Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Paradiscupen 2019
Sport & Adventure
,
Salibandy
Örnsköldsvik
Örnsköldsvik
Salibandy
2 - 6 jan 2019
U8 - U15
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Högakustenspelen
Paradiscupen 2019
Innebandyligan
Innebandyligan
Ankarspelen 2017
Sportklubben
Slaget om Norrland
Klasskampen 2016
Ankarspelen 2016
Piratligan 15/16
Umeå Floorball Festival 2015
Ankarspelen 2015
Klasskampen
Piratligan
Umeå Floorball Festival
Ankarspelen
Piratligan
Ankarspelen 2013
Intersport Cup
Piratligan
Ankarspelen 2012
Klasskampen
Piratligan
Ankarspelen 2011
Piratligan
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Ottelupäivä
keskiviikko 2 tammikuuta (2019)
torstai 3 tammikuuta (2019)
perjantai 4 tammikuuta (2019)
lauantai 5 tammikuuta (2019)
sunnuntai 6 tammikuuta (2019)
More filters
Luokka
F03/F04 Go Sport Travel
F05 Park Hotell
F06 Malux
Flickor Blå A Utekompaniet
Flickor Blå B Verkställande Byrån
Flickor Grön A Tidningen 7
P04
P05 Bilfinger
P06 Bia Vedin Konsult
Pojkar Blå A Sekab
Pojkar Blå B Max Matthiesen
Pojkar Grön A Ågrenshuset
Ryhmä
F03/04-A Tandhälsan Magnus Bergström
F03/04-B Öviks Oljetransport
F05-A CS Teknik
F05-B E&Y
F05-C Advokatfirman Vedin & Thors
F06-A Norrlands Maskin & Montage
F06-B Peterssons Frisering
F06-C ÅF
F06-D Pefo Energi AB
Flickor Blå A - A
Flickor Blå B - A
Flickor Grön A - A
P05-A TR Plåt
P05-B Öviks Rörteknik
P05-C Bevego
P06-A Converflex AB
P06-B Melins Plåt
P06-C Bygma
Pojkar Blå A - A
Pojkar Blå B - A
Pojkar Grön - A
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Höglandshallen - CS Teknik Arena
Köpmanholmen
Nolahallen - Utekompaniet Arena
Parkhallen
Skyttis Arena - Malux Arena
Sporthallen - GO Sport Travel Arena
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
6.1.2019
1708
Pojkar Grön A Ågrenshuset
Pojkar Grön - A
08:00
Park
tmp
Örnsköldsvik IB
Moälvens IBK
Örnsköldsvik IB vs Moälvens IBK
1709
Pojkar Grön A Ågrenshuset
Pojkar Grön - A
08:45
Park
tmp
Örnsköldsvik IB Röd
Umeå City IBF
Örnsköldsvik IB Röd vs Umeå City IBF
1710
Pojkar Grön A Ågrenshuset
Pojkar Grön - A
09:30
Park
tmp
Gullänget-Kroksta IBS
Höglands AIF
Gullänget-Kroksta IBS vs Höglands AIF
1711
Pojkar Grön A Ågrenshuset
Pojkar Grön - A
10:15
Park
tmp
IBF Dalen
Örnsköldsvik IB
IBF Dalen vs Örnsköldsvik IB
1712
Pojkar Grön A Ågrenshuset
Pojkar Grön - A
11:00
Park
tmp
Umeå City IBF
Gullänget-Kroksta IBS
Umeå City IBF vs Gullänget-Kroksta IBS
1713
Pojkar Grön A Ågrenshuset
Pojkar Grön - A
11:45
Park
tmp
Örnsköldsvik IB Röd
IBF Dalen
Örnsköldsvik IB Röd vs IBF Dalen
1714
Pojkar Grön A Ågrenshuset
Pojkar Grön - A
12:30
Park
tmp
Höglands AIF
Moälvens IBK
Höglands AIF vs Moälvens IBK
1611
Pojkar Blå B Max Matthiesen
Pojkar Blå B - A
13:15
Park
tmp
Moälvens IBK
Gullänget-Kroksta IBS Blå
Moälvens IBK vs Gullänget-Kroksta IBS Blå
1612
Pojkar Blå B Max Matthiesen
Pojkar Blå B - A
14:00
Park
tmp
Gullänget-Kroksta IBS Vit
Gamla Stan IBK
Gullänget-Kroksta IBS Vit vs Gamla Stan IBK
1924
Flickor Blå B Verkställande Byrån
Flickor Blå B - A
14:45
Park
tmp
Örnsköldsvik IB Svart
IBF Sundsvall Södermalm
Örnsköldsvik IB Svart vs IBF Sundsvall Södermalm
1925
Flickor Blå B Verkställande Byrån
Flickor Blå B - A
15:30
Park
tmp
Nätra IBK
Röbäcks IF
Nätra IBK vs Röbäcks IF
1927
Flickor Blå B Verkställande Byrån
Flickor Blå B - A
16:15
Park
tmp
Sundsvall FBC
Gullänget-Kroksta IBS Blå
Sundsvall FBC vs Gullänget-Kroksta IBS Blå
1928
Flickor Blå B Verkställande Byrån
Flickor Blå B - A
17:00
Park
tmp
Gullänget-Kroksta IBS Vit
IBF Dalen
Gullänget-Kroksta IBS Vit vs IBF Dalen
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad