Cuponline uses cookies to improve the user experience
Les mer
Lillstrimma Cup 2018
Timrå IK
,
Ishockey
Timrå
Timrå
Ishockey
16 - 18 mar 2018
U 13 / Pojkar & flickor födda 2005
Start
Info
Nyheter
Regler
Haller
Klasser / Grupper
Lag
Kamper
Tabeller
Statistikk
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Teamsters Cup 2024 U12
Zäta Cup 2024 U10
Anton Lander Cup 2023 U12
Lillstrimma Cup 2023 U13
Zäta Cup 2023 U10
Lillstrimma Cup 2023 U13
Teamsters Cup 2023 U12
Anton Lander Cup 2022 U12
Zäta Cup 2022 U10
Lillstrimma Cup 2022 U13
Teamsters Cup 2022 U12
Lillstrimma Cup 2021 (U14)
Teamsters Cup 2021 U12
Anton Lander Cup 2021
Zäta Cup 2021
Lillstrimma Cup 2020
Anton Lander Cup 2020 - U11
Zäta Cup 2020
Lillstrimma Cup 2020
Teamsters Cup 2020
Anton Lander Cup 2019
Zäta Cup 2019
Lillstrimma Cup 2019
Teamsters Cup 2019
Zäta Cup 2018
Lillstrimma Cup 2018
Teamsters Cup 2018
Anton Lander Cup 2018
Zäta Cup 2017
Lillstrimma Cup 2017
Koneo Cup 2017
Anton Lander Cup 2017
Zäta Cup 2016
Lillstrimma Cup 2016
Koneo Cup 2016
Anton Lander Cup 2016
Zäta Cup 2015
Lillstrimma Cup 2015
Konica Minolta | Koneo Cup fd. Red Eagle Cup
Anton Lander Cup 2015
Zäta Cup 2014
Lillstrimma Cup 2014
Red Eagles Cup 2014
Anton Lander Cup 2013
Zäta Cup 2013
Lillstrimma Cup 2013
Red Eagles Cup 2013
Anton Lander Cup
Zäta Cup 2012
Lillstrimma Cup 2012
Red Eagle Cup 2012
Drömcupen 2012
Zäta Cup 2011
Lillstrimmacup 2011
Red Eagle Cup 2011
Drömcupen 2011
Zäta Cup 2010
Lillstrimma Cup 2010
Red Eagles Cup 2010
Drömcupen 2010
Zäta Cup 2009
Drömcupen
Red Eagles Cup 2009
Lillstrimma Cup 2009
Zäta Cup 2008
Red Eagle Cup 2008
Lillstrimma Cup 2008
Drömcupen 2007
Zäta Cup 2007
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Kamper for
Huge
,
U13
Kampdag
fredag 16 mars (2018)
lørdag 17 mars (2018)
søndag 18 mars (2018)
More filters
Klasse
U13
Gruppe
Grupp 1
Grupp 2
Kamptype
Gruppespill
Sluttspill
Hall
Lill Strimma
NHK
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
16.03.2018
4
U13
Grupp 2
14:30
A
Omgång
4
tmp
Huge
Skellefteå AIK Vit
Huge vs Skellefteå AIK Vit
5
-
3
8
U13
Grupp 2
18:45
B
Omgång
8
tmp
Huge
Svedjeholmen IF
Huge vs Svedjeholmen IF
2
-
5
17.03.2018
11
U13
Grupp 2
10:30
B
Omgång
11
tmp
Huge
Östersund IK
Huge vs Östersund IK
8
-
7
16
U13
15:15
B
Omgång
16
tmp
Huge
Modo
Huge vs Modo
3
-
4
18.03.2018
18
U13
08:30
B
Omgång
18
tmp
Björklöven
Huge
Björklöven vs Huge
3
-
4
OT
22
U13
12:30
A
Omgång
22
tmp
Skellefteå AIK Vit
Huge
Skellefteå AIK Vit vs Huge
7
-
2
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad