Cuponline uses cookies to improve the user experience
Læs mere
Oxdog liiga 2016-2017
Merikoski SBT
,
Floorball
Oulu
Oulu
Floorball
13 okt 2016 - 31 maj 2017
Pojat 2010 - 1999
Start
Info
Nyheder
Regler
Haller
Klasser / Grupper
Hold
Kampe
Stillinger
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Oxdog Liiga 2021-2022
Oulu cup
Oulu Cup 2021 F1
Oxdog Liiga 2020-2021
Oxdog Liiga 2019-2020
Syyscup2019
F preseason cup 2019
Oulu Cup 2019
Oxdog liiga 2018-2019
G pre season cup
Pre-Season 2018
Oulu Cup 2018
Oxdog liiga 2017-2018
Oulu Cup 2017 C-E sarjat
Oulu Cup 2017 F-G sarjat
Oxdog liiga 2016-2017
Oulu Cup 2016
Haastaja Cup 2016
Oxdog liiga 2015-2016
Kesäsarja 2015
Oulucup 2015 F-G sarjat
Oulucup 2015 A-E sarjat
Oulucup 2014 F04
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Kampe for
OFBC G1-09 Valkoinen
,
G 09-10
Kampdag
lørdag 15 oktober (2016)
søndag 16 oktober (2016)
lørdag 5 november (2016)
lørdag 12 november (2016)
søndag 13 november (2016)
lørdag 26 november (2016)
søndag 27 november (2016)
søndag 4 december (2016)
lørdag 10 december (2016)
søndag 11 december (2016)
lørdag 17 december (2016)
søndag 18 december (2016)
lørdag 7 januar (2017)
søndag 8 januar (2017)
lørdag 14 januar (2017)
søndag 15 januar (2017)
søndag 22 januar (2017)
lørdag 28 januar (2017)
søndag 29 januar (2017)
søndag 5 februar (2017)
lørdag 11 februar (2017)
søndag 19 februar (2017)
lørdag 25 februar (2017)
søndag 26 februar (2017)
lørdag 18 marts (2017)
søndag 19 marts (2017)
lørdag 25 marts (2017)
søndag 2 april (2017)
More filters
Klasse
B 99-00
C 01-02
D 03-04
E 05-06
F 07-08
G 09-10
Gruppe
D-sarja Challenge
B 99-00
C 01-02 Lohko A
C 01-02 Lohko B
C Alempi jatkosarja
C Ylempi jatkosarja
D 03-04
D-sarja Master Challenge
E 05-06 Lohko A
E 05-06 Lohko B
E Alempi jatkosarja
E Ylempi jatkosarja
F 07-08 Lohko A
F 07-08 Lohko B
F Alempi jatkosarja
F Ylempi jatkosarja
G 09-10
G alempi jatkosarja
G ylempi jatkosarja
Kamptype
Gruppespil
Slutspil
Hal
Kastellin monitoimitalo A-sali
Liikuntakeskus Jatuli
Linnanmaan liikuntahalli
Nallisport
Oulunsalon liikuntakeskus
Putaan liikuntahalli, Tornio
Raatti
Tervahalli Kemi
Urheilutalo
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
05-11-2016
1
G 09-10
G 09-10
09:00
Urheilutalo
Omgång
0
tmp
OFBC G1-09 Valkoinen
OFBC G1-09 Valkoinen 2
OFBC G1-09 Valkoinen vs OFBC G1-09 Valkoinen 2
3
-
14
3
G 09-10
G 09-10
10:00
Urheilutalo
Omgång
0
tmp
SBT Suola
OFBC G1-09 Valkoinen
SBT Suola vs OFBC G1-09 Valkoinen
9
-
1
18-12-2016
11
G 09-10
G 09-10
10:00
Linnanmaa
Omgång
0
tmp
KeLy G09-10
OFBC G1-09 Valkoinen
KeLy G09-10 vs OFBC G1-09 Valkoinen
1
-
10
15
G 09-10
G 09-10
12:00
Linnanmaa
Omgång
0
tmp
OFBC G1-09 Valkoinen
Merikoski SBT G09-10 Apassit
OFBC G1-09 Valkoinen vs Merikoski SBT G09-10 Apassit
7
-
5
17
G 09-10
G 09-10
13:00
Linnanmaa
Omgång
0
tmp
OFBC G1-09 Valkoinen
Sastamolo Kings 09-10
OFBC G1-09 Valkoinen vs Sastamolo Kings 09-10
7
-
2
08-01-2017
19
G 09-10
G 09-10
09:00
Kastelli A
Omgång
0
tmp
OFBC G1-09 Valkoinen
OFBC G09-10 Musta
OFBC G1-09 Valkoinen vs OFBC G09-10 Musta
10
-
1
25
G 09-10
G 09-10
12:00
Kastelli A
Omgång
0
tmp
SB Hurricane 09-10
OFBC G1-09 Valkoinen
SB Hurricane 09-10 vs OFBC G1-09 Valkoinen
1
-
13
11-02-2017
0
G 09-10
G ylempi jatkosarja
10:00
Linnanmaa
Omgång
0
tmp
OFBC G1-09 Valkoinen
SBT Suola
OFBC G1-09 Valkoinen vs SBT Suola
6
-
4
0
G 09-10
G ylempi jatkosarja
13:00
Linnanmaa
Omgång
0
tmp
OFBC G1-09 Valkoinen
OFBC G1-09 Valkoinen 2
OFBC G1-09 Valkoinen vs OFBC G1-09 Valkoinen 2
3
-
14
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Udskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad