Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Riga Hockey Cup 2018
Riga Cup Events SIA
,
Jääkiekko
Riga
Riga
Jääkiekko
30 mar - 29 apr 2018
Boys 2008; 2007;2006;2005;2004;2003;2002;1998
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Riga Hockey Cup 2024
Riga Hockey Cup 2023
Riga Hockey Cup 2021
Riga Hockey Cup 2019
Riga Hockey Cup 2018
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
HK Ogre Juniors
,
B16
Ottelupäivä
perjantai 30 maaliskuuta (2018)
lauantai 31 maaliskuuta (2018)
sunnuntai 1 huhtikuuta (2018)
maanantai 2 huhtikuuta (2018)
perjantai 6 huhtikuuta (2018)
lauantai 7 huhtikuuta (2018)
sunnuntai 8 huhtikuuta (2018)
perjantai 13 huhtikuuta (2018)
lauantai 14 huhtikuuta (2018)
sunnuntai 15 huhtikuuta (2018)
perjantai 20 huhtikuuta (2018)
lauantai 21 huhtikuuta (2018)
sunnuntai 22 huhtikuuta (2018)
perjantai 27 huhtikuuta (2018)
lauantai 28 huhtikuuta (2018)
sunnuntai 29 huhtikuuta (2018)
More filters
Luokka
B10
B11
B12 AA
B12 AAA
B13
B14 AA
B14 AAA
B15
B16
B20
U12
Ryhmä
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group I
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Inbox
Jelgava
Kurbads
Mogo
Ozo
Volvo A
Volvo B
Volvo C
#
Aika
Kenttä
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
13.4.2018
1
B16
Group A
08:15
Volvo A
tmp
KalPa C Akatemia
HK Ogre Juniors
KalPa C Akatemia vs HK Ogre Juniors
4
-
3
11
B16
Group A
10:45
Volvo C
tmp
U16 Gentofte Stars
HK Ogre Juniors
U16 Gentofte Stars vs HK Ogre Juniors
1
-
3
21
B16
Group A
14:30
Volvo A
tmp
HK Ogre Juniors
HS Riga 2002
HK Ogre Juniors vs HS Riga 2002
0
-
13
14.4.2018
38
B16
Group A
07:00
Volvo A
tmp
HK Ogre Juniors
Centr2002
HK Ogre Juniors vs Centr2002
0
-
9
48
Group F
B16
Group F
12:15
Volvo B
tmp
HK Ogre Juniors
Marupe
HK Ogre Juniors vs Marupe
0
-
3
60
Group F
B16
Group F
17:15
Volvo B
tmp
Tordon
HK Ogre Juniors
Tordon vs HK Ogre Juniors
11
-
1
15.4.2018
68
9/16 place
B16
07:00
Inbox
tmp
HK Ogre Juniors
KalPa C Akatemia
HK Ogre Juniors vs KalPa C Akatemia
2
-
1
SO
76
9/12 place
B16
12:00
Inbox
tmp
HK Ogre Juniors
Leki-75
HK Ogre Juniors vs Leki-75
3
-
2
SO
84
9th place
B16
15:45
Inbox
tmp
HK Ogre Juniors
Himik 2002
HK Ogre Juniors vs Himik 2002
2
-
10
Ottelu käynnissä
Ottelua ei aloitettu
Ottelu päättynyt
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad