Cuponline uses cookies to improve the user experience
Číst více
Oxdog liiga 2016-2017
Merikoski SBT
,
Florbal
Oulu
Oulu
Florbal
13 okt 2016 - 31 maj 2017
Pojat 2010 - 1999
Start
Info
Novinky
Propozice
Arény
Kategorie / Skupiny
Mužstva
Utkání
Tabulky
Statistiky
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Oxdog Liiga 2021-2022
Oulu cup
Oulu Cup 2021 F1
Oxdog Liiga 2020-2021
Oxdog Liiga 2019-2020
Syyscup2019
F preseason cup 2019
Oulu Cup 2019
Oxdog liiga 2018-2019
G pre season cup
Pre-Season 2018
Oulu Cup 2018
Oxdog liiga 2017-2018
Oulu Cup 2017 C-E sarjat
Oulu Cup 2017 F-G sarjat
Oxdog liiga 2016-2017
Oulu Cup 2016
Haastaja Cup 2016
Oxdog liiga 2015-2016
Kesäsarja 2015
Oulucup 2015 F-G sarjat
Oulucup 2015 A-E sarjat
Oulucup 2014 F04
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Utkání mužstva pro
HaHe 02
,
C 01-02
Hrací den
sobota 15 října (2016)
neděle 16 října (2016)
sobota 5 listopadu (2016)
sobota 12 listopadu (2016)
neděle 13 listopadu (2016)
sobota 26 listopadu (2016)
neděle 27 listopadu (2016)
neděle 4 prosince (2016)
sobota 10 prosince (2016)
neděle 11 prosince (2016)
sobota 17 prosince (2016)
neděle 18 prosince (2016)
sobota 7 ledna (2017)
neděle 8 ledna (2017)
sobota 14 ledna (2017)
neděle 15 ledna (2017)
neděle 22 ledna (2017)
sobota 28 ledna (2017)
neděle 29 ledna (2017)
neděle 5 února (2017)
sobota 11 února (2017)
neděle 19 února (2017)
sobota 25 února (2017)
neděle 26 února (2017)
sobota 18 března (2017)
neděle 19 března (2017)
sobota 25 března (2017)
neděle 2 dubna (2017)
More filters
Kategorie
B 99-00
C 01-02
D 03-04
E 05-06
F 07-08
G 09-10
Skupina
D-sarja Challenge
B 99-00
C 01-02 Lohko A
C 01-02 Lohko B
C Alempi jatkosarja
C Ylempi jatkosarja
D 03-04
D-sarja Master Challenge
E 05-06 Lohko A
E 05-06 Lohko B
E Alempi jatkosarja
E Ylempi jatkosarja
F 07-08 Lohko A
F 07-08 Lohko B
F Alempi jatkosarja
F Ylempi jatkosarja
G 09-10
G alempi jatkosarja
G ylempi jatkosarja
Druh utkání
Utkání ve skupinách
Utkání Play-off
Aréna
Kastellin monitoimitalo A-sali
Liikuntakeskus Jatuli
Linnanmaan liikuntahalli
Nallisport
Oulunsalon liikuntakeskus
Putaan liikuntahalli, Tornio
Raatti
Tervahalli Kemi
Urheilutalo
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
15.10.2016
0
C 01-02
C Alempi jatkosarja
10:30
Jatuli
Omgång
0
tmp
OLS Hurmos
HaHe 02
OLS Hurmos vs HaHe 02
3
-
9
1
C 01-02
C 01-02 Lohko A
10:30
Jatuli
Omgång
0
tmp
OLS Hurmos
HaHe 02
OLS Hurmos vs HaHe 02
3
-
9
3
C 01-02
C 01-02 Lohko A
12:00
Jatuli
Omgång
0
tmp
HaHe 02
MuhU 03
HaHe 02 vs MuhU 03
3
-
5
10.12.2016
30
C 01-02
C 01-02 Lohko A
09:45
Jatuli
Omgång
0
tmp
HaHe 02
Merikoski SBT Apassit 03
HaHe 02 vs Merikoski SBT Apassit 03
3
-
8
0
C 01-02
C Alempi jatkosarja
12:45
Jatuli
Omgång
0
tmp
OLS 02 kilpa
HaHe 02
OLS 02 kilpa vs HaHe 02
0
-
2
34
C 01-02
C 01-02 Lohko A
12:45
Jatuli
Omgång
0
tmp
OLS 02 kilpa
HaHe 02
OLS 02 kilpa vs HaHe 02
0
-
2
08.01.2017
39
C 01-02
C 01-02 Lohko A
09:45
Oulunsalo
Omgång
0
tmp
SBT LaPa
HaHe 02
SBT LaPa vs HaHe 02
6
-
2
41
C 01-02
C 01-02 Lohko A
11:15
Oulunsalo
Omgång
0
tmp
HaHe 02
Merikoski SBT 01
HaHe 02 vs Merikoski SBT 01
5
-
5
15.01.2017
0
C 01-02
C Alempi jatkosarja
10:00
Linnanmaa
Omgång
0
tmp
HaHe 02
KeLy 02
HaHe 02 vs KeLy 02
9
-
1
44
C 01-02
C 01-02 Lohko A
10:00
Linnanmaa
Omgång
0
tmp
HaHe 02
KeLy 02
HaHe 02 vs KeLy 02
9
-
1
11.02.2017
61
C 01-02
C Alempi jatkosarja
10:15
Jatuli
Omgång
2
tmp
NK SBT
HaHe 02
NK SBT vs HaHe 02
1
-
11
68
C 01-02
C Alempi jatkosarja
15:30
Jatuli
Omgång
2
tmp
KeLy 03 Musta
HaHe 02
KeLy 03 Musta vs HaHe 02
5
-
4
19.03.2017
83
C 01-02
C Alempi jatkosarja
10:45
Jatuli
Omgång
2
tmp
HaHe 02
OLS 01 kilpa
HaHe 02 vs OLS 01 kilpa
1
-
0
86
C 01-02
C Alempi jatkosarja
13:00
Jatuli
Omgång
2
tmp
HaHe 02
Wild Ducks (KeKi)
HaHe 02 vs Wild Ducks (KeKi)
2
-
6
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Vytisknout
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad