Cuponline uses cookies to improve the user experience
Read more
Oxdog liiga 2016-2017
Merikoski SBT
,
Floorball
Oulu
Oulu
Floorball
13 okt 2016 - 31 maj 2017
Pojat 2010 - 1999
Start
Information
News
Rules
Arenas
Classes / Groups
Signup form
Teams
Games
Tables
Statistics
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Oxdog Liiga 2021-2022
Oulu cup
Oulu Cup 2021 F1
Oxdog Liiga 2020-2021
Oxdog Liiga 2019-2020
Syyscup2019
F preseason cup 2019
Oulu Cup 2019
Oxdog liiga 2018-2019
G pre season cup
Pre-Season 2018
Oulu Cup 2018
Oxdog liiga 2017-2018
Oulu Cup 2017 C-E sarjat
Oulu Cup 2017 F-G sarjat
Oxdog liiga 2016-2017
Oulu Cup 2016
Haastaja Cup 2016
Oxdog liiga 2015-2016
Kesäsarja 2015
Oulucup 2015 F-G sarjat
Oulucup 2015 A-E sarjat
Oulucup 2014 F04
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Games
Gameday
суббота 15 октября (2016)
воскресенье 16 октября (2016)
суббота 5 ноября (2016)
суббота 12 ноября (2016)
воскресенье 13 ноября (2016)
суббота 26 ноября (2016)
воскресенье 27 ноября (2016)
воскресенье 4 декабря (2016)
суббота 10 декабря (2016)
воскресенье 11 декабря (2016)
суббота 17 декабря (2016)
воскресенье 18 декабря (2016)
суббота 7 января (2017)
воскресенье 8 января (2017)
суббота 14 января (2017)
воскресенье 15 января (2017)
воскресенье 22 января (2017)
суббота 28 января (2017)
воскресенье 29 января (2017)
воскресенье 5 февраля (2017)
суббота 11 февраля (2017)
воскресенье 19 февраля (2017)
суббота 25 февраля (2017)
воскресенье 26 февраля (2017)
суббота 18 марта (2017)
воскресенье 19 марта (2017)
суббота 25 марта (2017)
воскресенье 2 апреля (2017)
More filters
Class
B 99-00
C 01-02
D 03-04
E 05-06
F 07-08
G 09-10
Group
D-sarja Challenge
B 99-00
C 01-02 Lohko A
C 01-02 Lohko B
C Alempi jatkosarja
C Ylempi jatkosarja
D 03-04
D-sarja Master Challenge
E 05-06 Lohko A
E 05-06 Lohko B
E Alempi jatkosarja
E Ylempi jatkosarja
F 07-08 Lohko A
F 07-08 Lohko B
F Alempi jatkosarja
F Ylempi jatkosarja
G 09-10
G alempi jatkosarja
G ylempi jatkosarja
Type of game
Group play
Playoffs
Arena
Kastellin monitoimitalo A-sali
Liikuntakeskus Jatuli
Linnanmaan liikuntahalli
Nallisport
Oulunsalon liikuntakeskus
Putaan liikuntahalli, Tornio
Raatti
Tervahalli Kemi
Urheilutalo
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
02.04.2017
0
välierä 1
B 99-00
09:40
Urheilutalo
Omgång
0
tmp
FBC MoBo
Merikoski SBT
FBC MoBo vs Merikoski SBT
7
-
3
0
välierä 2
B 99-00
10:30
Urheilutalo
Omgång
0
tmp
SSPIT
Muhoksen Urheilujat
SSPIT vs Muhoksen Urheilujat
4
-
3
90
Välierä 1
C 01-02
11:20
Urheilutalo
Omgång
3
tmp
SBT LaPa
MuhU 03
SBT LaPa vs MuhU 03
5
-
2
91
Välierä 2
C 01-02
12:10
Urheilutalo
Omgång
3
tmp
KeLy 01
SBT Tornio 02
KeLy 01 vs SBT Tornio 02
7
-
4
0
Pronssipeli
B 99-00
13:00
Urheilutalo
Omgång
0
tmp
Merikoski SBT
Muhoksen Urheilujat
Merikoski SBT vs Muhoksen Urheilujat
5
-
0
0
Finaali
B 99-00
14:00
Urheilutalo
Omgång
0
tmp
FBC MoBo
SSPIT
FBC MoBo vs SSPIT
7
-
3
92
Pronssipeli
C 01-02
15:00
Urheilutalo
Omgång
4
tmp
MuhU 03
SBT Tornio 02
MuhU 03 vs SBT Tornio 02
2
-
3
93
Finaali
C 01-02
16:00
Urheilutalo
Omgång
4
tmp
KeLy 01
SBT LaPa
KeLy 01 vs SBT LaPa
6
-
2
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Print
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad