Cuponline uses cookies to improve the user experience
Číst více
Oxdog liiga 2016-2017
Merikoski SBT
,
Florbal
Oulu
Oulu
Florbal
13 okt 2016 - 31 maj 2017
Pojat 2010 - 1999
Start
Info
Novinky
Propozice
Arény
Kategorie / Skupiny
Mužstva
Utkání
Tabulky
Statistiky
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Oxdog Liiga 2021-2022
Oulu cup
Oulu Cup 2021 F1
Oxdog Liiga 2020-2021
Oxdog Liiga 2019-2020
Syyscup2019
F preseason cup 2019
Oulu Cup 2019
Oxdog liiga 2018-2019
G pre season cup
Pre-Season 2018
Oulu Cup 2018
Oxdog liiga 2017-2018
Oulu Cup 2017 C-E sarjat
Oulu Cup 2017 F-G sarjat
Oxdog liiga 2016-2017
Oulu Cup 2016
Haastaja Cup 2016
Oxdog liiga 2015-2016
Kesäsarja 2015
Oulucup 2015 F-G sarjat
Oulucup 2015 A-E sarjat
Oulucup 2014 F04
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Utkání mužstva pro
KeKi D-kisa
,
D 03-04
Hrací den
sobota 15 října (2016)
neděle 16 října (2016)
sobota 5 listopadu (2016)
sobota 12 listopadu (2016)
neděle 13 listopadu (2016)
sobota 26 listopadu (2016)
neděle 27 listopadu (2016)
neděle 4 prosince (2016)
sobota 10 prosince (2016)
neděle 11 prosince (2016)
sobota 17 prosince (2016)
neděle 18 prosince (2016)
sobota 7 ledna (2017)
neděle 8 ledna (2017)
sobota 14 ledna (2017)
neděle 15 ledna (2017)
neděle 22 ledna (2017)
sobota 28 ledna (2017)
neděle 29 ledna (2017)
neděle 5 února (2017)
sobota 11 února (2017)
neděle 19 února (2017)
sobota 25 února (2017)
neděle 26 února (2017)
sobota 18 března (2017)
neděle 19 března (2017)
sobota 25 března (2017)
neděle 2 dubna (2017)
More filters
Kategorie
B 99-00
C 01-02
D 03-04
E 05-06
F 07-08
G 09-10
Skupina
D-sarja Challenge
B 99-00
C 01-02 Lohko A
C 01-02 Lohko B
C Alempi jatkosarja
C Ylempi jatkosarja
D 03-04
D-sarja Master Challenge
E 05-06 Lohko A
E 05-06 Lohko B
E Alempi jatkosarja
E Ylempi jatkosarja
F 07-08 Lohko A
F 07-08 Lohko B
F Alempi jatkosarja
F Ylempi jatkosarja
G 09-10
G alempi jatkosarja
G ylempi jatkosarja
Druh utkání
Utkání ve skupinách
Utkání Play-off
Aréna
Kastellin monitoimitalo A-sali
Liikuntakeskus Jatuli
Linnanmaan liikuntahalli
Nallisport
Oulunsalon liikuntakeskus
Putaan liikuntahalli, Tornio
Raatti
Tervahalli Kemi
Urheilutalo
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
16.10.2016
1
D 03-04
D 03-04
10:00
Jatuli
Omgång
0
tmp
MuhU04
KeKi D-kisa
MuhU04 vs KeKi D-kisa
5
-
6
3
D 03-04
D 03-04
11:30
Jatuli
Omgång
0
tmp
KeKi D-kisa
OLS05 Edustus
KeKi D-kisa vs OLS05 Edustus
3
-
11
13.11.2016
9
D 03-04
D 03-04
09:45
Linnanmaa
Omgång
0
tmp
KeKi D-kisa
MKSBT West 04
KeKi D-kisa vs MKSBT West 04
7
-
9
11
D 03-04
D 03-04
11:15
Linnanmaa
Omgång
0
tmp
OLS04 kilpa
KeKi D-kisa
OLS04 kilpa vs KeKi D-kisa
6
-
9
17.12.2016
34
D 03-04
D 03-04
18:15
Oulunsalo
Omgång
0
tmp
MKSBT Indians 04
KeKi D-kisa
MKSBT Indians 04 vs KeKi D-kisa
6
-
3
36
D 03-04
D 03-04
19:45
Oulunsalo
Omgång
0
tmp
KeKi D-kisa
LNM Dynamo
KeKi D-kisa vs LNM Dynamo
1
-
10
14.01.2017
38
D 03-04
D 03-04
11:15
Linnanmaa
Omgång
0
tmp
KeKi D-kisa
OLS04 Edustus
KeKi D-kisa vs OLS04 Edustus
0
-
12
41
D 03-04
D 03-04
13:30
Linnanmaa
Omgång
0
tmp
KeKi D-kisa
SSRA
KeKi D-kisa vs SSRA
7
-
4
44
D 03-04
D 03-04
15:45
Linnanmaa
Omgång
0
tmp
KeKi D-kisa
KeLy 03-04
KeKi D-kisa vs KeLy 03-04
15
-
3
29.01.2017
60
D 03-04
D 03-04
15:45
Nallisport
Omgång
0
tmp
KeKi D-kisa
SBT Tornio 03-04
KeKi D-kisa vs SBT Tornio 03-04
0
-
5
05.02.2017
66
D 03-04
D 03-04
12:45
Oulunsalo
Omgång
0
tmp
MKSBT Wild 04
KeKi D-kisa
MKSBT Wild 04 vs KeKi D-kisa
6
-
7
18.03.2017
2
Puolivälierä
D 03-04
D-sarja Master Challenge
10:45
Linnanmaa
Omgång
1
tmp
OLS04 Edustus
KeKi D-kisa
OLS04 Edustus vs KeKi D-kisa
5
-
2
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Vytisknout
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad