Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Riga Hockey Cup 2018
Riga Cup Events SIA
,
Jääkiekko
Riga
Riga
Jääkiekko
30 mar - 29 apr 2018
Boys 2008; 2007;2006;2005;2004;2003;2002;1998
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Riga Hockey Cup 2024
Riga Hockey Cup 2023
Riga Hockey Cup 2021
Riga Hockey Cup 2019
Riga Hockey Cup 2018
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Kiekko - Tiikerit 2004
,
B14 AA
Ottelupäivä
perjantai 30 maaliskuuta (2018)
lauantai 31 maaliskuuta (2018)
sunnuntai 1 huhtikuuta (2018)
maanantai 2 huhtikuuta (2018)
perjantai 6 huhtikuuta (2018)
lauantai 7 huhtikuuta (2018)
sunnuntai 8 huhtikuuta (2018)
perjantai 13 huhtikuuta (2018)
lauantai 14 huhtikuuta (2018)
sunnuntai 15 huhtikuuta (2018)
perjantai 20 huhtikuuta (2018)
lauantai 21 huhtikuuta (2018)
sunnuntai 22 huhtikuuta (2018)
perjantai 27 huhtikuuta (2018)
lauantai 28 huhtikuuta (2018)
sunnuntai 29 huhtikuuta (2018)
More filters
Luokka
B10
B11
B12 AA
B12 AAA
B13
B14 AA
B14 AAA
B15
B16
B20
U12
Ryhmä
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group I
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Inbox
Jelgava
Kurbads
Mogo
Ozo
Volvo A
Volvo B
Volvo C
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
20.4.2018
3
B14 AA
Group B
09:30
Mogo
tmp
HPK04 Black
Kiekko - Tiikerit 2004
HPK04 Black vs Kiekko - Tiikerit 2004
3
-
4
12
B14 AA
Group B
15:45
Mogo
tmp
Kiekko - Tiikerit 2004
Pelicans04 White 2
Kiekko - Tiikerit 2004 vs Pelicans04 White 2
5
-
1
19
B14 AA
Group B
19:30
Mogo
tmp
SKA Gazprombank
Kiekko - Tiikerit 2004
SKA Gazprombank vs Kiekko - Tiikerit 2004
6
-
3
21.4.2018
27
Group F
B14 AA
Group F
09:30
Mogo
tmp
Hasle - Loren
Kiekko - Tiikerit 2004
Hasle - Loren vs Kiekko - Tiikerit 2004
3
-
0
36
Group F
B14 AA
Group F
15:45
Mogo
tmp
Diskos P04 div.2
Kiekko - Tiikerit 2004
Diskos P04 div.2 vs Kiekko - Tiikerit 2004
3
-
1
43
Group F
B14 AA
Group F
19:30
Volvo A
tmp
Saulys/BTA
Kiekko - Tiikerit 2004
Saulys/BTA vs Kiekko - Tiikerit 2004
1
-
3
22.4.2018
54
5/8 place
B14 AA
11:15
Volvo B
tmp
Kiekko - Tiikerit 2004
HCK Salamat White
Kiekko - Tiikerit 2004 vs HCK Salamat White
1
-
6
61
7th place
B14 AA
13:45
Volvo B
tmp
Saulys/BTA
Kiekko - Tiikerit 2004
Saulys/BTA vs Kiekko - Tiikerit 2004
1
-
0
SO
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad