Cuponline uses cookies to improve the user experience
Читать больше
Oxdog liiga 2016-2017
Merikoski SBT
,
Флорбол
Oulu
Oulu
Флорбол
13 okt 2016 - 31 maj 2017
Pojat 2010 - 1999
Start
Информация
Новости
Правила
Арены
Возрастные группы / Подгруппы
Команды
Игры
Таблицы
Статистика
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Oxdog Liiga 2021-2022
Oulu cup
Oulu Cup 2021 F1
Oxdog Liiga 2020-2021
Oxdog Liiga 2019-2020
Syyscup2019
F preseason cup 2019
Oulu Cup 2019
Oxdog liiga 2018-2019
G pre season cup
Pre-Season 2018
Oulu Cup 2018
Oxdog liiga 2017-2018
Oulu Cup 2017 C-E sarjat
Oulu Cup 2017 F-G sarjat
Oxdog liiga 2016-2017
Oulu Cup 2016
Haastaja Cup 2016
Oxdog liiga 2015-2016
Kesäsarja 2015
Oulucup 2015 F-G sarjat
Oulucup 2015 A-E sarjat
Oulucup 2014 F04
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Игры для
SBT Suola E05
,
E 05-06
День игры
суббота 15 октября (2016)
воскресенье 16 октября (2016)
суббота 5 ноября (2016)
суббота 12 ноября (2016)
воскресенье 13 ноября (2016)
суббота 26 ноября (2016)
воскресенье 27 ноября (2016)
воскресенье 4 декабря (2016)
суббота 10 декабря (2016)
воскресенье 11 декабря (2016)
суббота 17 декабря (2016)
воскресенье 18 декабря (2016)
суббота 7 января (2017)
воскресенье 8 января (2017)
суббота 14 января (2017)
воскресенье 15 января (2017)
воскресенье 22 января (2017)
суббота 28 января (2017)
воскресенье 29 января (2017)
воскресенье 5 февраля (2017)
суббота 11 февраля (2017)
воскресенье 19 февраля (2017)
суббота 25 февраля (2017)
воскресенье 26 февраля (2017)
суббота 18 марта (2017)
воскресенье 19 марта (2017)
суббота 25 марта (2017)
воскресенье 2 апреля (2017)
More filters
Возрастная группа
B 99-00
C 01-02
D 03-04
E 05-06
F 07-08
G 09-10
Подгруппа
D-sarja Challenge
B 99-00
C 01-02 Lohko A
C 01-02 Lohko B
C Alempi jatkosarja
C Ylempi jatkosarja
D 03-04
D-sarja Master Challenge
E 05-06 Lohko A
E 05-06 Lohko B
E Alempi jatkosarja
E Ylempi jatkosarja
F 07-08 Lohko A
F 07-08 Lohko B
F Alempi jatkosarja
F Ylempi jatkosarja
G 09-10
G alempi jatkosarja
G ylempi jatkosarja
Тип игры
Игра подгруппы
Плей-офф
Арена
Kastellin monitoimitalo A-sali
Liikuntakeskus Jatuli
Linnanmaan liikuntahalli
Nallisport
Oulunsalon liikuntakeskus
Putaan liikuntahalli, Tornio
Raatti
Tervahalli Kemi
Urheilutalo
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
12.11.2016
0
E 05-06
E Ylempi jatkosarja
12:15
Linnanmaa
Omgång
0
tmp
Sastamolo Kings E05-06
SBT Suola E05
Sastamolo Kings E05-06 vs SBT Suola E05
10
-
3
11
E 05-06
E 05-06 Lohko B
12:15
Linnanmaa
Omgång
0
tmp
Sastamolo Kings E05-06
SBT Suola E05
Sastamolo Kings E05-06 vs SBT Suola E05
10
-
3
13
E 05-06
E 05-06 Lohko B
13:45
Linnanmaa
Omgång
0
tmp
SBT Tornio 05-06 Musta
SBT Suola E05
SBT Tornio 05-06 Musta vs SBT Suola E05
6
-
5
04.12.2016
0
E 05-06
E Ylempi jatkosarja
09:00
Linnanmaa
Omgång
0
tmp
SBT Suola E05
OLS 06 Kilpa
SBT Suola E05 vs OLS 06 Kilpa
7
-
2
29
E 05-06
E 05-06 Lohko B
09:00
Linnanmaa
Omgång
0
tmp
SBT Suola E05
OLS 06 Kilpa
SBT Suola E05 vs OLS 06 Kilpa
7
-
2
0
E 05-06
E Ylempi jatkosarja
10:30
Linnanmaa
Omgång
0
tmp
SBT Suola E05
Merikoski SBT Kiowat 05
SBT Suola E05 vs Merikoski SBT Kiowat 05
3
-
6
31
E 05-06
E 05-06 Lohko B
10:30
Linnanmaa
Omgång
0
tmp
SBT Suola E05
Merikoski SBT Kiowat 05
SBT Suola E05 vs Merikoski SBT Kiowat 05
3
-
6
07.01.2017
43
E 05-06
E 05-06 Lohko B
13:15
Oulunsalo
Omgång
0
tmp
Merikoski SBT Apassit 06
SBT Suola E05
Merikoski SBT Apassit 06 vs SBT Suola E05
7
-
13
45
E 05-06
E 05-06 Lohko B
14:45
Oulunsalo
Omgång
0
tmp
OFBC E2 06
SBT Suola E05
OFBC E2 06 vs SBT Suola E05
4
-
4
14.01.2017
0
E 05-06
E Ylempi jatkosarja
17:45
Jatuli
Omgång
0
tmp
SBT Suola E05
Limingan Niittomiehet Tupos -05
SBT Suola E05 vs Limingan Niittomiehet Tupos -05
1
-
11
70
E 05-06
E 05-06 Lohko B
17:45
Jatuli
Omgång
0
tmp
SBT Suola E05
Limingan Niittomiehet Tupos -05
SBT Suola E05 vs Limingan Niittomiehet Tupos -05
1
-
11
72
E 05-06
E 05-06 Lohko B
19:15
Jatuli
Omgång
0
tmp
SBT Suola E05
Merikoski SBT Irokeesit 06
SBT Suola E05 vs Merikoski SBT Irokeesit 06
8
-
2
28.01.2017
77
E 05-06
E Ylempi jatkosarja
09:15
Linnanmaa
Omgång
0
tmp
Merikoski SBT Mustajalat 06
SBT Suola E05
Merikoski SBT Mustajalat 06 vs SBT Suola E05
5
-
4
29.01.2017
92
E 05-06
E Ylempi jatkosarja
10:30
Linnanmaa
Omgång
0
tmp
SBT Suola E05
Kellon Lyönti 06
SBT Suola E05 vs Kellon Lyönti 06
12
-
3
95
E 05-06
E Ylempi jatkosarja
12:45
Linnanmaa
Omgång
0
tmp
SBT Suola E05
Merikoski SBT Apassit 05
SBT Suola E05 vs Merikoski SBT Apassit 05
8
-
2
11.02.2017
96
E 05-06
E Ylempi jatkosarja
11:30
Nallisport
Omgång
0
tmp
Haukiputaan Heitto P05
SBT Suola E05
Haukiputaan Heitto P05 vs SBT Suola E05
4
-
3
99
E 05-06
E Ylempi jatkosarja
13:45
Nallisport
Omgång
0
tmp
OLS 06 Edustus
SBT Suola E05
OLS 06 Edustus vs SBT Suola E05
4
-
2
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Распечатать
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad