Cuponline uses cookies to improve the user experience
Číst více
Innebandyligan
Sport & Adventure
,
Florbal
Själevad
Själevad
Florbal
2 okt 2017 - 30 apr 2018
Motion
Start
Info
Novinky
Propozice
Arény
Kategorie / Skupiny
Mužstva
Utkání
Tabulky
Statistiky
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Högakustenspelen
Paradiscupen 2019
Innebandyligan
Innebandyligan
Ankarspelen 2017
Sportklubben
Slaget om Norrland
Klasskampen 2016
Ankarspelen 2016
Piratligan 15/16
Umeå Floorball Festival 2015
Ankarspelen 2015
Klasskampen
Piratligan
Umeå Floorball Festival
Ankarspelen
Piratligan
Ankarspelen 2013
Intersport Cup
Piratligan
Ankarspelen 2012
Klasskampen
Piratligan
Ankarspelen 2011
Piratligan
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Utkání mužstva pro
ÖBIK
,
Herr Division 1
Hrací den
čtvrtek 12 října (2017)
pondělí 16 října (2017)
čtvrtek 19 října (2017)
pondělí 23 října (2017)
čtvrtek 26 října (2017)
čtvrtek 2 listopadu (2017)
čtvrtek 9 listopadu (2017)
čtvrtek 16 listopadu (2017)
čtvrtek 23 listopadu (2017)
pondělí 27 listopadu (2017)
čtvrtek 30 listopadu (2017)
pondělí 4 prosince (2017)
čtvrtek 7 prosince (2017)
pondělí 11 prosince (2017)
sobota 30 prosince (2017)
pondělí 15 ledna (2018)
čtvrtek 18 ledna (2018)
pondělí 22 ledna (2018)
čtvrtek 25 ledna (2018)
pondělí 29 ledna (2018)
pondělí 5 února (2018)
čtvrtek 8 února (2018)
pondělí 12 února (2018)
čtvrtek 15 února (2018)
čtvrtek 22 února (2018)
čtvrtek 1 března (2018)
čtvrtek 8 března (2018)
čtvrtek 15 března (2018)
čtvrtek 22 března (2018)
More filters
Kategorie
Herr Division 1
Skyttis Arena Cup
Skupina
Grupp 1
Grupp A
Druh utkání
Utkání ve skupinách
Utkání Play-off
Aréna
Geneskolan
Skyttis Arena
Ängetskolan
#
Laiks
Arēna
Mājnieku komanda
Viesu komanda
Rezultāts
12.10.2017
2
Herr Division 1
Grupp 1
21:00
Gene
Kārta
0
tmp
Gula Huset
ÖBIK
Gula Huset vs ÖBIK
15
-
2
19.10.2017
6
Herr Division 1
Grupp 1
21:00
Gene
Kārta
2
tmp
ÖBIK
Team BK 96
ÖBIK vs Team BK 96
8
-
12
26.10.2017
10
Herr Division 1
Grupp 1
21:00
Gene
Kārta
0
tmp
ÖBIK
Snabbmakaronerna
ÖBIK vs Snabbmakaronerna
5
-
8
09.11.2017
14
Herr Division 1
Grupp 1
21:00
Gene
Kārta
0
tmp
ÖBIK
Blackhawks
ÖBIK vs Blackhawks
4
-
10
23.11.2017
17
Herr Division 1
Grupp 1
20:05
Gene
Kārta
5
tmp
North Stars
ÖBIK
North Stars vs ÖBIK
10
-
3
30.11.2017
22
Herr Division 1
Grupp 1
21:00
Gene
Kārta
0
tmp
ÖBIK
Köttbullarna
ÖBIK vs Köttbullarna
3
-
18
07.12.2017
26
Herr Division 1
Grupp 1
20:05
Gene
Kārta
7
tmp
En salig röra
ÖBIK
En salig röra vs ÖBIK
10
-
6
15.01.2018
30
Herr Division 1
Grupp 1
21:00
Änget
Kārta
0
tmp
ÖBIK
Gula Huset
ÖBIK vs Gula Huset
3
-
8
22.01.2018
33
Herr Division 1
Grupp 1
20:05
Änget
Kārta
9
tmp
Team BK 96
ÖBIK
Team BK 96 vs ÖBIK
9
-
7
29.01.2018
37
Herr Division 1
Grupp 1
20:05
Änget
Kārta
0
tmp
Snabbmakaronerna
ÖBIK
Snabbmakaronerna vs ÖBIK
7
-
6
SO
05.02.2018
41
Herr Division 1
Grupp 1
20:05
Änget
Kārta
0
tmp
Blackhawks
ÖBIK
Blackhawks vs ÖBIK
9
-
4
12.02.2018
45
Herr Division 1
Grupp 1
20:05
Änget
Kārta
0
tmp
ÖBIK
North Stars
ÖBIK vs North Stars
2
-
5
22.02.2018
49
Herr Division 1
Grupp 1
20:05
Gene
Kārta
0
tmp
Köttbullarna
ÖBIK
Köttbullarna vs ÖBIK
11
-
4
15.03.2018
53
Herr Division 1
Grupp 1
20:05
Gene
Kārta
0
tmp
ÖBIK
En salig röra
ÖBIK vs En salig röra
7
-
5
Spēle notiek
Spēle nav sākusies
Spēles beigusies
Vytisknout
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad