Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Riga Hockey Cup 2018
Riga Cup Events SIA
,
Jääkiekko
Riga
Riga
Jääkiekko
30 mar - 29 apr 2018
Boys 2008; 2007;2006;2005;2004;2003;2002;1998
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Riga Hockey Cup 2024
Riga Hockey Cup 2023
Riga Hockey Cup 2021
Riga Hockey Cup 2019
Riga Hockey Cup 2018
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Pardaugava 1
,
B10
Ottelupäivä
perjantai 30 maaliskuuta (2018)
lauantai 31 maaliskuuta (2018)
sunnuntai 1 huhtikuuta (2018)
maanantai 2 huhtikuuta (2018)
perjantai 6 huhtikuuta (2018)
lauantai 7 huhtikuuta (2018)
sunnuntai 8 huhtikuuta (2018)
perjantai 13 huhtikuuta (2018)
lauantai 14 huhtikuuta (2018)
sunnuntai 15 huhtikuuta (2018)
perjantai 20 huhtikuuta (2018)
lauantai 21 huhtikuuta (2018)
sunnuntai 22 huhtikuuta (2018)
perjantai 27 huhtikuuta (2018)
lauantai 28 huhtikuuta (2018)
sunnuntai 29 huhtikuuta (2018)
More filters
Luokka
B10
B11
B12 AA
B12 AAA
B13
B14 AA
B14 AAA
B15
B16
B20
U12
Ryhmä
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group I
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Inbox
Jelgava
Kurbads
Mogo
Ozo
Volvo A
Volvo B
Volvo C
#
Time
Arena
Home Team
Guest Team
Result
27.4.2018
13
B10
Group G
07:30
Jelgava
tmp
Pardaugava 1
HC Shakhter Soligorsk
Pardaugava 1 vs HC Shakhter Soligorsk
1
-
4
29
B10
Group G
11:00
Jelgava
tmp
Marupe HS Zalie
Pardaugava 1
Marupe HS Zalie vs Pardaugava 1
1
-
3
46
B10
Group G
15:15
Jelgava
tmp
Pardaugava 1
Tordon Orange
Pardaugava 1 vs Tordon Orange
1
-
6
28.4.2018
63
17/32 place
B10
09:15
Jelgava
tmp
Pardaugava 1
HS Riga 2008 B
Pardaugava 1 vs HS Riga 2008 B
1
-
3
78
25/32 place
B10
17:00
Jelgava
tmp
Pardaugava 3
Pardaugava 1
Pardaugava 3 vs Pardaugava 1
0
-
1
29.4.2018
94
25/28 place
B10
09:30
Kurbads
tmp
Pardaugava 1
Tordon White
Pardaugava 1 vs Tordon White
1
-
6
99
27th place
B10
12:15
Kurbads
tmp
Jurmalas SS
Pardaugava 1
Jurmalas SS vs Pardaugava 1
1
-
4
Game in progress
Game not started
Game played
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad