23-09-2018
|
0
A Kvartsfinal 1
|
U13
|
09:00
|
GRUMS
tmp
|
Stjernen Hockey
|
IFK Tumba
|
Stjernen Hockey
vs
IFK Tumba
1
-
4
|
|
0
B Kvartsfinal 1
|
U13
|
10:00
|
KRISTINEHAMN
tmp
|
Färjestad BK Vit
|
IFK Täby HC
|
Färjestad BK Vit
vs
IFK Täby HC
1
-
3
|
|
0
C Kvartsfinal 1
|
U13
|
10:00
|
VÅLBERG
tmp
|
FOC Farsta
|
Tyresö Hanviken
|
FOC Farsta
vs
Tyresö Hanviken
4
-
5
OT
|
|
0
D Kvartsfinal 1
|
U13
|
10:00
|
ARVIKA
tmp
|
Boo Hockey
|
BIK Karlskoga Vit
|
Boo Hockey
vs
BIK Karlskoga Vit
9
-
1
|
|
0
E Kvartsfinal 1
|
U13
|
10:00
|
FORSHAGA
tmp
|
Leangen Eagles
|
Hovås HC
|
Leangen Eagles
vs
Hovås HC
5
-
1
|
|
0
F Kvartsfinal 1
|
U13
|
10:00
|
SUNNE
tmp
|
Vålerenga IF
|
Kils AIK
|
Vålerenga IF
vs
Kils AIK
3
-
2
|
|
0
G Kvartsfinal 1
|
U13
|
10:00
|
HAGFORS
tmp
|
Filipstads IF/Hällefors IK
|
Moss Hockey
|
Filipstads IF/Hällefors IK
vs
Moss Hockey
1
-
3
|
|
0
H Semifinal 1
|
U13
|
10:00
|
HAMMARÖ
tmp
|
SK Iron
|
Kristinehamns HT
|
SK Iron
vs
Kristinehamns HT
7
-
0
|
|
0
A Kvartsfinal 2
|
U13
|
10:05
|
GRUMS
tmp
|
Strömsbro HC
|
AIK
|
Strömsbro HC
vs
AIK
4
-
2
|
|
0
C Kvartsfinal 2
|
U13
|
11:05
|
VÅLBERG
tmp
|
Skedsmo IK
|
Holmen Hockey
|
Skedsmo IK
vs
Holmen Hockey
4
-
5
|
|
0
B Kvartsfinal 2
|
U13
|
11:05
|
KRISTINEHAMN
tmp
|
Manglerud Star
|
Partille HK
|
Manglerud Star
vs
Partille HK
9
-
0
|
|
0
G Kvartsfinal 2
|
U13
|
11:05
|
HAGFORS
tmp
|
Storhamar IL Blå
|
Forshaga IF
|
Storhamar IL Blå
vs
Forshaga IF
2
-
5
|
|
0
F Kvartsfinal 2
|
U13
|
11:05
|
SUNNE
tmp
|
Haninge Anchors
|
Ski Hockey
|
Haninge Anchors
vs
Ski Hockey
1
-
0
OT
|
|
0
E Kvartsfinal 2
|
U13
|
11:05
|
FORSHAGA
tmp
|
Stavanger Hockey
|
Sunne IK
|
Stavanger Hockey
vs
Sunne IK
0
-
3
|
|
0
D Kvartsfinal 2
|
U13
|
11:05
|
ARVIKA
tmp
|
Hammarö HC Röd
|
Fagersta AIK
|
Hammarö HC Röd
vs
Fagersta AIK
1
-
4
|
|
0
H Semifinal 2
|
U13
|
11:05
|
HAMMARÖ
tmp
|
Storhamar IL Gul
|
Arvika HC
|
Storhamar IL Gul
vs
Arvika HC
4
-
1
|
|
0
A Kvartsfinal 3
|
U13
|
11:10
|
GRUMS
tmp
|
Djurgårdens IF
|
Göta Traneberg IK
|
Djurgårdens IF
vs
Göta Traneberg IK
2
-
1
SO
|
|
0
A Kvartsfinal 4
|
U13
|
12:30
|
GRUMS
tmp
|
Helsingborgs HC
|
Flemingsbergs IK
|
Helsingborgs HC
vs
Flemingsbergs IK
0
-
3
|
|
0
B Match om 5:e plats
|
U13
|
12:30
|
KRISTINEHAMN
tmp
|
Färjestad BK Vit
|
Partille HK
|
Färjestad BK Vit
vs
Partille HK
6
-
2
|
|
0
C Match om 5:e plats
|
U13
|
12:30
|
VÅLBERG
tmp
|
FOC Farsta
|
Skedsmo IK
|
FOC Farsta
vs
Skedsmo IK
5
-
2
|
|
0
D Match om 5:e plats
|
U13
|
12:30
|
ARVIKA
tmp
|
BIK Karlskoga Vit
|
Hammarö HC Röd
|
BIK Karlskoga Vit
vs
Hammarö HC Röd
1
-
8
|
|
0
E Match om 5:e plats
|
U13
|
12:30
|
FORSHAGA
tmp
|
Hovås HC
|
Stavanger Hockey
|
Hovås HC
vs
Stavanger Hockey
2
-
3
|
|
0
F Match om 5:e plats
|
U13
|
12:30
|
SUNNE
tmp
|
Kils AIK
|
Ski Hockey
|
Kils AIK
vs
Ski Hockey
6
-
2
|
|
0
G Match om 5:e plats
|
U13
|
12:30
|
HAGFORS
tmp
|
Filipstads IF/Hällefors IK
|
Storhamar IL Blå
|
Filipstads IF/Hällefors IK
vs
Storhamar IL Blå
4
-
5
|
|
0
H Match om 3:e plats
|
U13
|
13:25
|
HAMMARÖ
tmp
|
Kristinehamns HT
|
Arvika HC
|
Kristinehamns HT
vs
Arvika HC
2
-
7
|
|
0
A Semifinal 1
|
U13
|
13:35
|
GRUMS
tmp
|
IFK Tumba
|
Strömsbro HC
|
IFK Tumba
vs
Strömsbro HC
5
-
3
|
|
0
C Semifinal 1
|
U13
|
13:40
|
VÅLBERG
tmp
|
Falu IF
|
Tyresö Hanviken
|
Falu IF
vs
Tyresö Hanviken
2
-
1
|
|
0
B Semifinal 1
|
U13
|
13:40
|
KRISTINEHAMN
tmp
|
Hammarö HC Vit
|
IFK Täby HC
|
Hammarö HC Vit
vs
IFK Täby HC
0
-
4
|
|
0
G Semifinal 1
|
U13
|
13:40
|
HAGFORS
tmp
|
BIK Karlskoga Blå
|
Moss Hockey
|
BIK Karlskoga Blå
vs
Moss Hockey
4
-
0
|
|
0
F Semifinal 1
|
U13
|
13:40
|
SUNNE
tmp
|
Färjestad BK Grön
|
Vålerenga IF
|
Färjestad BK Grön
vs
Vålerenga IF
3
-
4
OT
|
|
0
E Semifinal 1
|
U13
|
13:40
|
FORSHAGA
tmp
|
Hanhals IF
|
Leangen Eagles
|
Hanhals IF
vs
Leangen Eagles
9
-
1
|
|
0
D Semifinal 1
|
U13
|
13:40
|
ARVIKA
tmp
|
Vita Hästen
|
Boo Hockey
|
Vita Hästen
vs
Boo Hockey
1
-
7
|
|
0
H Final
|
U13
|
14:30
|
HAMMARÖ
tmp
|
SK Iron
|
Storhamar IL Gul
|
SK Iron
vs
Storhamar IL Gul
6
-
3
|
|
0
A Semifinal 2
|
U13
|
14:40
|
GRUMS
tmp
|
Djurgårdens IF
|
Flemingsbergs IK
|
Djurgårdens IF
vs
Flemingsbergs IK
3
-
4
OT
|
|
0
B Semifinal 2
|
U13
|
14:45
|
KRISTINEHAMN
tmp
|
SDE HF
|
Manglerud Star
|
SDE HF
vs
Manglerud Star
1
-
2
|
|
0
C Semifinal 2
|
U13
|
14:45
|
VÅLBERG
tmp
|
Grums IK
|
Holmen Hockey
|
Grums IK
vs
Holmen Hockey
3
-
1
|
|
0
D Semifinal 2
|
U13
|
14:45
|
ARVIKA
tmp
|
Linköpings HC
|
Fagersta AIK
|
Linköpings HC
vs
Fagersta AIK
2
-
6
|
|
0
E Semifinal 2
|
U13
|
14:45
|
FORSHAGA
tmp
|
Åker/Strängnäs HC
|
Sunne IK
|
Åker/Strängnäs HC
vs
Sunne IK
2
-
0
|
|
0
F Semifinal 2
|
U13
|
14:45
|
SUNNE
tmp
|
Grüner Hockey
|
Haninge Anchors
|
Grüner Hockey
vs
Haninge Anchors
4
-
1
|
|
0
G Semifinal 2
|
U13
|
14:45
|
HAGFORS
tmp
|
IFK Österåker Vikings
|
Forshaga IF
|
IFK Österåker Vikings
vs
Forshaga IF
5
-
3
|
|
0
G Match om 3:e plats
|
U13
|
16:15
|
HAGFORS
tmp
|
Moss Hockey
|
Forshaga IF
|
Moss Hockey
vs
Forshaga IF
2
-
3
|
|
0
F Match om 3:e plats
|
U13
|
16:15
|
SUNNE
tmp
|
Färjestad BK Grön
|
Haninge Anchors
|
Färjestad BK Grön
vs
Haninge Anchors
4
-
2
|
|
0
D Match om 3:e plats
|
U13
|
16:15
|
ARVIKA
tmp
|
Vita Hästen
|
Linköpings HC
|
Vita Hästen
vs
Linköpings HC
7
-
1
|
|
0
C Match om 3:e plats
|
U13
|
16:15
|
VÅLBERG
tmp
|
Tyresö Hanviken
|
Holmen Hockey
|
Tyresö Hanviken
vs
Holmen Hockey
7
-
2
|
|
0
B Match om 3:e plats
|
U13
|
16:15
|
KRISTINEHAMN
tmp
|
Hammarö HC Vit
|
SDE HF
|
Hammarö HC Vit
vs
SDE HF
1
-
3
|
|
0
A Bronsmatch
|
U13
|
17:15
|
GRUMS
tmp
|
Strömsbro HC
|
Djurgårdens IF
|
Strömsbro HC
vs
Djurgårdens IF
3
-
2
|
|
0
B Final
|
U13
|
17:20
|
KRISTINEHAMN
tmp
|
IFK Täby HC
|
Manglerud Star
|
IFK Täby HC
vs
Manglerud Star
3
-
0
|
|
0
C Final
|
U13
|
17:20
|
VÅLBERG
tmp
|
Falu IF
|
Grums IK
|
Falu IF
vs
Grums IK
7
-
2
|
|
0
D Final
|
U13
|
17:20
|
ARVIKA
tmp
|
Boo Hockey
|
Fagersta AIK
|
Boo Hockey
vs
Fagersta AIK
2
-
1
OT
|
|
0
E Final
|
U13
|
17:20
|
FORSHAGA
tmp
|
Hanhals IF
|
Åker/Strängnäs HC
|
Hanhals IF
vs
Åker/Strängnäs HC
2
-
1
|
|
0
F Final
|
U13
|
17:20
|
SUNNE
tmp
|
Vålerenga IF
|
Grüner Hockey
|
Vålerenga IF
vs
Grüner Hockey
1
-
6
|
|
0
G Final
|
U13
|
17:20
|
HAGFORS
tmp
|
BIK Karlskoga Blå
|
IFK Österåker Vikings
|
BIK Karlskoga Blå
vs
IFK Österåker Vikings
0
-
4
|
|
0
A Final
|
U13
|
18:20
|
GRUMS
tmp
|
IFK Tumba
|
Flemingsbergs IK
|
IFK Tumba
vs
Flemingsbergs IK
1
-
2
OT
|
|