Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Riga Hockey Cup 2018
Riga Cup Events SIA
,
Jääkiekko
Riga
Riga
Jääkiekko
30 mar - 29 apr 2018
Boys 2008; 2007;2006;2005;2004;2003;2002;1998
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Riga Hockey Cup 2024
Riga Hockey Cup 2023
Riga Hockey Cup 2021
Riga Hockey Cup 2019
Riga Hockey Cup 2018
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Diskos P04 div.2
,
B14 AA
Ottelupäivä
perjantai 30 maaliskuuta (2018)
lauantai 31 maaliskuuta (2018)
sunnuntai 1 huhtikuuta (2018)
maanantai 2 huhtikuuta (2018)
perjantai 6 huhtikuuta (2018)
lauantai 7 huhtikuuta (2018)
sunnuntai 8 huhtikuuta (2018)
perjantai 13 huhtikuuta (2018)
lauantai 14 huhtikuuta (2018)
sunnuntai 15 huhtikuuta (2018)
perjantai 20 huhtikuuta (2018)
lauantai 21 huhtikuuta (2018)
sunnuntai 22 huhtikuuta (2018)
perjantai 27 huhtikuuta (2018)
lauantai 28 huhtikuuta (2018)
sunnuntai 29 huhtikuuta (2018)
More filters
Luokka
B10
B11
B12 AA
B12 AAA
B13
B14 AA
B14 AAA
B15
B16
B20
U12
Ryhmä
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group I
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Inbox
Jelgava
Kurbads
Mogo
Ozo
Volvo A
Volvo B
Volvo C
#
Laiks
Arēna
Mājnieku komanda
Viesu komanda
Rezultāts
20.4.2018
5
B14 AA
Group C
07:00
Kurbads
tmp
HCK Salamat White
Diskos P04 div.2
HCK Salamat White vs Diskos P04 div.2
2
-
3
14
B14 AA
Group C
13:15
Kurbads
tmp
Diskos P04 div.2
Pardaugava 2.div
Diskos P04 div.2 vs Pardaugava 2.div
6
-
0
21
B14 AA
Group C
17:00
Kurbads
tmp
Pelicans04 White 1
Diskos P04 div.2
Pelicans04 White 1 vs Diskos P04 div.2
1
-
6
21.4.2018
28
Group F
B14 AA
Group F
10:45
Mogo
tmp
Saulys/BTA
Diskos P04 div.2
Saulys/BTA vs Diskos P04 div.2
0
-
4
36
Group F
B14 AA
Group F
15:45
Mogo
tmp
Diskos P04 div.2
Kiekko - Tiikerit 2004
Diskos P04 div.2 vs Kiekko - Tiikerit 2004
3
-
1
44
Group F
B14 AA
Group F
20:45
Volvo A
tmp
Diskos P04 div.2
Hasle - Loren
Diskos P04 div.2 vs Hasle - Loren
4
-
2
22.4.2018
56
1/2 final
B14 AA
11:30
Volvo A
tmp
Diskos P04 div.2
Hedemora SK
Diskos P04 div.2 vs Hedemora SK
3
-
0
64
Final
B14 AA
16:30
Volvo A
tmp
Hasle - Loren
Diskos P04 div.2
Hasle - Loren vs Diskos P04 div.2
2
-
4
Spēle notiek
Spēle nav sākusies
Spēles beigusies
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad