Cuponline använder cookies
Läs mer
Riga Hockey Cup 2018
Riga Cup Events SIA
,
Ishockey
Riga
Riga
Ishockey
30 mar - 29 apr 2018
Boys 2008; 2007;2006;2005;2004;2003;2002;1998
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Riga Hockey Cup 2024
Riga Hockey Cup 2023
Riga Hockey Cup 2021
Riga Hockey Cup 2019
Riga Hockey Cup 2018
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Matcher för
Sweden SHD 08
,
B10
Matchdag
fredag 30 mars (2018)
lördag 31 mars (2018)
söndag 1 april (2018)
måndag 2 april (2018)
fredag 6 april (2018)
lördag 7 april (2018)
söndag 8 april (2018)
fredag 13 april (2018)
lördag 14 april (2018)
söndag 15 april (2018)
fredag 20 april (2018)
lördag 21 april (2018)
söndag 22 april (2018)
fredag 27 april (2018)
lördag 28 april (2018)
söndag 29 april (2018)
More filters
Klass
B10
B11
B12 AA
B12 AAA
B13
B14 AA
B14 AAA
B15
B16
B20
U12
Grupp
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group I
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
Inbox
Jelgava
Kurbads
Mogo
Ozo
Volvo A
Volvo B
Volvo C
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2018-04-27
3
B10
Group B
09:30
Volvo A
tmp
Sweden SHD 08
Team Hockey Talents 1
Sweden SHD 08 vs Team Hockey Talents 1
13
-
0
19
B10
Group B
14:45
Volvo A
tmp
Jurmalas SS
Sweden SHD 08
Jurmalas SS vs Sweden SHD 08
0
-
16
36
B10
Group B
20:45
Volvo A
tmp
Sweden SHD 08
HK Ogre Juniors
Sweden SHD 08 vs HK Ogre Juniors
7
-
1
2018-04-28
50
1/8 final
B10
10:00
Kurbads
tmp
Sweden SHD 08
HC Vipers Red
Sweden SHD 08 vs HC Vipers Red
5
-
0
66
1/4 final
B10
13:30
Kurbads
tmp
Sweden SHD 08
Keupa HT
Sweden SHD 08 vs Keupa HT
5
-
2
82
1/2 final
B10
17:00
Kurbads
tmp
Sweden SHD 08
Pyhajarven Pohti
Sweden SHD 08 vs Pyhajarven Pohti
5
-
0
2018-04-29
112
Final
B10
15:45
Volvo A
tmp
Rebel Team Switzerland
Sweden SHD 08
Rebel Team Switzerland vs Sweden SHD 08
1
-
2
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad