Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Riga Hockey Cup 2018
Riga Cup Events SIA
,
Jääkiekko
Riga
Riga
Jääkiekko
30 mar - 29 apr 2018
Boys 2008; 2007;2006;2005;2004;2003;2002;1998
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Riga Hockey Cup 2024
Riga Hockey Cup 2023
Riga Hockey Cup 2021
Riga Hockey Cup 2019
Riga Hockey Cup 2018
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Team Hockey Talents 2
,
B10
Ottelupäivä
perjantai 30 maaliskuuta (2018)
lauantai 31 maaliskuuta (2018)
sunnuntai 1 huhtikuuta (2018)
maanantai 2 huhtikuuta (2018)
perjantai 6 huhtikuuta (2018)
lauantai 7 huhtikuuta (2018)
sunnuntai 8 huhtikuuta (2018)
perjantai 13 huhtikuuta (2018)
lauantai 14 huhtikuuta (2018)
sunnuntai 15 huhtikuuta (2018)
perjantai 20 huhtikuuta (2018)
lauantai 21 huhtikuuta (2018)
sunnuntai 22 huhtikuuta (2018)
perjantai 27 huhtikuuta (2018)
lauantai 28 huhtikuuta (2018)
sunnuntai 29 huhtikuuta (2018)
More filters
Luokka
B10
B11
B12 AA
B12 AAA
B13
B14 AA
B14 AAA
B15
B16
B20
U12
Ryhmä
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group A
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group B
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group C
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group D
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group E
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group F
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group G
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group H
Group I
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Inbox
Jelgava
Kurbads
Mogo
Ozo
Volvo A
Volvo B
Volvo C
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
27.4.2018
7
B10
Group D
07:30
Volvo B
tmp
Pyhajarven Pohti
Team Hockey Talents 2
Pyhajarven Pohti vs Team Hockey Talents 2
4
-
0
24
B10
Group D
13:30
Volvo B
tmp
Team Hockey Talents 2
HS Mogo 08
Team Hockey Talents 2 vs HS Mogo 08
4
-
2
39
B10
Group D
18:00
Volvo B
tmp
HS Riga 2009
Team Hockey Talents 2
HS Riga 2009 vs Team Hockey Talents 2
2
-
4
28.4.2018
51
1/8 final
B10
11:45
Mogo
tmp
HC Vipers Black
Team Hockey Talents 2
HC Vipers Black vs Team Hockey Talents 2
1
-
2
SO
67
1/4 final
B10
14:15
Mogo
tmp
Team Hockey Talents 2
Fenix 2008
Team Hockey Talents 2 vs Fenix 2008
0
-
2
83
5/8 place
B10
17:45
Mogo
tmp
HK Zibeni
Team Hockey Talents 2
HK Zibeni vs Team Hockey Talents 2
2
-
1
29.4.2018
109
7th place
B10
12:00
Volvo A
tmp
Team Hockey Talents 2
BHC37
Team Hockey Talents 2 vs BHC37
1
-
2
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad