Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Riga Hockey Cup 2018
Riga Cup Events SIA
,
Jääkiekko
Riga
Riga
Jääkiekko
30 mar - 29 apr 2018
Boys 2008; 2007;2006;2005;2004;2003;2002;1998
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Riga Hockey Cup 2024
Riga Hockey Cup 2023
Riga Hockey Cup 2021
Riga Hockey Cup 2019
Riga Hockey Cup 2018
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Gelezinis Vilkas 2006
,
B12 AAA
Ottelupäivä
perjantai 30 maaliskuuta (2018)
lauantai 31 maaliskuuta (2018)
sunnuntai 1 huhtikuuta (2018)
maanantai 2 huhtikuuta (2018)
perjantai 6 huhtikuuta (2018)
lauantai 7 huhtikuuta (2018)
sunnuntai 8 huhtikuuta (2018)
perjantai 13 huhtikuuta (2018)
lauantai 14 huhtikuuta (2018)
sunnuntai 15 huhtikuuta (2018)
perjantai 20 huhtikuuta (2018)
lauantai 21 huhtikuuta (2018)
sunnuntai 22 huhtikuuta (2018)
perjantai 27 huhtikuuta (2018)
lauantai 28 huhtikuuta (2018)
sunnuntai 29 huhtikuuta (2018)
More filters
Luokka
B10
B11
B12 AA
B12 AAA
B13
B14 AA
B14 AAA
B15
B16
B20
U12
Ryhmä
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group I
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Inbox
Jelgava
Kurbads
Mogo
Ozo
Volvo A
Volvo B
Volvo C
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
6.4.2018
7
B12 AAA
Group D
08:45
Ozo
tmp
Gelezinis Vilkas 2006
Jelgavas Ledus Sporta skola
Gelezinis Vilkas 2006 vs Jelgavas Ledus Sporta skola
9
-
1
15
B12 AAA
Group D
12:30
Ozo
tmp
Yantar
Gelezinis Vilkas 2006
Yantar vs Gelezinis Vilkas 2006
4
-
1
24
B12 AAA
Group D
16:15
Ozo
tmp
Gelezinis Vilkas 2006
HC Shakhter Soligorsk
Gelezinis Vilkas 2006 vs HC Shakhter Soligorsk
9
-
4
40
B12 AAA
Group D
20:00
Ozo
tmp
Tordon 06 Orange
Gelezinis Vilkas 2006
Tordon 06 Orange vs Gelezinis Vilkas 2006
7
-
3
7.4.2018
0
B12 AAA
Group H
00:00
Ozo
tmp
Gelezinis Vilkas 2006
HC Shakhter Soligorsk
Gelezinis Vilkas 2006 vs HC Shakhter Soligorsk
9
-
4
60
Group H
B12 AAA
Group H
12:30
Inbox
tmp
Gelezinis Vilkas 2006
Tordon 06 Black
Gelezinis Vilkas 2006 vs Tordon 06 Black
2
-
1
50
Group H
B12 AAA
Group H
18:45
Inbox
tmp
Pardaugava A
Gelezinis Vilkas 2006
Pardaugava A vs Gelezinis Vilkas 2006
1
-
3
8.4.2018
72
9th place
B12 AAA
10:45
Volvo A
tmp
HK Ogre Juniors
Gelezinis Vilkas 2006
HK Ogre Juniors vs Gelezinis Vilkas 2006
4
-
2
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad