Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Riga Hockey Cup 2018
Riga Cup Events SIA
,
Hokejs
Riga
Riga
Hokejs
30 mar - 29 apr 2018
Boys 2008; 2007;2006;2005;2004;2003;2002;1998
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Riga Hockey Cup 2024
Riga Hockey Cup 2023
Riga Hockey Cup 2021
Riga Hockey Cup 2019
Riga Hockey Cup 2018
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Spēles
Jelgavas Ledus Sporta skola
,
B14 AAA
Spēles diena
piektdiena 30 marts (2018)
sestdiena 31 marts (2018)
svētdiena 1 aprīlis (2018)
pirmdiena 2 aprīlis (2018)
piektdiena 6 aprīlis (2018)
sestdiena 7 aprīlis (2018)
svētdiena 8 aprīlis (2018)
piektdiena 13 aprīlis (2018)
sestdiena 14 aprīlis (2018)
svētdiena 15 aprīlis (2018)
piektdiena 20 aprīlis (2018)
sestdiena 21 aprīlis (2018)
svētdiena 22 aprīlis (2018)
piektdiena 27 aprīlis (2018)
sestdiena 28 aprīlis (2018)
svētdiena 29 aprīlis (2018)
More filters
Vecuma grupa
B10
B11
B12 AA
B12 AAA
B13
B14 AA
B14 AAA
B15
B16
B20
U12
Apakšgrupa
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group I
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
Inbox
Jelgava
Kurbads
Mogo
Ozo
Volvo A
Volvo B
Volvo C
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
20.04.2018
4
B14 AAA
Group B
07:00
Volvo B
tmp
Jelgavas Ledus Sporta skola
Team Pelimatkat
Jelgavas Ledus Sporta skola vs Team Pelimatkat
0
-
6
18
B14 AAA
Group B
13:15
Volvo B
tmp
Jelgavas Ledus Sporta skola
Future Stars 2004
Jelgavas Ledus Sporta skola vs Future Stars 2004
8
-
3
29
B14 AAA
Group B
15:45
Volvo B
tmp
Jelgavas Ledus Sporta skola
Ikavit Moscow 2004
Jelgavas Ledus Sporta skola vs Ikavit Moscow 2004
5
-
0
42
B14 AAA
Group B
18:15
Volvo B
tmp
HS Riga 2004
Jelgavas Ledus Sporta skola
HS Riga 2004 vs Jelgavas Ledus Sporta skola
3
-
3
21.04.2018
54
B14 AAA
Group B
08:30
Volvo B
tmp
West Coast
Jelgavas Ledus Sporta skola
West Coast vs Jelgavas Ledus Sporta skola
9
-
0
65
9/16 place
B14 AAA
12:45
Inbox
tmp
Rebel Team Switzerland
Jelgavas Ledus Sporta skola
Rebel Team Switzerland vs Jelgavas Ledus Sporta skola
3
-
2
SO
79
13/16 place
B14 AAA
19:00
Inbox
tmp
Jelgavas Ledus Sporta skola
Tordon Black
Jelgavas Ledus Sporta skola vs Tordon Black
1
-
3
22.04.2018
89
15th place
B14 AAA
07:30
Volvo B
tmp
Jelgavas Ledus Sporta skola
Gelezinis Vilkas 2004
Jelgavas Ledus Sporta skola vs Gelezinis Vilkas 2004
5
-
1
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad