Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Riga Hockey Cup 2018
Riga Cup Events SIA
,
Jääkiekko
Riga
Riga
Jääkiekko
30 mar - 29 apr 2018
Boys 2008; 2007;2006;2005;2004;2003;2002;1998
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Riga Hockey Cup 2024
Riga Hockey Cup 2023
Riga Hockey Cup 2021
Riga Hockey Cup 2019
Riga Hockey Cup 2018
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Rebel Team Switzerland
,
B10
Ottelupäivä
perjantai 30 maaliskuuta (2018)
lauantai 31 maaliskuuta (2018)
sunnuntai 1 huhtikuuta (2018)
maanantai 2 huhtikuuta (2018)
perjantai 6 huhtikuuta (2018)
lauantai 7 huhtikuuta (2018)
sunnuntai 8 huhtikuuta (2018)
perjantai 13 huhtikuuta (2018)
lauantai 14 huhtikuuta (2018)
sunnuntai 15 huhtikuuta (2018)
perjantai 20 huhtikuuta (2018)
lauantai 21 huhtikuuta (2018)
sunnuntai 22 huhtikuuta (2018)
perjantai 27 huhtikuuta (2018)
lauantai 28 huhtikuuta (2018)
sunnuntai 29 huhtikuuta (2018)
More filters
Luokka
B10
B11
B12 AA
B12 AAA
B13
B14 AA
B14 AAA
B15
B16
B20
U12
Ryhmä
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group I
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Inbox
Jelgava
Kurbads
Mogo
Ozo
Volvo A
Volvo B
Volvo C
#
Tid
Hall
Hjemmelag
Bortelag
Resultat
27.4.2018
16
B10
Group H
10:00
Jelgava
tmp
HS Riga 2008 B
Rebel Team Switzerland
HS Riga 2008 B vs Rebel Team Switzerland
1
-
4
31
B10
Group H
12:45
Jelgava
tmp
Rebel Team Switzerland
Keupa HT
Rebel Team Switzerland vs Keupa HT
3
-
1
47
B10
Group H
16:15
Jelgava
tmp
Rebel Team Switzerland
Gelezinis vilkas 2008
Rebel Team Switzerland vs Gelezinis vilkas 2008
2
-
1
28.4.2018
56
1/8 final
B10
10:45
Mogo
tmp
Rebel Team Switzerland
HC Shakhter Soligorsk
Rebel Team Switzerland vs HC Shakhter Soligorsk
2
-
1
65
1/4 final
B10
13:30
Mogo
tmp
HK Zibeni
Rebel Team Switzerland
HK Zibeni vs Rebel Team Switzerland
2
-
4
81
1/2 final
B10
17:00
Mogo
tmp
Rebel Team Switzerland
Fenix 2008
Rebel Team Switzerland vs Fenix 2008
4
-
2
29.4.2018
112
Final
B10
15:45
Volvo A
tmp
Rebel Team Switzerland
Sweden SHD 08
Rebel Team Switzerland vs Sweden SHD 08
1
-
2
Kampen pågår
Kampen er ikke påbegynt
Kampen er sluttført
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad