Cuponline uses cookies to improve the user experience
Číst více
Svetruck Cup
IF Troja-Ljungby
,
Lední hokej
Ljungby Arena
Ljungby Arena
Lední hokej
30 sep - 1 okt 2017
U 11
Start
Info
Novinky
Propozice
Arény
Kategorie / Skupiny
Signup form
Mužstva
Utkání
Tabulky
Statistiky
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Swedbank Cup 2024
Troja U15 Cup
OnePartnerGroup Cup
Ica Maxi Cup 2023
Swedbank Cup U11
Troja U-15 Cup
OnePartnerGroup Cup
Ica Maxi cup 2022
Swedbank Cup U11
Troja U-15 Cup
One Partner Group cup 2022
Troja ICA Maxi cup U12
Swedbank Cup 2021
OnePartnerGroup Cup
Troja Ica maxi cup U 12 2020
Svetruck Cup 2020 U11
Troja ICA Maxi Cup U12
Svetruck Cup 2019 U11
One Partner Group Cup
Troja Ljungby - Teknopress 05 Cup
MAXI-Cup
SVETRUCK CUP, U11
ICA Maxi Cup
Svetruck Cup
Ica Maxi cup
Svetruck Cup
Strålfors cup
Troja ICA Maxi Cup U12
Svetruck Cup (U11)
Strålfors cup
Troja ICA Maxi Cup U12
Nordsjö Cup
Strålfors Cup U13
Troja ICA Maxi U12
Nordsjö Cup
Nordsjö Cup
Strålfors Cup U-13
Hemköp Cup
Nordsjö Cup
Strålfors Cup
Hemköp Cup U12
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Utkání
Hrací den
sobota 30 září (2017)
neděle 1 října (2017)
More filters
Kategorie
Lördagen 30 september
Söndagen 1 oktober
Skupina
Grupp A
Grupp A
Grupp B
Grupp B
Druh utkání
Utkání ve skupinách
Utkání Play-off
Aréna
Ljungby Arena A-hallen
Ljungby Arena B-hallen
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
01.10.2017
1
Söndagen 1 oktober
Grupp B
08:15
B-hallen
Omgång
1
tmp
IF Troja Ljungby Vit
IF Lejonet
IF Troja Ljungby Vit vs IF Lejonet
3
-
2
3
Söndagen 1 oktober
Grupp B
08:50
B-hallen
Omgång
1
tmp
Rögle BK Vit
Karlskrona HK Svart
Rögle BK Vit vs Karlskrona HK Svart
7
-
1
5
Söndagen 1 oktober
Grupp A
10:00
B-hallen
Omgång
2
tmp
Trelleborg Vikings
HV71 Gul
Trelleborg Vikings vs HV71 Gul
3
-
1
7
Söndagen 1 oktober
Grupp A
10:35
B-hallen
Omgång
2
tmp
Hanhals Kings Vit
Gislaved SK
Hanhals Kings Vit vs Gislaved SK
2
-
4
9
Söndagen 1 oktober
Grupp A
11:25
B-hallen
Omgång
3
tmp
Gislaved SK
Trelleborg Vikings
Gislaved SK vs Trelleborg Vikings
4
-
1
10
Söndagen 1 oktober
Grupp A
12:00
B-hallen
Omgång
3
tmp
HV71 Gul
Hanhals Kings Vit
HV71 Gul vs Hanhals Kings Vit
0
-
3
11
Söndagen 1 oktober
Grupp B
12:50
B-hallen
Omgång
3
tmp
IF Lejonet
Rögle BK Vit
IF Lejonet vs Rögle BK Vit
1
-
7
12
Söndagen 1 oktober
Grupp B
13:25
B-hallen
Omgång
3
tmp
Karlskrona HK Svart
IF Troja Ljungby Vit
Karlskrona HK Svart vs IF Troja Ljungby Vit
5
-
1
13
Match om 5:e-plats
Söndagen 1 oktober
14:20
B-hallen
Omgång
4
tmp
Trelleborg Vikings
IF Troja Ljungby Vit
Trelleborg Vikings vs IF Troja Ljungby Vit
4
-
1
14
Match om 7:e-plats
Söndagen 1 oktober
14:55
B-hallen
Omgång
4
tmp
HV71 Gul
IF Lejonet
HV71 Gul vs IF Lejonet
2
-
3
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Vytisknout
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad