelife Cup U11
HaparandaTornio UHC
,
Jääkiekko
Haparanda
Haparanda
Jääkiekko
6 okt 2018
U11
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Pipelife U14
Pipelife 2024 U15
Pipelife U13
Pipelife U12
Pipelife U11
Pipelife cup
U9 Pipelife Cup 2023
Eurocity Open
Pipelife U11
Pipelife 2023 U16
Gränscupen
Barents Road 2022 U13/U14
Pipelife Cup U10
Pipelife Cup U11
Pipelife U12 2022
Pipelife U16
Pipelife 2022 U13
Pipelife 2022 U14
Pipelife 2022 U15
U16 Pipelife Cup 2021
Pipelife U11
Pipelife U12
Pipelife Cup U10
Pipelife U14
Pipelife U13
Pipelife Cup för tjejer
Pipelife Cup U15
U12 Pipelife Cup 2020
Pipelife cup
Trettondagscupen
U10 Pipelife Cup 2019
U12 Pipelife
Pipelife Cup U11
Pipelife U13
Pipelife U10
Pipelife Cup
Pipelife Cup U11
Pipelife cup
Pipelife Cup U10 30/12
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Ottelupäivä
lauantai 6 lokakuuta (2018)
More filters
Luokka
Pipelife Cup U11
Pipelife Cup U11
Ryhmä
Grupp 1
Grupp 2
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
6.10.2018
1
Pipelife Cup U11
Grupp 2
08:00
Omgång
0
tmp
Tiikerit
Kalix UHC
Tiikerit vs Kalix UHC
16
-
1
2
Pipelife Cup U11
Grupp 1
09:05
Omgång
0
tmp
Luleå Hockey
HaparandaTornio UHC
Luleå Hockey vs HaparandaTornio UHC
2
-
11
3
Pipelife Cup U11
Grupp 2
10:20
Omgång
0
tmp
Sunderbyn 1
Tiikerit
Sunderbyn 1 vs Tiikerit
1
-
13
4
Pipelife Cup U11
Grupp 1
11:25
Omgång
0
tmp
Sunderbyn 2
Luleå Hockey
Sunderbyn 2 vs Luleå Hockey
8
-
1
5
Pipelife Cup U11
Grupp 2
12:40
Omgång
0
tmp
Kalix UHC
Sunderbyn 1
Kalix UHC vs Sunderbyn 1
6
-
9
6
Pipelife Cup U11
Grupp 1
13:45
Omgång
0
tmp
HaparandaTornio UHC
Sunderbyn 2
HaparandaTornio UHC vs Sunderbyn 2
3
-
7
7
Spel om 5e pris
Pipelife Cup U11
14:50
Omgång
0
tmp
Kalix UHC
Luleå Hockey
Kalix UHC vs Luleå Hockey
9
-
10
8
Semifinal 1
Pipelife Cup U11
16:00
Omgång
0
tmp
Sunderbyn 1
Sunderbyn 2
Sunderbyn 1 vs Sunderbyn 2
1
-
4
9
Semifinal 2
Pipelife Cup U11
17:05
Omgång
0
tmp
HaparandaTornio UHC
Tiikerit
HaparandaTornio UHC vs Tiikerit
1
-
9
10
Final
Pipelife Cup U11
18:30
Omgång
0
tmp
Tiikerit
Sunderbyn 2
Tiikerit vs Sunderbyn 2
6
-
3
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad