Cuponline använder cookies
Läs mer
Paradiscupen 2019
Sport & Adventure
,
Innebandy
Örnsköldsvik
Örnsköldsvik
Innebandy
2 - 6 jan 2019
U8 - U15
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Högakustenspelen
Paradiscupen 2019
Innebandyligan
Innebandyligan
Ankarspelen 2017
Sportklubben
Slaget om Norrland
Klasskampen 2016
Ankarspelen 2016
Piratligan 15/16
Umeå Floorball Festival 2015
Ankarspelen 2015
Klasskampen
Piratligan
Umeå Floorball Festival
Ankarspelen
Piratligan
Ankarspelen 2013
Intersport Cup
Piratligan
Ankarspelen 2012
Klasskampen
Piratligan
Ankarspelen 2011
Piratligan
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Matcher för
Nätra IBK
,
Pojkar Blå A Sekab
Matchdag
onsdag 2 januari (2019)
torsdag 3 januari (2019)
fredag 4 januari (2019)
lördag 5 januari (2019)
söndag 6 januari (2019)
More filters
Klass
F03/F04 Go Sport Travel
F05 Park Hotell
F06 Malux
Flickor Blå A Utekompaniet
Flickor Blå B Verkställande Byrån
Flickor Grön A Tidningen 7
P04
P05 Bilfinger
P06 Bia Vedin Konsult
Pojkar Blå A Sekab
Pojkar Blå B Max Matthiesen
Pojkar Grön A Ågrenshuset
Grupp
F03/04-A Tandhälsan Magnus Bergström
F03/04-B Öviks Oljetransport
F05-A CS Teknik
F05-B E&Y
F05-C Advokatfirman Vedin & Thors
F06-A Norrlands Maskin & Montage
F06-B Peterssons Frisering
F06-C ÅF
F06-D Pefo Energi AB
Flickor Blå A - A
Flickor Blå B - A
Flickor Grön A - A
P05-A TR Plåt
P05-B Öviks Rörteknik
P05-C Bevego
P06-A Converflex AB
P06-B Melins Plåt
P06-C Bygma
Pojkar Blå A - A
Pojkar Blå B - A
Pojkar Grön - A
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
Höglandshallen - CS Teknik Arena
Köpmanholmen
Nolahallen - Utekompaniet Arena
Parkhallen
Skyttis Arena - Malux Arena
Sporthallen - GO Sport Travel Arena
#
Laiks
Arēna
Mājnieku komanda
Viesu komanda
Rezultāts
2019-01-05
1502
Pojkar Blå A Sekab
Pojkar Blå A - A
10:30
Högland - CS Teknik
tmp
Örnsköldsvik IB
Nätra IBK
Örnsköldsvik IB vs Nätra IBK
1515
Pojkar Blå A Sekab
Pojkar Blå A - A
18:45
Nola - Utekompaniet
tmp
Nätra IBK
Tegs SK IBF
Nätra IBK vs Tegs SK IBF
2019-01-06
1524
Pojkar Blå A Sekab
Pojkar Blå A - A
11:00
Sport - Go Sport
tmp
Timrå IBC
Nätra IBK
Timrå IBC vs Nätra IBK
1527
Pojkar Blå A Sekab
Pojkar Blå A - A
12:30
Sport - Go Sport
tmp
Nätra IBK
Umeå City IBF
Nätra IBK vs Umeå City IBF
Spēle notiek
Spēle nav sākusies
Spēles beigusies
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad