Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Riga Hockey Cup 2018
Riga Cup Events SIA
,
Jääkiekko
Riga
Riga
Jääkiekko
30 mar - 29 apr 2018
Boys 2008; 2007;2006;2005;2004;2003;2002;1998
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Riga Hockey Cup 2024
Riga Hockey Cup 2023
Riga Hockey Cup 2021
Riga Hockey Cup 2019
Riga Hockey Cup 2018
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
EKS08 Blue
,
B10
Ottelupäivä
perjantai 30 maaliskuuta (2018)
lauantai 31 maaliskuuta (2018)
sunnuntai 1 huhtikuuta (2018)
maanantai 2 huhtikuuta (2018)
perjantai 6 huhtikuuta (2018)
lauantai 7 huhtikuuta (2018)
sunnuntai 8 huhtikuuta (2018)
perjantai 13 huhtikuuta (2018)
lauantai 14 huhtikuuta (2018)
sunnuntai 15 huhtikuuta (2018)
perjantai 20 huhtikuuta (2018)
lauantai 21 huhtikuuta (2018)
sunnuntai 22 huhtikuuta (2018)
perjantai 27 huhtikuuta (2018)
lauantai 28 huhtikuuta (2018)
sunnuntai 29 huhtikuuta (2018)
More filters
Luokka
B10
B11
B12 AA
B12 AAA
B13
B14 AA
B14 AAA
B15
B16
B20
U12
Ryhmä
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group I
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Inbox
Jelgava
Kurbads
Mogo
Ozo
Volvo A
Volvo B
Volvo C
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
27.4.2018
5
B10
Group C
11:15
Volvo A
tmp
HS Kurbads
EKS08 Blue
HS Kurbads vs EKS08 Blue
3
-
0
22
B10
Group C
17:15
Volvo A
tmp
EKS08 Blue
Pardaugava 2
EKS08 Blue vs Pardaugava 2
0
-
7
28.4.2018
37
B10
Group C
07:00
Mogo
tmp
HC Vipers Black
EKS08 Blue
HC Vipers Black vs EKS08 Blue
6
-
0
60
17/32 place
B10
11:45
Jelgava
tmp
HS Riga 2009
EKS08 Blue
HS Riga 2009 vs EKS08 Blue
6
-
0
80
25/32 place
B10
20:30
Jelgava
tmp
EKS08 Blue
Tordon White
EKS08 Blue vs Tordon White
0
-
14
29.4.2018
96
29/32 place
B10
07:45
Kurbads
tmp
Pardaugava 3
EKS08 Blue
Pardaugava 3 vs EKS08 Blue
0
-
1
98
29th place
B10
11:15
Kurbads
tmp
Brocenu NBJSS 2008
EKS08 Blue
Brocenu NBJSS 2008 vs EKS08 Blue
3
-
1
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad