Cuponline uses cookies to improve the user experience
Číst více
PWC Cupen
Sunderby SK
,
Lední hokej
Södra Sunderbyn, Luleå
Södra Sunderbyn, Luleå
Lední hokej
12 - 14 okt 2018
U13
Start
Info
Novinky
Propozice
Arény
Kategorie / Skupiny
Signup form
Mužstva
Utkání
Tabulky
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
JIAB Sunderby Cup U14
Stora Sundis Cup 2024
JIAB Cup 2023, U13 Sunderby SK
JIAB Cup
JIAB CUP U13
Sunderbycupen
ICA Maxi Cup
Lundbäcks Cup (SunderbyCupen)
Jiab Cup
JIAB cup U15 Sunderby 2021
Laitis-cup
Stora Sundis Cup 2020
Jiab cup U11
Carl Mattsson Cup
Stora Sundis Cup
JIAB CUP 2019
PWC Cupen
Slutspel U13 - Norrbotten
Nordchark Cup 2018
Allstar Cup 2018
Laitis Cup U13
Mini Sundis Cup
Lilla Sundis Greencare Cup 2017
JIAB Cup
Nordchark Cup
PWC cupen 2017
Allstar Cup
Laitis Cup
Sunderby SK Värdefullt Trophy
Lulebo Lilla Sundis Cup 2016
Kustserien - Nyhlén-Hugosson Trophy
PwC cupen 2016
Sunderbycupen 2016
LAITIS CUP 2015
Lulebo Lilla Sundis Cup
Sunderbycupen
U14 DM SLUTSPEL
Laitis Cup 2014
Lulebo Lilla Sundis Cup 2014
Laitis Cup
Lulebo Lilla Sundis Cup 2013
Sundis hockeycup 2013
Slutspel C1 Norrbotten
LAITIS cupen
Lulebo Lilla Sundis Cup
Lulebo Lilla Sundis Cup
Testcup
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Utkání
Hrací den
pátek 12 října (2018)
sobota 13 října (2018)
neděle 14 října (2018)
More filters
Kategorie
U13
Skupina
Grupp A
Druh utkání
Utkání ve skupinách
Utkání Play-off
Aréna
Sunderby ishall
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
14.10.2018
21
U13
Grupp A
08:00
Sundis
Omgång
6
tmp
Sunderby SK
Malmbergets AIF
Sunderby SK vs Malmbergets AIF
5
-
0
22
U13
Grupp A
09:00
Sundis
Omgång
6
tmp
Antnäs-Brooklyn
Björklöven Grön
Antnäs-Brooklyn vs Björklöven Grön
0
-
4
23
U13
Grupp A
10:00
Sundis
Omgång
6
tmp
Luleå Hockey Vit
Björklöven Vit
Luleå Hockey Vit vs Björklöven Vit
0
-
3
24
U13
Grupp A
11:00
Sundis
Omgång
6
tmp
Kalix HC
Övertorneå
Kalix HC vs Övertorneå
1
-
2
25
U13
Grupp A
12:00
Sundis
Omgång
7
tmp
Antnäs-Brooklyn
Sunderby SK
Antnäs-Brooklyn vs Sunderby SK
1
-
4
26
U13
Grupp A
13:00
Sundis
Omgång
7
tmp
Malmbergets AIF
Luleå Hockey Vit
Malmbergets AIF vs Luleå Hockey Vit
2
-
3
27
U13
Grupp A
14:00
Sundis
Omgång
7
tmp
Björklöven Grön
Kalix HC
Björklöven Grön vs Kalix HC
3
-
1
28
U13
Grupp A
15:00
Sundis
Omgång
7
tmp
Björklöven Vit
Övertorneå
Björklöven Vit vs Övertorneå
4
-
0
29
U13
16:00
Sundis
Omgång
8
tmp
Björklöven Grön
Sunderby SK
Björklöven Grön vs Sunderby SK
1
-
2
30
U13
17:30
Sundis
Omgång
8
tmp
Björklöven Vit
Övertorneå
Björklöven Vit vs Övertorneå
9
-
0
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Vytisknout
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad