Cuponline uses cookies to improve the user experience
Læs mere
Riga Hockey Cup 2018
Riga Cup Events SIA
,
Ishockey
Riga
Riga
Ishockey
30 mar - 29 apr 2018
Boys 2008; 2007;2006;2005;2004;2003;2002;1998
Start
Info
Nyheder
Regler
Haller
Klasser / Grupper
Hold
Kampe
Stillinger
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Riga Hockey Cup 2024
Riga Hockey Cup 2023
Riga Hockey Cup 2021
Riga Hockey Cup 2019
Riga Hockey Cup 2018
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Kampe for
Hasle - Loren
,
B14 AA
Kampdag
fredag 30 marts (2018)
lørdag 31 marts (2018)
søndag 1 april (2018)
mandag 2 april (2018)
fredag 6 april (2018)
lørdag 7 april (2018)
søndag 8 april (2018)
fredag 13 april (2018)
lørdag 14 april (2018)
søndag 15 april (2018)
fredag 20 april (2018)
lørdag 21 april (2018)
søndag 22 april (2018)
fredag 27 april (2018)
lørdag 28 april (2018)
søndag 29 april (2018)
More filters
Klasse
B10
B11
B12 AA
B12 AAA
B13
B14 AA
B14 AAA
B15
B16
B20
U12
Gruppe
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group I
Kamptype
Gruppespil
Slutspil
Hal
Inbox
Jelgava
Kurbads
Mogo
Ozo
Volvo A
Volvo B
Volvo C
#
Tid
Hal
Hjemmehold
Udehold
Resultat
20-04-2018
7
B14 AA
Group D
09:30
Kurbads
tmp
Hasle - Loren
KJT White
Hasle - Loren vs KJT White
5
-
3
16
B14 AA
Group D
15:45
Kurbads
tmp
Nordic Hockey Gold
Hasle - Loren
Nordic Hockey Gold vs Hasle - Loren
2
-
3
24
B14 AA
Group D
20:45
Kurbads
tmp
Hasle - Loren
Hedemora SK
Hasle - Loren vs Hedemora SK
3
-
2
21-04-2018
27
Group F
B14 AA
Group F
09:30
Mogo
tmp
Hasle - Loren
Kiekko - Tiikerit 2004
Hasle - Loren vs Kiekko - Tiikerit 2004
3
-
0
35
Group F
B14 AA
Group F
14:30
Mogo
tmp
Saulys/BTA
Hasle - Loren
Saulys/BTA vs Hasle - Loren
0
-
5
44
Group F
B14 AA
Group F
20:45
Volvo A
tmp
Diskos P04 div.2
Hasle - Loren
Diskos P04 div.2 vs Hasle - Loren
4
-
2
22-04-2018
55
1/2 final
B14 AA
10:15
Volvo A
tmp
SKA Gazprombank
Hasle - Loren
SKA Gazprombank vs Hasle - Loren
0
-
2
64
Final
B14 AA
16:30
Volvo A
tmp
Hasle - Loren
Diskos P04 div.2
Hasle - Loren vs Diskos P04 div.2
2
-
4
Kampen igang
Kampen ikke startet
Kampen afsluttet
Udskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad