Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Riga Hockey Cup 2018
Riga Cup Events SIA
,
Hokejs
Riga
Riga
Hokejs
30 mar - 29 apr 2018
Boys 2008; 2007;2006;2005;2004;2003;2002;1998
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Riga Hockey Cup 2024
Riga Hockey Cup 2023
Riga Hockey Cup 2021
Riga Hockey Cup 2019
Riga Hockey Cup 2018
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Spēles
Diskos P04 div.2
,
B14 AA
Spēles diena
piektdiena 30 marts (2018)
sestdiena 31 marts (2018)
svētdiena 1 aprīlis (2018)
pirmdiena 2 aprīlis (2018)
piektdiena 6 aprīlis (2018)
sestdiena 7 aprīlis (2018)
svētdiena 8 aprīlis (2018)
piektdiena 13 aprīlis (2018)
sestdiena 14 aprīlis (2018)
svētdiena 15 aprīlis (2018)
piektdiena 20 aprīlis (2018)
sestdiena 21 aprīlis (2018)
svētdiena 22 aprīlis (2018)
piektdiena 27 aprīlis (2018)
sestdiena 28 aprīlis (2018)
svētdiena 29 aprīlis (2018)
More filters
Vecuma grupa
B10
B11
B12 AA
B12 AAA
B13
B14 AA
B14 AAA
B15
B16
B20
U12
Apakšgrupa
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group I
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
Inbox
Jelgava
Kurbads
Mogo
Ozo
Volvo A
Volvo B
Volvo C
#
Time
Arena
Home Team
Guest Team
Result
20.04.2018
5
B14 AA
Group C
07:00
Kurbads
tmp
HCK Salamat White
Diskos P04 div.2
HCK Salamat White vs Diskos P04 div.2
2
-
3
14
B14 AA
Group C
13:15
Kurbads
tmp
Diskos P04 div.2
Pardaugava 2.div
Diskos P04 div.2 vs Pardaugava 2.div
6
-
0
21
B14 AA
Group C
17:00
Kurbads
tmp
Pelicans04 White 1
Diskos P04 div.2
Pelicans04 White 1 vs Diskos P04 div.2
1
-
6
21.04.2018
28
Group F
B14 AA
Group F
10:45
Mogo
tmp
Saulys/BTA
Diskos P04 div.2
Saulys/BTA vs Diskos P04 div.2
0
-
4
36
Group F
B14 AA
Group F
15:45
Mogo
tmp
Diskos P04 div.2
Kiekko - Tiikerit 2004
Diskos P04 div.2 vs Kiekko - Tiikerit 2004
3
-
1
44
Group F
B14 AA
Group F
20:45
Volvo A
tmp
Diskos P04 div.2
Hasle - Loren
Diskos P04 div.2 vs Hasle - Loren
4
-
2
22.04.2018
56
1/2 final
B14 AA
11:30
Volvo A
tmp
Diskos P04 div.2
Hedemora SK
Diskos P04 div.2 vs Hedemora SK
3
-
0
64
Final
B14 AA
16:30
Volvo A
tmp
Hasle - Loren
Diskos P04 div.2
Hasle - Loren vs Diskos P04 div.2
2
-
4
Game in progress
Game not started
Game played
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad