Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Oxdog liiga 2016-2017
Merikoski SBT
,
Salibandy
Oulu
Oulu
Salibandy
13 okt 2016 - 31 maj 2017
Pojat 2010 - 1999
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Oxdog Liiga 2021-2022
Oulu cup
Oulu Cup 2021 F1
Oxdog Liiga 2020-2021
Oxdog Liiga 2019-2020
Syyscup2019
F preseason cup 2019
Oulu Cup 2019
Oxdog liiga 2018-2019
G pre season cup
Pre-Season 2018
Oulu Cup 2018
Oxdog liiga 2017-2018
Oulu Cup 2017 C-E sarjat
Oulu Cup 2017 F-G sarjat
Oxdog liiga 2016-2017
Oulu Cup 2016
Haastaja Cup 2016
Oxdog liiga 2015-2016
Kesäsarja 2015
Oulucup 2015 F-G sarjat
Oulucup 2015 A-E sarjat
Oulucup 2014 F04
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
OFBC G1-09 Valkoinen
,
G 09-10
Ottelupäivä
lauantai 15 lokakuuta (2016)
sunnuntai 16 lokakuuta (2016)
lauantai 5 marraskuuta (2016)
lauantai 12 marraskuuta (2016)
sunnuntai 13 marraskuuta (2016)
lauantai 26 marraskuuta (2016)
sunnuntai 27 marraskuuta (2016)
sunnuntai 4 joulukuuta (2016)
lauantai 10 joulukuuta (2016)
sunnuntai 11 joulukuuta (2016)
lauantai 17 joulukuuta (2016)
sunnuntai 18 joulukuuta (2016)
lauantai 7 tammikuuta (2017)
sunnuntai 8 tammikuuta (2017)
lauantai 14 tammikuuta (2017)
sunnuntai 15 tammikuuta (2017)
sunnuntai 22 tammikuuta (2017)
lauantai 28 tammikuuta (2017)
sunnuntai 29 tammikuuta (2017)
sunnuntai 5 helmikuuta (2017)
lauantai 11 helmikuuta (2017)
sunnuntai 19 helmikuuta (2017)
lauantai 25 helmikuuta (2017)
sunnuntai 26 helmikuuta (2017)
lauantai 18 maaliskuuta (2017)
sunnuntai 19 maaliskuuta (2017)
lauantai 25 maaliskuuta (2017)
sunnuntai 2 huhtikuuta (2017)
More filters
Luokka
B 99-00
C 01-02
D 03-04
E 05-06
F 07-08
G 09-10
Ryhmä
D-sarja Challenge
B 99-00
C 01-02 Lohko A
C 01-02 Lohko B
C Alempi jatkosarja
C Ylempi jatkosarja
D 03-04
D-sarja Master Challenge
E 05-06 Lohko A
E 05-06 Lohko B
E Alempi jatkosarja
E Ylempi jatkosarja
F 07-08 Lohko A
F 07-08 Lohko B
F Alempi jatkosarja
F Ylempi jatkosarja
G 09-10
G alempi jatkosarja
G ylempi jatkosarja
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Kastellin monitoimitalo A-sali
Liikuntakeskus Jatuli
Linnanmaan liikuntahalli
Nallisport
Oulunsalon liikuntakeskus
Putaan liikuntahalli, Tornio
Raatti
Tervahalli Kemi
Urheilutalo
#
Time
Arena
Home Team
Guest Team
Result
5.11.2016
1
G 09-10
G 09-10
09:00
Urheilutalo
Round
0
tmp
OFBC G1-09 Valkoinen
OFBC G1-09 Valkoinen 2
OFBC G1-09 Valkoinen vs OFBC G1-09 Valkoinen 2
3
-
14
3
G 09-10
G 09-10
10:00
Urheilutalo
Round
0
tmp
SBT Suola
OFBC G1-09 Valkoinen
SBT Suola vs OFBC G1-09 Valkoinen
9
-
1
18.12.2016
11
G 09-10
G 09-10
10:00
Linnanmaa
Round
0
tmp
KeLy G09-10
OFBC G1-09 Valkoinen
KeLy G09-10 vs OFBC G1-09 Valkoinen
1
-
10
15
G 09-10
G 09-10
12:00
Linnanmaa
Round
0
tmp
OFBC G1-09 Valkoinen
Merikoski SBT G09-10 Apassit
OFBC G1-09 Valkoinen vs Merikoski SBT G09-10 Apassit
7
-
5
17
G 09-10
G 09-10
13:00
Linnanmaa
Round
0
tmp
OFBC G1-09 Valkoinen
Sastamolo Kings 09-10
OFBC G1-09 Valkoinen vs Sastamolo Kings 09-10
7
-
2
8.1.2017
19
G 09-10
G 09-10
09:00
Kastelli A
Round
0
tmp
OFBC G1-09 Valkoinen
OFBC G09-10 Musta
OFBC G1-09 Valkoinen vs OFBC G09-10 Musta
10
-
1
25
G 09-10
G 09-10
12:00
Kastelli A
Round
0
tmp
SB Hurricane 09-10
OFBC G1-09 Valkoinen
SB Hurricane 09-10 vs OFBC G1-09 Valkoinen
1
-
13
11.2.2017
0
G 09-10
G ylempi jatkosarja
10:00
Linnanmaa
Round
0
tmp
OFBC G1-09 Valkoinen
SBT Suola
OFBC G1-09 Valkoinen vs SBT Suola
6
-
4
0
G 09-10
G ylempi jatkosarja
13:00
Linnanmaa
Round
0
tmp
OFBC G1-09 Valkoinen
OFBC G1-09 Valkoinen 2
OFBC G1-09 Valkoinen vs OFBC G1-09 Valkoinen 2
3
-
14
Game in progress
Game not started
Game played
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad