Cuponline uses cookies to improve the user experience
Læs mere
Oxdog liiga 2015-2016
Merikoski SBT
,
Floorball
Oulu
Oulu
Floorball
10 okt 2015 - 31 maj 2016
U7-U18
Start
Info
Nyheder
Regler
Haller
Klasser / Grupper
Signup form
Hold
Kampe
Stillinger
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Oxdog Liiga 2021-2022
Oulu cup
Oulu Cup 2021 F1
Oxdog Liiga 2020-2021
Oxdog Liiga 2019-2020
Syyscup2019
F preseason cup 2019
Oulu Cup 2019
Oxdog liiga 2018-2019
G pre season cup
Pre-Season 2018
Oulu Cup 2018
Oxdog liiga 2017-2018
Oulu Cup 2017 C-E sarjat
Oulu Cup 2017 F-G sarjat
Oxdog liiga 2016-2017
Oulu Cup 2016
Haastaja Cup 2016
Oxdog liiga 2015-2016
Kesäsarja 2015
Oulucup 2015 F-G sarjat
Oulucup 2015 A-E sarjat
Oulucup 2014 F04
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Kampe for
Merikoski SBT D02
,
D 02-03
Kampdag
lørdag 10 oktober (2015)
søndag 11 oktober (2015)
lørdag 31 oktober (2015)
søndag 1 november (2015)
lørdag 7 november (2015)
søndag 8 november (2015)
lørdag 21 november (2015)
søndag 22 november (2015)
lørdag 28 november (2015)
søndag 29 november (2015)
lørdag 5 december (2015)
lørdag 12 december (2015)
søndag 13 december (2015)
søndag 20 december (2015)
lørdag 2 januar (2016)
lørdag 9 januar (2016)
søndag 10 januar (2016)
søndag 17 januar (2016)
lørdag 23 januar (2016)
søndag 24 januar (2016)
søndag 31 januar (2016)
onsdag 3 februar (2016)
lørdag 6 februar (2016)
søndag 7 februar (2016)
lørdag 13 februar (2016)
lørdag 20 februar (2016)
søndag 21 februar (2016)
lørdag 27 februar (2016)
søndag 28 februar (2016)
lørdag 12 marts (2016)
søndag 20 marts (2016)
lørdag 2 april (2016)
søndag 3 april (2016)
lørdag 9 april (2016)
søndag 10 april (2016)
More filters
Klasse
B
C 00-01
D 02-03
E 04-05
F 06-07
G 08-09
Gruppe
B
B Finaalit
C
C, Finaalit
D Alempi jatkolohko
D lohko A
D lohko B
D Ylempi jatkolohko
E lohko A
E lohko B
F Alempi jatkolohko
F lohko A
F lohko B
F Ylempi jatkolohko
G
Kamptype
Gruppespil
Slutspil
Hal
Jatuli liikuntakeskus
Kastellin monitoimitalo
Linnanmaan liikuntahalli
Nallisport
Oulunsalo palloiluhalli
Putaan liikuntahalli, Tornio
Tervahalli Kemi
Urheilutalo Oulu
Värtön liikuntahalli
#
Время
Арена
Домашняя команда
Команда гостей
Результат
01-11-2015
17
D 02-03
D Ylempi jatkolohko
16:30
Urheilutalo
Этап
1
tmp
KeLy 03 Musta
Merikoski SBT D02
KeLy 03 Musta vs Merikoski SBT D02
6
-
6
22-11-2015
15
D 02-03
D lohko A
15:00
Urheilutalo
Этап
0
tmp
Merikoski SBT D02
OLS Karhut keltainen
Merikoski SBT D02 vs OLS Karhut keltainen
7
-
1
17
D 02-03
D lohko A
16:30
Urheilutalo
Этап
0
tmp
KeLy 03 Musta
Merikoski SBT D02
KeLy 03 Musta vs Merikoski SBT D02
6
-
6
20
D 02-03
D lohko A
18:45
Urheilutalo
Этап
0
tmp
KeKi D-Kilpa
Merikoski SBT D02
KeKi D-Kilpa vs Merikoski SBT D02
3
-
5
12-12-2015
25
D 02-03
D lohko A
12:00
Nallisport
Этап
0
tmp
Merikoski SBT D02
OLS C-tytöt
Merikoski SBT D02 vs OLS C-tytöt
11
-
1
29
D 02-03
D lohko A
15:00
Nallisport
Этап
0
tmp
Merikoski SBT D02
OLS SB D03
Merikoski SBT D02 vs OLS SB D03
2
-
4
29
D 02-03
D Ylempi jatkolohko
15:00
Nallisport
Этап
1
tmp
Merikoski SBT D02
OLS SB D03
Merikoski SBT D02 vs OLS SB D03
2
-
4
31-01-2016
36
D 02-03
D lohko A
11:15
Kastelli
Этап
0
tmp
Merikoski SBT E04
Merikoski SBT D02
Merikoski SBT E04 vs Merikoski SBT D02
0
-
7
13-02-2016
42
D 02-03
D lohko A
14:15
Oulunsalo
Этап
0
tmp
SBT Tornio
Merikoski SBT D02
SBT Tornio vs Merikoski SBT D02
8
-
3
42
D 02-03
D Ylempi jatkolohko
14:15
Oulunsalo
Этап
1
tmp
SBT Tornio
Merikoski SBT D02
SBT Tornio vs Merikoski SBT D02
8
-
3
20-02-2016
50
D 02-03
D Ylempi jatkolohko
13:00
Jatuli
Этап
2
tmp
HaHe 02
Merikoski SBT D02
HaHe 02 vs Merikoski SBT D02
5
-
5
57
D 02-03
D Ylempi jatkolohko
18:15
Jatuli
Этап
2
tmp
MuhU 03
Merikoski SBT D02
MuhU 03 vs Merikoski SBT D02
4
-
2
03-04-2016
73
D 02-03
D Ylempi jatkolohko
10:45
Oulunsalo
Этап
2
tmp
OLS 02-II
Merikoski SBT D02
OLS 02-II vs Merikoski SBT D02
2
-
2
75
D 02-03
D Ylempi jatkolohko
12:15
Oulunsalo
Этап
2
tmp
Merikoski SBT Apassit D03
Merikoski SBT D02
Merikoski SBT Apassit D03 vs Merikoski SBT D02
4
-
2
10-04-2016
84
SIJOITUS 7-8
D 02-03
D Ylempi jatkolohko
09:45
Kastelli
Этап
3
tmp
HaHe 02
Merikoski SBT D02
HaHe 02 vs Merikoski SBT D02
3
-
4
Игра в процессе
Игра не началась
Игра окончена
Udskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad