Cuponline uses cookies to improve the user experience
Читать больше
K-Laser E1 Syysturnaus
Kiekko-Laser Junior ry
,
Хоккей
Oulunsalo & Kempele
Oulunsalo & Kempele
Хоккей
24 - 26 aug 2018
E1 / 2007
Start
Информация
Новости
Правила
Арены
Возрастные группы / Подгруппы
Signup form
Команды
Игры
Таблицы
Статистика
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Rantalakeus 2021 U10
Rantalakeus 2021 U9
Rantalakeus U9 2021
Rantalakeus 2021 U10 PERUTTU/SIIRRETTY MYÖHEMPÄÄN AJANAKOHTAAN KORONA SULKUJEN VUOKSI
MiniLillari 2020
Lilliputti 2020
Rantalakeus 2020 F2
Rantalakeus F1 2020
Lilliputti 2019
Rantalakeusturnaus 2019 F2
Rantalakeusturnaus 2019 F1
Harjoitus
K-Laser E1 Syysturnaus
Lilliputti 2018
Rantalakeusturnaus 2018 F1
Rantalakeusturnaus 2018 F2
Kiekko-Laser E2 Syysturnaus
Kiekko-Laser C2 AA kutsuturnaus
Lilliputti 2017
Rantalakeusturnaus 2017 F1
Rantalakeus-turnaus 2017 F2
Kiekko-Laser 03 AAA-Kutsuturnaus
Kiekko-Laser Loppiaisturnaus 2015
Kiekko-Laser E1 AA Loppiaisturnaus
Loppiaisturnaus
Kiekko-Laser D2 välipäiväturnaus
K-Laser F05 Cup 2013
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Игры
День игры
пятница 24 августа (2018)
суббота 25 августа (2018)
воскресенье 26 августа (2018)
More filters
Возрастная группа
AA
AAA
Подгруппа
AA
AAA
Тип игры
Игра подгруппы
Плей-офф
Арена
Kempeleen jäähalli
Oulunsalon jäähalli
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
26.08.2018
15
AAA
AAA
08:00
Oulunsalo
Omgång
0
tmp
Kiekko-Laser 2
Kiekko-Laser 1
Kiekko-Laser 2 vs Kiekko-Laser 1
0
-
6
16
AAA
AAA
08:50
Oulunsalo
Omgång
0
tmp
Haapaveden Huskyt
TIHC
Haapaveden Huskyt vs TIHC
3
-
5
17
AAA
AAA
09:50
Oulunsalo
Omgång
0
tmp
KKP
Sunderby SK
KKP vs Sunderby SK
5
-
1
18
AA
AA
10:40
Oulunsalo
Omgång
0
tmp
RJK
TIHC
RJK vs TIHC
4
-
1
19
AAA
AAA
11:40
Oulunsalo
Omgång
0
tmp
Kiekko-Laser 1
Sunderby SK
Kiekko-Laser 1 vs Sunderby SK
8
-
2
20
AAA
AAA
12:30
Oulunsalo
Omgång
0
tmp
Kiekko-Laser 2
Haapaveden Huskyt
Kiekko-Laser 2 vs Haapaveden Huskyt
6
-
0
23
AA
AA
13:00
Kempele
Omgång
0
tmp
TIHC
Haukiputaan Ahmat
TIHC vs Haukiputaan Ahmat
4
-
4
22
AA
AA
13:30
Oulunsalo
Omgång
0
tmp
KKP
RJK
KKP vs RJK
2
-
3
24
AA
AA
14:00
Kempele
Omgång
0
tmp
Kajaanin Hokki
Kiekko-Laser
Kajaanin Hokki vs Kiekko-Laser
4
-
1
25
AAA
AAA
14:20
Oulunsalo
Omgång
0
tmp
TIHC
Kiekko-Laser 1
TIHC vs Kiekko-Laser 1
1
-
5
26
AAA
AAA
15:20
Oulunsalo
Omgång
0
tmp
KKP
Kiekko-Laser 2
KKP vs Kiekko-Laser 2
4
-
6
27
AAA
AAA
16:10
Oulunsalo
Omgång
0
tmp
TIHC
Sunderby SK
TIHC vs Sunderby SK
1
-
4
28
AA
AA
17:10
Oulunsalo
Omgång
0
tmp
Haukiputaan Ahmat
KKP
Haukiputaan Ahmat vs KKP
5
-
1
29
AA
AA
18:00
Oulunsalo
Omgång
0
tmp
Kajaanin Hokki
TIHC
Kajaanin Hokki vs TIHC
5
-
0
30
AA
AA
19:00
Oulunsalo
Omgång
0
tmp
RJK
Kiekko-Laser
RJK vs Kiekko-Laser
1
-
1
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Распечатать
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad