Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Riga Hockey Cup 2018
Riga Cup Events SIA
,
Jääkiekko
Riga
Riga
Jääkiekko
30 mar - 29 apr 2018
Boys 2008; 2007;2006;2005;2004;2003;2002;1998
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Riga Hockey Cup 2024
Riga Hockey Cup 2023
Riga Hockey Cup 2021
Riga Hockey Cup 2019
Riga Hockey Cup 2018
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Marupe HS Baltie
,
B10
Ottelupäivä
perjantai 30 maaliskuuta (2018)
lauantai 31 maaliskuuta (2018)
sunnuntai 1 huhtikuuta (2018)
maanantai 2 huhtikuuta (2018)
perjantai 6 huhtikuuta (2018)
lauantai 7 huhtikuuta (2018)
sunnuntai 8 huhtikuuta (2018)
perjantai 13 huhtikuuta (2018)
lauantai 14 huhtikuuta (2018)
sunnuntai 15 huhtikuuta (2018)
perjantai 20 huhtikuuta (2018)
lauantai 21 huhtikuuta (2018)
sunnuntai 22 huhtikuuta (2018)
perjantai 27 huhtikuuta (2018)
lauantai 28 huhtikuuta (2018)
sunnuntai 29 huhtikuuta (2018)
More filters
Luokka
B10
B11
B12 AA
B12 AAA
B13
B14 AA
B14 AAA
B15
B16
B20
U12
Ryhmä
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group I
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Inbox
Jelgava
Kurbads
Mogo
Ozo
Volvo A
Volvo B
Volvo C
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
27.4.2018
12
B10
Group F
11:45
Volvo B
tmp
Junost Minsk
Marupe HS Baltie
Junost Minsk vs Marupe HS Baltie
3
-
0
27
B10
Group F
16:15
Volvo B
tmp
Marupe HS Baltie
Jelgavas Ledus sporta skola
Marupe HS Baltie vs Jelgavas Ledus sporta skola
4
-
3
28.4.2018
43
B10
Group F
07:45
Mogo
tmp
Marupe HS Baltie
Giganty
Marupe HS Baltie vs Giganty
0
-
6
62
17/32 place
B10
13:30
Jelgava
tmp
Marupe HS Baltie
Brocenu NBJSS 2008
Marupe HS Baltie vs Brocenu NBJSS 2008
1
-
0
75
17/24 place
B10
18:00
Jelgava
tmp
HS Mogo 08
Marupe HS Baltie
HS Mogo 08 vs Marupe HS Baltie
2
-
1
29.4.2018
91
21/24 place
B10
07:00
Mogo
tmp
EKS08 White
Marupe HS Baltie
EKS08 White vs Marupe HS Baltie
4
-
3
SO
101
23th place
B10
10:30
Mogo
tmp
Marupe HS Baltie
HS Riga 2008 B
Marupe HS Baltie vs HS Riga 2008 B
1
-
0
SO
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad