Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Amber Cup 2016
Stoczniowiec Gdańsk
,
Jääkiekko
Gdansk
Gdansk
Jääkiekko
8 - 10 apr 2016
U12
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Signup form
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Amber Cup 2016
XXV Turniej Panstw Nadbaltyckich
VI PZHL
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Ottelupäivä
perjantai 8 huhtikuuta (2016)
lauantai 9 huhtikuuta (2016)
sunnuntai 10 huhtikuuta (2016)
More filters
Luokka
U12
Ryhmä
1-4
5-8
A
B
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Hala duza Olivia I
Hala mala Olivia II
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
10.4.2016
17
U12
5-8
08:00
Olivia I
Omgång
2
tmp
UKH Debica
Sokoly Torun
UKH Debica vs Sokoly Torun
1
-
4
18
U12
5-8
08:15
Olivia II
Omgång
2
tmp
UHKS Mazowsze Warszawa
Hvidovre Ishockey Klub
UHKS Mazowsze Warszawa vs Hvidovre Ishockey Klub
0
-
4
19
U12
1-4
09:30
Olivia I
Omgång
2
tmp
Yantarnaya Zvezda Kaliningrad
Unia Oswiecim
Yantarnaya Zvezda Kaliningrad vs Unia Oswiecim
1
-
4
20
U12
1-4
09:45
Olivia II
Omgång
2
tmp
Stoczniowiec Gdansk
HK Svetlogorec
Stoczniowiec Gdansk vs HK Svetlogorec
0
-
12
21
U12
11:30
Olivia I
Omgång
3
tmp
Yantarnaya Zvezda Kaliningrad
Stoczniowiec Gdansk
Yantarnaya Zvezda Kaliningrad vs Stoczniowiec Gdansk
2
-
1
22
U12
11:45
Olivia II
Omgång
3
tmp
UHKS Mazowsze Warszawa
UKH Debica
UHKS Mazowsze Warszawa vs UKH Debica
1
-
2
23
U12
13:00
Olivia I
Omgång
3
tmp
HK Svetlogorec
Unia Oswiecim
HK Svetlogorec vs Unia Oswiecim
8
-
2
24
U12
13:15
Olivia II
Omgång
3
tmp
Sokoly Torun
Hvidovre Ishockey Klub
Sokoly Torun vs Hvidovre Ishockey Klub
1
-
0
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad