Cuponline uses cookies to improve the user experience
Læs mere
Paradiscupen 2019
Sport & Adventure
,
Floorball
Örnsköldsvik
Örnsköldsvik
Floorball
2 - 6 jan 2019
U8 - U15
Start
Info
Nyheder
Regler
Haller
Klasser / Grupper
Signup form
Hold
Kampe
Stillinger
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Högakustenspelen
Paradiscupen 2019
Innebandyligan
Innebandyligan
Ankarspelen 2017
Sportklubben
Slaget om Norrland
Klasskampen 2016
Ankarspelen 2016
Piratligan 15/16
Umeå Floorball Festival 2015
Ankarspelen 2015
Klasskampen
Piratligan
Umeå Floorball Festival
Ankarspelen
Piratligan
Ankarspelen 2013
Intersport Cup
Piratligan
Ankarspelen 2012
Klasskampen
Piratligan
Ankarspelen 2011
Piratligan
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Kampe for
GUIF Svart
,
P05 Bilfinger
Kampdag
onsdag 2 januar (2019)
torsdag 3 januar (2019)
fredag 4 januar (2019)
lørdag 5 januar (2019)
søndag 6 januar (2019)
More filters
Klasse
F03/F04 Go Sport Travel
F05 Park Hotell
F06 Malux
Flickor Blå A Utekompaniet
Flickor Blå B Verkställande Byrån
Flickor Grön A Tidningen 7
P04
P05 Bilfinger
P06 Bia Vedin Konsult
Pojkar Blå A Sekab
Pojkar Blå B Max Matthiesen
Pojkar Grön A Ågrenshuset
Gruppe
F03/04-A Tandhälsan Magnus Bergström
F03/04-B Öviks Oljetransport
F05-A CS Teknik
F05-B E&Y
F05-C Advokatfirman Vedin & Thors
F06-A Norrlands Maskin & Montage
F06-B Peterssons Frisering
F06-C ÅF
F06-D Pefo Energi AB
Flickor Blå A - A
Flickor Blå B - A
Flickor Grön A - A
P05-A TR Plåt
P05-B Öviks Rörteknik
P05-C Bevego
P06-A Converflex AB
P06-B Melins Plåt
P06-C Bygma
Pojkar Blå A - A
Pojkar Blå B - A
Pojkar Grön - A
Kamptype
Gruppespil
Slutspil
Hal
Höglandshallen - CS Teknik Arena
Köpmanholmen
Nolahallen - Utekompaniet Arena
Parkhallen
Skyttis Arena - Malux Arena
Sporthallen - GO Sport Travel Arena
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
02-01-2019
1003
P05 Bilfinger
P05-C Bevego
13:45
Sport - Go Sport
tmp
Öjebyns IBF Blå
GUIF Svart
Öjebyns IBF Blå vs GUIF Svart
2
-
2
1012
P05 Bilfinger
P05-C Bevego
20:00
Skyttis - Malux
tmp
GUIF Svart
IBF Dalen Vit
GUIF Svart vs IBF Dalen Vit
9
-
3
03-01-2019
1018
P05 Bilfinger
P05-C Bevego
11:00
Skyttis - Malux
tmp
IBK Luleå
GUIF Svart
IBK Luleå vs GUIF Svart
1
-
6
1024
P05 Bilfinger
P05-C Bevego
16:30
Nola - Utekompaniet
tmp
GUIF Svart
Moälvens IBK
GUIF Svart vs Moälvens IBK
2
-
5
1027
Kvartsfinal 1
P05 Bilfinger
21:30
Skyttis - Malux
tmp
Gullänget-Kroksta IBS
GUIF Svart
Gullänget-Kroksta IBS vs GUIF Svart
6
-
1
04-01-2019
1031
B-Semifinal 1
P05 Bilfinger
08:45
Sport - Go Sport
tmp
GUIF Svart
Öjebyns IBF Vit
GUIF Svart vs Öjebyns IBF Vit
3
-
4
1037
Match om 7:e plats
P05 Bilfinger
16:00
Skyttis - Malux
tmp
GUIF Svart
Wibax IBF Piteå
GUIF Svart vs Wibax IBF Piteå
2
-
4
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Udskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad