Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Curlstad International & Jennys Memorial
Karlstad Curlingklubb
,
Curling
Karlstad
Karlstad
Curling
9 - 11 nov 2012
U 21 & U 14
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Tulos
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Curlstad International & Jennys Memorial
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Ottelupäivä
perjantai 9 marraskuuta (2012)
lauantai 10 marraskuuta (2012)
sunnuntai 11 marraskuuta (2012)
More filters
Luokka
Curlstad International
Jennys Memorial
Ryhmä
A JM
B JM
Flickor CI
Pojkar CI
Slutspel Curlstad
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Karlstad Curlingarena 1-4
Karlstad Curlingarena 5-8
#
Aika
Kenttä
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
11.11.2012
16
Curlstad International
Pojkar CI
08:00
KC1-4
Kierros
14
tmp
STABEKK / Ramsfjell
SUNDBYBERG / Zip-UP
STABEKK / Ramsfjell vs SUNDBYBERG / Zip-UP
0
-
0
OT
17
Curlstad International
Pojkar CI
08:00
KC1-4
Kierros
14
tmp
OPPDAL / Fas
HAMAR / Skogvold
OPPDAL / Fas vs HAMAR / Skogvold
0
-
0
OT
18
Curlstad International
Pojkar CI
08:00
KC1-4
Kierros
14
tmp
HÄRNÖSAND / Castrix
OPPDAL / Curl Oppdalsbanken
HÄRNÖSAND / Castrix vs OPPDAL / Curl Oppdalsbanken
0
-
0
OT
100
Semifinal Flickor
Curlstad International
10:30
KC5-8
Kierros
20
tmp
SUNDBYBERG / Panthera
DJUSHOLM / Pengel
SUNDBYBERG / Panthera vs DJUSHOLM / Pengel
5
-
6
OT
101
Semifinal Flickor
Curlstad International
10:30
KC5-8
Kierros
0
tmp
GÖTEBORG / Rilea
FYRIS / Donald Davies
GÖTEBORG / Rilea vs FYRIS / Donald Davies
5
-
8
OT
102
Semifinal Pojkar
Curlstad International
10:30
KC5-8
Kierros
20
tmp
SUNDBYBERG / Zip-UP
STABEKK / Ramsfjell
SUNDBYBERG / Zip-UP vs STABEKK / Ramsfjell
6
-
5
OT
103
Semifinal Pojkar
Curlstad International
10:30
KC5-8
Kierros
20
tmp
OPPDAL / Fas
HAMAR / Skogvold
OPPDAL / Fas vs HAMAR / Skogvold
4
-
6
OT
105
Pojkar
Curlstad International
13:30
KC5-8
Kierros
21
tmp
SUNDBYBERG / Zip-UP
HAMAR / Skogvold
SUNDBYBERG / Zip-UP vs HAMAR / Skogvold
8
-
2
106
Pojkar
Curlstad International
13:30
KC5-8
Kierros
21
tmp
STABEKK / Ramsfjell
OPPDAL / Fas
STABEKK / Ramsfjell vs OPPDAL / Fas
6
-
7
107
Flickor
Curlstad International
13:30
KC5-8
Kierros
21
tmp
DJUSHOLM / Pengel
FYRIS / Donald Davies
DJUSHOLM / Pengel vs FYRIS / Donald Davies
4
-
7
108
Flickor
Curlstad International
13:30
KC5-8
Kierros
21
tmp
SUNDBYBERG / Panthera
GÖTEBORG / Rilea
SUNDBYBERG / Panthera vs GÖTEBORG / Rilea
8
-
1
Ottelu käynnissä
Ottelua ei aloitettu
Ottelu päättynyt
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad