Cuponline uses cookies to improve the user experience
Læs mere
Oxdog liiga 2016-2017
Merikoski SBT
,
Floorball
Oulu
Oulu
Floorball
13 okt 2016 - 31 maj 2017
Pojat 2010 - 1999
Start
Info
Nyheder
Regler
Haller
Klasser / Grupper
Hold
Kampe
Stillinger
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Oxdog Liiga 2021-2022
Oulu cup
Oulu Cup 2021 F1
Oxdog Liiga 2020-2021
Oxdog Liiga 2019-2020
Syyscup2019
F preseason cup 2019
Oulu Cup 2019
Oxdog liiga 2018-2019
G pre season cup
Pre-Season 2018
Oulu Cup 2018
Oxdog liiga 2017-2018
Oulu Cup 2017 C-E sarjat
Oulu Cup 2017 F-G sarjat
Oxdog liiga 2016-2017
Oulu Cup 2016
Haastaja Cup 2016
Oxdog liiga 2015-2016
Kesäsarja 2015
Oulucup 2015 F-G sarjat
Oulucup 2015 A-E sarjat
Oulucup 2014 F04
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Kampe for
Kellon Lyönti 06
,
E 05-06
Kampdag
lørdag 15 oktober (2016)
søndag 16 oktober (2016)
lørdag 5 november (2016)
lørdag 12 november (2016)
søndag 13 november (2016)
lørdag 26 november (2016)
søndag 27 november (2016)
søndag 4 december (2016)
lørdag 10 december (2016)
søndag 11 december (2016)
lørdag 17 december (2016)
søndag 18 december (2016)
lørdag 7 januar (2017)
søndag 8 januar (2017)
lørdag 14 januar (2017)
søndag 15 januar (2017)
søndag 22 januar (2017)
lørdag 28 januar (2017)
søndag 29 januar (2017)
søndag 5 februar (2017)
lørdag 11 februar (2017)
søndag 19 februar (2017)
lørdag 25 februar (2017)
søndag 26 februar (2017)
lørdag 18 marts (2017)
søndag 19 marts (2017)
lørdag 25 marts (2017)
søndag 2 april (2017)
More filters
Klasse
B 99-00
C 01-02
D 03-04
E 05-06
F 07-08
G 09-10
Gruppe
D-sarja Challenge
B 99-00
C 01-02 Lohko A
C 01-02 Lohko B
C Alempi jatkosarja
C Ylempi jatkosarja
D 03-04
D-sarja Master Challenge
E 05-06 Lohko A
E 05-06 Lohko B
E Alempi jatkosarja
E Ylempi jatkosarja
F 07-08 Lohko A
F 07-08 Lohko B
F Alempi jatkosarja
F Ylempi jatkosarja
G 09-10
G alempi jatkosarja
G ylempi jatkosarja
Kamptype
Gruppespil
Slutspil
Hal
Kastellin monitoimitalo A-sali
Liikuntakeskus Jatuli
Linnanmaan liikuntahalli
Nallisport
Oulunsalon liikuntakeskus
Putaan liikuntahalli, Tornio
Raatti
Tervahalli Kemi
Urheilutalo
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
12-11-2016
0
E 05-06
E Ylempi jatkosarja
16:45
Linnanmaa
Omgång
0
tmp
OLS 06 Edustus
Kellon Lyönti 06
OLS 06 Edustus vs Kellon Lyönti 06
5
-
2
17
E 05-06
E 05-06 Lohko A
16:45
Linnanmaa
Omgång
0
tmp
OLS 06 Edustus
Kellon Lyönti 06
OLS 06 Edustus vs Kellon Lyönti 06
5
-
2
21
E 05-06
E 05-06 Lohko A
19:45
Linnanmaa
Omgång
0
tmp
Kellon Lyönti 06
Ylikiimingin Nuijamiehet 06
Kellon Lyönti 06 vs Ylikiimingin Nuijamiehet 06
14
-
4
27-11-2016
0
E 05-06
E Ylempi jatkosarja
09:00
Linnanmaa
Omgång
0
tmp
Haukiputaan Heitto P05
Kellon Lyönti 06
Haukiputaan Heitto P05 vs Kellon Lyönti 06
3
-
4
22
E 05-06
E 05-06 Lohko A
09:00
Linnanmaa
Omgång
0
tmp
Haukiputaan Heitto P05
Kellon Lyönti 06
Haukiputaan Heitto P05 vs Kellon Lyönti 06
3
-
4
04-12-2016
36
E 05-06
E 05-06 Lohko A
09:30
Kastelli A
Omgång
0
tmp
Kellon Lyönti 06
MuhU-05 SB
Kellon Lyönti 06 vs MuhU-05 SB
4
-
2
0
E 05-06
E Ylempi jatkosarja
11:00
Kastelli A
Omgång
0
tmp
Kellon Lyönti 06
Merikoski SBT Mustajalat 06
Kellon Lyönti 06 vs Merikoski SBT Mustajalat 06
6
-
6
38
E 05-06
E 05-06 Lohko A
11:00
Kastelli A
Omgång
0
tmp
Kellon Lyönti 06
Merikoski SBT Mustajalat 06
Kellon Lyönti 06 vs Merikoski SBT Mustajalat 06
6
-
6
07-01-2017
52
E 05-06
E 05-06 Lohko A
20:00
Oulunsalo
Omgång
0
tmp
Limingan Niittomiehet
Kellon Lyönti 06
Limingan Niittomiehet vs Kellon Lyönti 06
3
-
12
08-01-2017
0
E 05-06
E Ylempi jatkosarja
09:30
Linnanmaa
Omgång
0
tmp
Merikoski SBT Apassit 05
Kellon Lyönti 06
Merikoski SBT Apassit 05 vs Kellon Lyönti 06
9
-
3
53
E 05-06
E 05-06 Lohko A
09:30
Linnanmaa
Omgång
0
tmp
Merikoski SBT Apassit 05
Kellon Lyönti 06
Merikoski SBT Apassit 05 vs Kellon Lyönti 06
9
-
3
57
E 05-06
E 05-06 Lohko A
12:30
Linnanmaa
Omgång
0
tmp
Kellon Lyönti 06
SBT Tornio 05-06 Punainen
Kellon Lyönti 06 vs SBT Tornio 05-06 Punainen
5
-
3
22-01-2017
73
E 05-06
E Ylempi jatkosarja
10:00
Oulunsalo
Omgång
0
tmp
Limingan Niittomiehet Tupos -05
Kellon Lyönti 06
Limingan Niittomiehet Tupos -05 vs Kellon Lyönti 06
16
-
6
75
E 05-06
E Ylempi jatkosarja
11:45
Oulunsalo
Omgång
0
tmp
Kellon Lyönti 06
Sastamolo Kings E05-06
Kellon Lyönti 06 vs Sastamolo Kings E05-06
4
-
8
28-01-2017
81
E 05-06
E Ylempi jatkosarja
12:15
Linnanmaa
Omgång
0
tmp
Kellon Lyönti 06
OLS 06 Kilpa
Kellon Lyönti 06 vs OLS 06 Kilpa
3
-
11
29-01-2017
92
E 05-06
E Ylempi jatkosarja
10:30
Linnanmaa
Omgång
0
tmp
SBT Suola E05
Kellon Lyönti 06
SBT Suola E05 vs Kellon Lyönti 06
12
-
3
19-02-2017
106
E 05-06
E Ylempi jatkosarja
11:45
Kastelli A
Omgång
0
tmp
Kellon Lyönti 06
Merikoski SBT Kiowat 05
Kellon Lyönti 06 vs Merikoski SBT Kiowat 05
2
-
7
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Udskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad