1/6/2018
|
1
|
P13 (-05)
Grupp A
|
09:00
|
A
Omgång
1
tmp
|
RM/SSG IF
|
Kalmar FF Röd
|
RM/SSG IF
vs
Kalmar FF Röd
0
-
1
|
|
3
|
P13 (-05)
Grupp B
|
09:15
|
A
Omgång
2
tmp
|
Färjestadens GoIF Röd
|
Smedby BoIK
|
Färjestadens GoIF Röd
vs
Smedby BoIK
1
-
2
|
|
5
|
F13 (-05)
Grupp A
|
09:30
|
A
Omgång
3
tmp
|
Persnäs AIF
|
Hossmo BK
|
Persnäs AIF
vs
Hossmo BK
2
-
0
|
|
7
|
F13 (-05)
Grupp B
|
09:45
|
A
Omgång
4
tmp
|
Madesjö IF 2
|
Lindsdals IF
|
Madesjö IF 2
vs
Lindsdals IF
2
-
0
|
|
9
|
P13 (-05)
Grupp C
|
10:00
|
A
Omgång
5
tmp
|
Kalmar Södra IF
|
Färjestadens GoIF Vit
|
Kalmar Södra IF
vs
Färjestadens GoIF Vit
0
-
1
|
|
11
|
P13 (-05)
Grupp D
|
10:15
|
A
Omgång
6
tmp
|
Kalmar FF Vit
|
Algutsrums IF
|
Kalmar FF Vit
vs
Algutsrums IF
6
-
0
|
|
13
|
P13 (-05)
Grupp A
|
10:30
|
A
Omgång
7
tmp
|
Alsterbro IF
|
RM/SSG IF
|
Alsterbro IF
vs
RM/SSG IF
2
-
1
|
|
15
|
P13 (-05)
Grupp B
|
10:45
|
A
Omgång
8
tmp
|
Rödeby AIF 1
|
Färjestadens GoIF Röd
|
Rödeby AIF 1
vs
Färjestadens GoIF Röd
3
-
0
|
|
17
|
F13 (-05)
Grupp A
|
11:00
|
A
Omgång
9
tmp
|
Rödsle BK Gul
|
Persnäs AIF
|
Rödsle BK Gul
vs
Persnäs AIF
1
-
3
|
|
19
|
F13 (-05)
Grupp B
|
11:15
|
A
Omgång
10
tmp
|
Rödsle BK Svart
|
Madesjö IF 2
|
Rödsle BK Svart
vs
Madesjö IF 2
0
-
0
|
|
21
|
P13 (-05)
Grupp C
|
11:30
|
A
Omgång
11
tmp
|
Mönsterås GoIF
|
Kalmar Södra IF
|
Mönsterås GoIF
vs
Kalmar Södra IF
0
-
0
|
|
23
|
P13 (-05)
Grupp D
|
11:45
|
A
Omgång
12
tmp
|
Nättraby GOIF Lag Jens
|
Kalmar FF Vit
|
Nättraby GOIF Lag Jens
vs
Kalmar FF Vit
0
-
2
|
|
25
|
P13 (-05)
Grupp A
|
12:00
|
A
Omgång
13
tmp
|
RM/SSG IF
|
Rödeby AIF 2
|
RM/SSG IF
vs
Rödeby AIF 2
1
-
8
|
|
27
|
P13 (-05)
Grupp B
|
12:15
|
A
Omgång
14
tmp
|
Färjestadens GoIF Röd
|
Kalmar FF 1
|
Färjestadens GoIF Röd
vs
Kalmar FF 1
1
-
1
|
|
29
|
F13 (-05)
Grupp A
|
12:30
|
A
Omgång
15
tmp
|
Rödeby AIF
|
Rödsle BK Gul
|
Rödeby AIF
vs
Rödsle BK Gul
3
-
1
|
|
31
|
F13 (-05)
Grupp B
|
12:45
|
A
Omgång
16
tmp
|
Färjestadens GoIF
|
Rödsle BK Svart
|
Färjestadens GoIF
vs
Rödsle BK Svart
1
-
0
|
|
33
|
P13 (-05)
Grupp C
|
13:00
|
A
Omgång
17
tmp
|
Kalmar Södra IF
|
Nättraby GOIF lag Andreas
|
Kalmar Södra IF
vs
Nättraby GOIF lag Andreas
0
-
1
|
|
35
|
P13 (-05)
Grupp D
|
13:15
|
A
Omgång
18
tmp
|
Kalmar FF Vit
|
Timmernabbens IF
|
Kalmar FF Vit
vs
Timmernabbens IF
8
-
0
|
|
37
P05 Placeringsmatch
|
P13 (-05)
|
13:30
|
A
Omgång
20
tmp
|
Alsterbro IF
|
Kalmar FF 1
|
Alsterbro IF
vs
Kalmar FF 1
0
-
1
|
|
39
|
F13 (-05)
Grupp A
|
13:45
|
A
Omgång
20
tmp
|
Rödsle BK Gul
|
Madesjö IF 1
|
Rödsle BK Gul
vs
Madesjö IF 1
1
-
0
|
|
41
|
F13 (-05)
Grupp B
|
14:00
|
A
Omgång
21
tmp
|
Rödsle BK Svart
|
Team Södermöre
|
Rödsle BK Svart
vs
Team Södermöre
0
-
5
|
|
43
P05 placeringsmatch
|
P13 (-05)
|
14:15
|
A
Omgång
22
tmp
|
Färjestadens GoIF Vit
|
Timmernabbens IF
|
Färjestadens GoIF Vit
vs
Timmernabbens IF
3
-
0
|
|
45
P05 Kvartsfinal
|
P13 (-05)
|
14:30
|
A
Omgång
23
tmp
|
Rödeby AIF 2
|
Smedby BoIK
|
Rödeby AIF 2
vs
Smedby BoIK
5
-
0
|
|
47
|
F13 (-05)
Grupp A
|
14:45
|
A
Omgång
24
tmp
|
Persnäs AIF
|
Rödeby AIF
|
Persnäs AIF
vs
Rödeby AIF
0
-
2
|
|
49
|
F13 (-05)
Grupp B
|
15:00
|
A
Omgång
25
tmp
|
Madesjö IF 2
|
Färjestadens GoIF
|
Madesjö IF 2
vs
Färjestadens GoIF
1
-
2
|
|
51
P05 placeringsmatch
|
P13 (-05)
|
15:15
|
A
Omgång
26
tmp
|
Kalmar FF 1
|
Färjestadens GoIF Röd
|
Kalmar FF 1
vs
Färjestadens GoIF Röd
2
-
1
|
|
53
P05 Kvartsfinal
|
P13 (-05)
|
15:30
|
A
Omgång
27
tmp
|
Nättraby GOIF lag Andreas
|
Nättraby GOIF Lag Jens
|
Nättraby GOIF lag Andreas
vs
Nättraby GOIF Lag Jens
0
-
1
|
|
55
P05 placeringsmatch
|
P13 (-05)
|
15:45
|
A
Omgång
28
tmp
|
Färjestadens GoIF Vit
|
Algutsrums IF
|
Färjestadens GoIF Vit
vs
Algutsrums IF
0
-
3
|
|
57
F05 placeringsmatch
|
F13 (-05)
|
16:00
|
A
Omgång
29
tmp
|
Hossmo BK
|
Färjestadens GoIF
|
Hossmo BK
vs
Färjestadens GoIF
2
-
3
SO
|
|
60
P05 Semifinal
|
P13 (-05)
|
16:15
|
A
Omgång
30
tmp
|
Rödeby AIF 2
|
Rödeby AIF 1
|
Rödeby AIF 2
vs
Rödeby AIF 1
1
-
0
|
|
62
F05 Semifinal
|
F13 (-05)
|
16:30
|
A
Omgång
31
tmp
|
Rödeby AIF
|
Madesjö IF 2
|
Rödeby AIF
vs
Madesjö IF 2
2
-
1
|
|
64
P05 Semifinal
|
P13 (-05)
|
16:45
|
A
Omgång
32
tmp
|
Nättraby GOIF Lag Jens
|
Kalmar FF Vit
|
Nättraby GOIF Lag Jens
vs
Kalmar FF Vit
0
-
4
|
|
66
FINAL
|
F13 (-05)
|
17:30
|
A
Omgång
33
tmp
|
Rödeby AIF
|
Team Södermöre
|
Rödeby AIF
vs
Team Södermöre
4
-
4
|
|
68
FINAL
|
P13 (-05)
|
18:00
|
A
Omgång
34
tmp
|
Rödeby AIF 2
|
Kalmar FF Vit
|
Rödeby AIF 2
vs
Kalmar FF Vit
3
-
2
SO
|
|