Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Småland/Östergötland Divisionsspel 2017-2018
Småland-Östergötlands Curlingförbund
,
Curling
Småland/Östergötland
Småland/Östergötland
Curling
18 nov 2017 - 25 mar 2018
XX
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Tulos
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Småland/Östergötland Divisionsspel 2022-2023
Småland/Östergötland Divisionsspel 2021-2022
Småland/Östergötland Divisionsspel 2019-2020
Småland/Östergötland Divisionsspel 2018-2019
Småland/Östergötland Divisionsspel 2017-2018
Division 2 Småland/Östergötland 2016/2017
Division 3 Småland/Östergötland 2016/2017
Division 4 Småland/Östergötland 2016/2017
Division 4 Småland/Östergötland 2015-2016
Division 2 Småland/Östergötland 2015-2016
Division 3 Småland/Östergötland 2015-2016
Division 4 Småland/Östergötland 2014-2015
Division 2 Småland/Östergötland 2014-2015
Division 3 Småland/Östergötland 2014-2015
Division 2 Småland/Östergötland
Division 3 Småland/Östergötland
Division 4 Småland/Östergötland
Småland/Östergötland div 4
Småland/Östergötland div 3
Småland/Östergötland div 2
Småland/Östergötland div 3
Småland/Östergötland div 4
Småland/Östergötland div 2
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
E1 Stenmark
,
Division 3
Ottelupäivä
lauantai 18 marraskuuta (2017)
sunnuntai 19 marraskuuta (2017)
perjantai 1 joulukuuta (2017)
lauantai 2 joulukuuta (2017)
perjantai 15 joulukuuta (2017)
lauantai 16 joulukuuta (2017)
sunnuntai 17 joulukuuta (2017)
perjantai 19 tammikuuta (2018)
lauantai 20 tammikuuta (2018)
sunnuntai 21 tammikuuta (2018)
torstai 8 maaliskuuta (2018)
lauantai 24 maaliskuuta (2018)
sunnuntai 25 maaliskuuta (2018)
More filters
Luokka
Division 2
Division 3
Ryhmä
Division 2
Division 3 Grupp A
Division 3 Grupp B
Slutspel för 4 platser till nästa säsong
Slutspel för uppflyttning
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Jönköping
Mjölby
Norrköping
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
19.11.2017
0
Division 3
Division 3 Grupp A
10:00
Norrköping
tmp
E1 Stenmark
C1 Landelius
E1 Stenmark vs C1 Landelius
3
-
8
0
Division 3
Division 3 Grupp A
12:45
Norrköping
tmp
C4 Peterson
E1 Stenmark
C4 Peterson vs E1 Stenmark
7
-
7
0
Division 3
Division 3 Grupp A
16:00
Norrköping
tmp
E2 Ferrand-Drake Del Castillo
E1 Stenmark
E2 Ferrand-Drake Del Castillo vs E1 Stenmark
4
-
5
16.12.2017
0
Division 3
Division 3 Grupp A
10:00
Jönköping
tmp
C3 Mattsson
E1 Stenmark
C3 Mattsson vs E1 Stenmark
8
-
5
0
Division 3
Division 3 Grupp A
13:15
Jönköping
tmp
C2 Arfwidsson Edlund
E1 Stenmark
C2 Arfwidsson Edlund vs E1 Stenmark
11
-
4
0
Division 3
Division 3 Grupp A
16:30
Jönköping
tmp
E1 Stenmark
E3 Byström
E1 Stenmark vs E3 Byström
7
-
5
19.1.2018
0
Division 3
Slutspel för 4 platser till nästa säsong
12:00
Jönköping
tmp
E1 Stenmark
E2 Ferrand-Drake Del Castillo
E1 Stenmark vs E2 Ferrand-Drake Del Castillo
5
-
4
0
Division 3
Slutspel för 4 platser till nästa säsong
12:00
Jönköping
tmp
E1 Stenmark
E3 Byström
E1 Stenmark vs E3 Byström
7
-
5
24.3.2018
0
Division 3
Slutspel för 4 platser till nästa säsong
10:00
Jönköping
tmp
E1 Stenmark
F1 Palmborg
E1 Stenmark vs F1 Palmborg
8
-
3
0
Division 3
Slutspel för 4 platser till nästa säsong
13:15
Jönköping
tmp
E1 Stenmark
F2 Starck
E1 Stenmark vs F2 Starck
3
-
5
25.3.2018
0
Division 3
Slutspel för 4 platser till nästa säsong
10:00
Jönköping
tmp
E1 Stenmark
F3 Brobäck
E1 Stenmark vs F3 Brobäck
2
-
8
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad