Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Oxdog liiga 2016-2017
Merikoski SBT
,
Florbols
Oulu
Oulu
Florbols
13 okt 2016 - 31 maj 2017
Pojat 2010 - 1999
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Oxdog Liiga 2021-2022
Oulu cup
Oulu Cup 2021 F1
Oxdog Liiga 2020-2021
Oxdog Liiga 2019-2020
Syyscup2019
F preseason cup 2019
Oulu Cup 2019
Oxdog liiga 2018-2019
G pre season cup
Pre-Season 2018
Oulu Cup 2018
Oxdog liiga 2017-2018
Oulu Cup 2017 C-E sarjat
Oulu Cup 2017 F-G sarjat
Oxdog liiga 2016-2017
Oulu Cup 2016
Haastaja Cup 2016
Oxdog liiga 2015-2016
Kesäsarja 2015
Oulucup 2015 F-G sarjat
Oulucup 2015 A-E sarjat
Oulucup 2014 F04
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Spēles
OFBC E2 06
,
E 05-06
Spēles diena
sestdiena 15 oktobris (2016)
svētdiena 16 oktobris (2016)
sestdiena 5 novembris (2016)
sestdiena 12 novembris (2016)
svētdiena 13 novembris (2016)
sestdiena 26 novembris (2016)
svētdiena 27 novembris (2016)
svētdiena 4 decembris (2016)
sestdiena 10 decembris (2016)
svētdiena 11 decembris (2016)
sestdiena 17 decembris (2016)
svētdiena 18 decembris (2016)
sestdiena 7 janvāris (2017)
svētdiena 8 janvāris (2017)
sestdiena 14 janvāris (2017)
svētdiena 15 janvāris (2017)
svētdiena 22 janvāris (2017)
sestdiena 28 janvāris (2017)
svētdiena 29 janvāris (2017)
svētdiena 5 februāris (2017)
sestdiena 11 februāris (2017)
svētdiena 19 februāris (2017)
sestdiena 25 februāris (2017)
svētdiena 26 februāris (2017)
sestdiena 18 marts (2017)
svētdiena 19 marts (2017)
sestdiena 25 marts (2017)
svētdiena 2 aprīlis (2017)
More filters
Vecuma grupa
B 99-00
C 01-02
D 03-04
E 05-06
F 07-08
G 09-10
Apakšgrupa
D-sarja Challenge
B 99-00
C 01-02 Lohko A
C 01-02 Lohko B
C Alempi jatkosarja
C Ylempi jatkosarja
D 03-04
D-sarja Master Challenge
E 05-06 Lohko A
E 05-06 Lohko B
E Alempi jatkosarja
E Ylempi jatkosarja
F 07-08 Lohko A
F 07-08 Lohko B
F Alempi jatkosarja
F Ylempi jatkosarja
G 09-10
G alempi jatkosarja
G ylempi jatkosarja
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
Kastellin monitoimitalo A-sali
Liikuntakeskus Jatuli
Linnanmaan liikuntahalli
Nallisport
Oulunsalon liikuntakeskus
Putaan liikuntahalli, Tornio
Raatti
Tervahalli Kemi
Urheilutalo
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
12.11.2016
7
E 05-06
E 05-06 Lohko B
09:15
Linnanmaa
Omgång
0
tmp
OFBC E2 06
OLS 06 Kilpa
OFBC E2 06 vs OLS 06 Kilpa
4
-
6
0
E 05-06
E Alempi jatkosarja
13:00
Linnanmaa
Omgång
0
tmp
Merikoski SBT Irokeesit 06
OFBC E2 06
Merikoski SBT Irokeesit 06 vs OFBC E2 06
4
-
5
12
E 05-06
E 05-06 Lohko B
13:00
Linnanmaa
Omgång
0
tmp
Merikoski SBT Irokeesit 06
OFBC E2 06
Merikoski SBT Irokeesit 06 vs OFBC E2 06
4
-
5
20
E 05-06
E 05-06 Lohko B
19:00
Linnanmaa
Omgång
0
tmp
OFBC E2 06
Limingan Niittomiehet Tupos -05
OFBC E2 06 vs Limingan Niittomiehet Tupos -05
1
-
9
04.12.2016
35
E 05-06
E 05-06 Lohko B
13:00
Linnanmaa
Omgång
0
tmp
Sastamolo Kings E05-06
OFBC E2 06
Sastamolo Kings E05-06 vs OFBC E2 06
2
-
1
07.01.2017
45
E 05-06
E 05-06 Lohko B
14:45
Oulunsalo
Omgång
0
tmp
OFBC E2 06
SBT Suola E05
OFBC E2 06 vs SBT Suola E05
4
-
4
0
E 05-06
E Alempi jatkosarja
16:15
Oulunsalo
Omgång
0
tmp
Merikoski SBT Apassit 06
OFBC E2 06
Merikoski SBT Apassit 06 vs OFBC E2 06
2
-
10
47
E 05-06
E 05-06 Lohko B
16:15
Oulunsalo
Omgång
0
tmp
Merikoski SBT Apassit 06
OFBC E2 06
Merikoski SBT Apassit 06 vs OFBC E2 06
2
-
10
14.01.2017
0
E 05-06
E Alempi jatkosarja
17:00
Jatuli
Omgång
0
tmp
SBT Tornio 05-06 Musta
OFBC E2 06
SBT Tornio 05-06 Musta vs OFBC E2 06
4
-
7
69
E 05-06
E 05-06 Lohko B
17:00
Jatuli
Omgång
0
tmp
SBT Tornio 05-06 Musta
OFBC E2 06
SBT Tornio 05-06 Musta vs OFBC E2 06
4
-
7
71
E 05-06
E 05-06 Lohko B
18:30
Jatuli
Omgång
0
tmp
OFBC E2 06
Merikoski SBT Kiowat 05
OFBC E2 06 vs Merikoski SBT Kiowat 05
3
-
10
28.01.2017
86
E 05-06
E Alempi jatkosarja
16:00
Linnanmaa
Omgång
0
tmp
OFBC E2 06
SBT Tornio 05-06 Punainen
OFBC E2 06 vs SBT Tornio 05-06 Punainen
4
-
4
91
E 05-06
E Alempi jatkosarja
19:45
Linnanmaa
Omgång
0
tmp
OFBC E2 06
Ylikiimingin Nuijamiehet 06
OFBC E2 06 vs Ylikiimingin Nuijamiehet 06
8
-
2
19.02.2017
108
E 05-06
E Alempi jatkosarja
13:15
Kastelli A
Omgång
0
tmp
Limingan Niittomiehet
OFBC E2 06
Limingan Niittomiehet vs OFBC E2 06
2
-
11
110
E 05-06
E Alempi jatkosarja
14:45
Kastelli A
Omgång
0
tmp
MuhU-05 SB
OFBC E2 06
MuhU-05 SB vs OFBC E2 06
3
-
10
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad