Cuponline uses cookies to improve the user experience
Číst více
Paradiscupen 2019
Sport & Adventure
,
Florbal
Örnsköldsvik
Örnsköldsvik
Florbal
2 - 6 jan 2019
U8 - U15
Start
Info
Novinky
Propozice
Arény
Kategorie / Skupiny
Mužstva
Utkání
Tabulky
Statistiky
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Högakustenspelen
Paradiscupen 2019
Innebandyligan
Innebandyligan
Ankarspelen 2017
Sportklubben
Slaget om Norrland
Klasskampen 2016
Ankarspelen 2016
Piratligan 15/16
Umeå Floorball Festival 2015
Ankarspelen 2015
Klasskampen
Piratligan
Umeå Floorball Festival
Ankarspelen
Piratligan
Ankarspelen 2013
Intersport Cup
Piratligan
Ankarspelen 2012
Klasskampen
Piratligan
Ankarspelen 2011
Piratligan
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Utkání mužstva pro
Spöland Vännäs IF
,
F06 Malux
Hrací den
středa 2 ledna (2019)
čtvrtek 3 ledna (2019)
pátek 4 ledna (2019)
sobota 5 ledna (2019)
neděle 6 ledna (2019)
More filters
Kategorie
F03/F04 Go Sport Travel
F05 Park Hotell
F06 Malux
Flickor Blå A Utekompaniet
Flickor Blå B Verkställande Byrån
Flickor Grön A Tidningen 7
P04
P05 Bilfinger
P06 Bia Vedin Konsult
Pojkar Blå A Sekab
Pojkar Blå B Max Matthiesen
Pojkar Grön A Ågrenshuset
Skupina
F03/04-A Tandhälsan Magnus Bergström
F03/04-B Öviks Oljetransport
F05-A CS Teknik
F05-B E&Y
F05-C Advokatfirman Vedin & Thors
F06-A Norrlands Maskin & Montage
F06-B Peterssons Frisering
F06-C ÅF
F06-D Pefo Energi AB
Flickor Blå A - A
Flickor Blå B - A
Flickor Grön A - A
P05-A TR Plåt
P05-B Öviks Rörteknik
P05-C Bevego
P06-A Converflex AB
P06-B Melins Plåt
P06-C Bygma
Pojkar Blå A - A
Pojkar Blå B - A
Pojkar Grön - A
Druh utkání
Utkání ve skupinách
Utkání Play-off
Aréna
Höglandshallen - CS Teknik Arena
Köpmanholmen
Nolahallen - Utekompaniet Arena
Parkhallen
Skyttis Arena - Malux Arena
Sporthallen - GO Sport Travel Arena
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
02.01.2019
1407
F06 Malux
F06-A Norrlands Maskin & Montage
16:00
Skyttis - Malux
tmp
Spöland Vännäs IF
Luleå SK
Spöland Vännäs IF vs Luleå SK
0
-
11
1413
F06 Malux
F06-A Norrlands Maskin & Montage
19:15
Sport - Go Sport
tmp
Holmsund City IBC
Spöland Vännäs IF
Holmsund City IBC vs Spöland Vännäs IF
3
-
1
03.01.2019
1421
F06 Malux
F06-A Norrlands Maskin & Montage
12:30
Skyttis - Malux
tmp
Spöland Vännäs IF
Gullänget-Kroksta IBS
Spöland Vännäs IF vs Gullänget-Kroksta IBS
0
-
3
1431
B-Kvartsfinal 3
F06 Malux
18:10
Nola - Utekompaniet
tmp
Umeå City IBF
Spöland Vännäs IF
Umeå City IBF vs Spöland Vännäs IF
4
-
5
OT
04.01.2019
1444
C-Semifinal 2
F06 Malux
11:00
Holmen
tmp
Spöland Vännäs IF
Täfteå IK
Spöland Vännäs IF vs Täfteå IK
5
-
4
1449
Match om 9:e plats
F06 Malux
14:00
Holmen
tmp
Gullänget-Kroksta IBS
Spöland Vännäs IF
Gullänget-Kroksta IBS vs Spöland Vännäs IF
6
-
1
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Vytisknout
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad