26.12.2012
|
1
|
U10
A
|
09:15
|
A1
Round
1
tmp
|
AIK
|
Segeltorps IF
|
AIK
vs
Segeltorps IF
6
-
0
|
|
2
|
U10
A
|
09:15
|
A2
Round
1
tmp
|
Tyresö-Hanviken Röd
|
Vallentuna Hockey Vit
|
Tyresö-Hanviken Röd
vs
Vallentuna Hockey Vit
10
-
3
|
|
3
|
U10
C
|
09:30
|
B1
Round
1
tmp
|
Täby Vit
|
Södertälje SK
|
Täby Vit
vs
Södertälje SK
7
-
1
|
|
4
|
U10
C
|
09:30
|
B2
Round
1
tmp
|
Göta Traneberg
|
Huddinge Hockey Röd
|
Göta Traneberg
vs
Huddinge Hockey Röd
2
-
0
|
|
5
|
U10
B
|
09:45
|
A1
Round
1
tmp
|
Huddinge Hockey Blå
|
Nyköpings hockey
|
Huddinge Hockey Blå
vs
Nyköpings hockey
3
-
0
|
|
6
|
U10
B
|
09:45
|
A2
Round
1
tmp
|
Täby Röd
|
Brinken IF
|
Täby Röd
vs
Brinken IF
3
-
6
|
|
7
|
U10
D
|
10:00
|
B1
Round
1
tmp
|
Vallentuna Hockey Röd
|
Tyresö-Hanviken Vit
|
Vallentuna Hockey Röd
vs
Tyresö-Hanviken Vit
1
-
8
|
|
8
|
U10
D
|
10:00
|
B2
Round
1
tmp
|
Huddinge Hockey Vit
|
Trångsund IF
|
Huddinge Hockey Vit
vs
Trångsund IF
3
-
1
|
|
9
|
U10
C
|
10:30
|
A1
Round
2
tmp
|
Huddinge Hockey Röd
|
Täby Vit
|
Huddinge Hockey Röd
vs
Täby Vit
5
-
6
|
|
10
|
U10
C
|
10:30
|
A2
Round
2
tmp
|
Södertälje SK
|
Göta Traneberg
|
Södertälje SK
vs
Göta Traneberg
1
-
2
|
|
11
|
U10
A
|
10:45
|
B1
Round
2
tmp
|
Vallentuna Hockey Vit
|
AIK
|
Vallentuna Hockey Vit
vs
AIK
0
-
10
|
|
12
|
U10
A
|
10:45
|
B2
Round
2
tmp
|
Segeltorps IF
|
Tyresö-Hanviken Röd
|
Segeltorps IF
vs
Tyresö-Hanviken Röd
3
-
3
|
|
13
|
U10
D
|
11:00
|
A1
Round
2
tmp
|
Trångsund IF
|
Tyresö-Hanviken Vit
|
Trångsund IF
vs
Tyresö-Hanviken Vit
2
-
3
|
|
14
|
U10
D
|
11:00
|
A2
Round
2
tmp
|
Vallentuna Hockey Röd
|
Huddinge Hockey Vit
|
Vallentuna Hockey Röd
vs
Huddinge Hockey Vit
4
-
5
|
|
15
|
U10
B
|
11:15
|
B1
Round
2
tmp
|
Nyköpings hockey
|
Täby Röd
|
Nyköpings hockey
vs
Täby Röd
4
-
2
|
|
16
|
U10
B
|
11:15
|
B2
Round
2
tmp
|
Brinken IF
|
Huddinge Hockey Blå
|
Brinken IF
vs
Huddinge Hockey Blå
2
-
5
|
|
17
|
U10
A
|
11:45
|
A1
Round
3
tmp
|
AIK
|
Tyresö-Hanviken Röd
|
AIK
vs
Tyresö-Hanviken Röd
1
-
1
|
|
18
|
U10
A
|
11:45
|
A2
Round
3
tmp
|
Vallentuna Hockey Vit
|
Segeltorps IF
|
Vallentuna Hockey Vit
vs
Segeltorps IF
3
-
2
|
|
19
|
U10
C
|
12:00
|
B1
Round
3
tmp
|
Göta Traneberg
|
Täby Vit
|
Göta Traneberg
vs
Täby Vit
1
-
10
|
|
20
|
U10
C
|
12:00
|
B2
Round
3
tmp
|
Huddinge Hockey Röd
|
Södertälje SK
|
Huddinge Hockey Röd
vs
Södertälje SK
2
-
3
|
|
21
|
U10
B
|
12:15
|
A1
Round
3
tmp
|
Nyköpings hockey
|
Brinken IF
|
Nyköpings hockey
vs
Brinken IF
2
-
3
|
|
22
|
U10
B
|
12:15
|
A2
Round
3
tmp
|
Täby Röd
|
Huddinge Hockey Blå
|
Täby Röd
vs
Huddinge Hockey Blå
2
-
3
|
|
23
|
U10
D
|
12:30
|
B1
Round
3
tmp
|
Huddinge Hockey Vit
|
Tyresö-Hanviken Vit
|
Huddinge Hockey Vit
vs
Tyresö-Hanviken Vit
0
-
3
|
|
24
|
U10
D
|
12:30
|
B2
Round
3
tmp
|
Trångsund IF
|
Vallentuna Hockey Röd
|
Trångsund IF
vs
Vallentuna Hockey Röd
0
-
2
|
|
25
A-slutspel
|
U10
|
14:10
|
A1
Round
0
tmp
|
AIK
|
Brinken IF
|
AIK
vs
Brinken IF
10
-
6
|
|
26
A-slutspel
|
U10
|
14:10
|
A2
Round
0
tmp
|
Huddinge Hockey Blå
|
Tyresö-Hanviken Röd
|
Huddinge Hockey Blå
vs
Tyresö-Hanviken Röd
6
-
7
|
|
27
B-slutspel
|
U10
|
14:10
|
B1
Round
0
tmp
|
Vallentuna Hockey Vit
|
Täby Röd
|
Vallentuna Hockey Vit
vs
Täby Röd
3
-
10
|
|
28
B-slutspel
|
U10
|
14:10
|
B2
Round
0
tmp
|
Nyköpings hockey
|
Segeltorps IF
|
Nyköpings hockey
vs
Segeltorps IF
4
-
3
OT
|
|
29
A-slutspel
|
U10
|
15:00
|
A1
Round
0
tmp
|
Täby Vit
|
Huddinge Hockey Vit
|
Täby Vit
vs
Huddinge Hockey Vit
10
-
4
|
|
30
A-slutspel
|
U10
|
15:00
|
A2
Round
0
tmp
|
Tyresö-Hanviken Vit
|
Göta Traneberg
|
Tyresö-Hanviken Vit
vs
Göta Traneberg
6
-
0
|
|
31
B-slutspel
|
U10
|
15:00
|
B1
Round
0
tmp
|
Södertälje SK
|
Trångsund IF
|
Södertälje SK
vs
Trångsund IF
1
-
2
|
|
32
B-slutspel
|
U10
|
15:00
|
B2
Round
0
tmp
|
Vallentuna Hockey Röd
|
Huddinge Hockey Röd
|
Vallentuna Hockey Röd
vs
Huddinge Hockey Röd
3
-
4
|
|
33
A-slutspel
|
U10
|
16:00
|
A1
Round
0
tmp
|
AIK
|
Tyresö-Hanviken Röd
|
AIK
vs
Tyresö-Hanviken Röd
12
-
3
|
|
34
A-slutspel
|
U10
|
16:00
|
A2
Round
0
tmp
|
Täby Vit
|
Tyresö-Hanviken Vit
|
Täby Vit
vs
Tyresö-Hanviken Vit
12
-
4
|
|
35
B-slutspel
|
U10
|
16:00
|
B1
Round
0
tmp
|
Täby Röd
|
Nyköpings hockey
|
Täby Röd
vs
Nyköpings hockey
4
-
7
|
|
36
B-slutspel
|
U10
|
16:00
|
B2
Round
0
tmp
|
Trångsund IF
|
Huddinge Hockey Röd
|
Trångsund IF
vs
Huddinge Hockey Röd
1
-
9
|
|
37
A-Final
|
U10
|
16:50
|
A1
Round
0
tmp
|
AIK
|
Täby Vit
|
AIK
vs
Täby Vit
4
-
7
SO
|
|
38
A-Final match om 3:e plats
|
U10
|
16:50
|
A2
Round
0
tmp
|
Tyresö-Hanviken Röd
|
Tyresö-Hanviken Vit
|
Tyresö-Hanviken Röd
vs
Tyresö-Hanviken Vit
3
-
3
SO
|
|
39
B-Final
|
U10
|
16:50
|
B1
Round
0
tmp
|
Nyköpings hockey
|
Huddinge Hockey Röd
|
Nyköpings hockey
vs
Huddinge Hockey Röd
5
-
4
|
|
40
B-Final match om 11:e plats
|
U10
|
16:50
|
B2
Round
0
tmp
|
Täby Röd
|
Trångsund IF
|
Täby Röd
vs
Trångsund IF
5
-
6
|
|