Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Oxdog liiga 2015-2016
Merikoski SBT
,
Florbols
Oulu
Oulu
Florbols
10 okt 2015 - 31 maj 2016
U7-U18
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Oxdog Liiga 2021-2022
Oulu cup
Oulu Cup 2021 F1
Oxdog Liiga 2020-2021
Oxdog Liiga 2019-2020
Syyscup2019
F preseason cup 2019
Oulu Cup 2019
Oxdog liiga 2018-2019
G pre season cup
Pre-Season 2018
Oulu Cup 2018
Oxdog liiga 2017-2018
Oulu Cup 2017 C-E sarjat
Oulu Cup 2017 F-G sarjat
Oxdog liiga 2016-2017
Oulu Cup 2016
Haastaja Cup 2016
Oxdog liiga 2015-2016
Kesäsarja 2015
Oulucup 2015 F-G sarjat
Oulucup 2015 A-E sarjat
Oulucup 2014 F04
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Spēles
OLS Karhut keltainen
,
D 02-03
Spēles diena
sestdiena 10 oktobris (2015)
svētdiena 11 oktobris (2015)
sestdiena 31 oktobris (2015)
svētdiena 1 novembris (2015)
sestdiena 7 novembris (2015)
svētdiena 8 novembris (2015)
sestdiena 21 novembris (2015)
svētdiena 22 novembris (2015)
sestdiena 28 novembris (2015)
svētdiena 29 novembris (2015)
sestdiena 5 decembris (2015)
sestdiena 12 decembris (2015)
svētdiena 13 decembris (2015)
svētdiena 20 decembris (2015)
sestdiena 2 janvāris (2016)
sestdiena 9 janvāris (2016)
svētdiena 10 janvāris (2016)
svētdiena 17 janvāris (2016)
sestdiena 23 janvāris (2016)
svētdiena 24 janvāris (2016)
svētdiena 31 janvāris (2016)
trešdiena 3 februāris (2016)
sestdiena 6 februāris (2016)
svētdiena 7 februāris (2016)
sestdiena 13 februāris (2016)
sestdiena 20 februāris (2016)
svētdiena 21 februāris (2016)
sestdiena 27 februāris (2016)
svētdiena 28 februāris (2016)
sestdiena 12 marts (2016)
svētdiena 20 marts (2016)
sestdiena 2 aprīlis (2016)
svētdiena 3 aprīlis (2016)
sestdiena 9 aprīlis (2016)
svētdiena 10 aprīlis (2016)
More filters
Vecuma grupa
B
C 00-01
D 02-03
E 04-05
F 06-07
G 08-09
Apakšgrupa
B
B Finaalit
C
C, Finaalit
D Alempi jatkolohko
D lohko A
D lohko B
D Ylempi jatkolohko
E lohko A
E lohko B
F Alempi jatkolohko
F lohko A
F lohko B
F Ylempi jatkolohko
G
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
Jatuli liikuntakeskus
Kastellin monitoimitalo
Linnanmaan liikuntahalli
Nallisport
Oulunsalo palloiluhalli
Putaan liikuntahalli, Tornio
Tervahalli Kemi
Urheilutalo Oulu
Värtön liikuntahalli
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
22.11.2015
12
D 02-03
D lohko A
12:45
Urheilutalo
Omgång
0
tmp
OLS Karhut keltainen
SBT Tornio
OLS Karhut keltainen vs SBT Tornio
4
-
6
15
D 02-03
D lohko A
15:00
Urheilutalo
Omgång
0
tmp
Merikoski SBT D02
OLS Karhut keltainen
Merikoski SBT D02 vs OLS Karhut keltainen
7
-
1
12.12.2015
21
D 02-03
D lohko A
09:00
Nallisport
Omgång
0
tmp
OLS C-tytöt
OLS Karhut keltainen
OLS C-tytöt vs OLS Karhut keltainen
0
-
7
21
D 02-03
D Alempi jatkolohko
09:00
Nallisport
Omgång
1
tmp
OLS C-tytöt
OLS Karhut keltainen
OLS C-tytöt vs OLS Karhut keltainen
0
-
7
23
D 02-03
D lohko A
10:30
Nallisport
Omgång
0
tmp
OLS SB D03
OLS Karhut keltainen
OLS SB D03 vs OLS Karhut keltainen
9
-
4
31.01.2016
34
D 02-03
D lohko A
09:45
Kastelli
Omgång
0
tmp
OLS Karhut keltainen
KeKi D-Kilpa
OLS Karhut keltainen vs KeKi D-Kilpa
3
-
3
34
D 02-03
D Alempi jatkolohko
09:45
Kastelli
Omgång
1
tmp
OLS Karhut keltainen
KeKi D-Kilpa
OLS Karhut keltainen vs KeKi D-Kilpa
3
-
3
37
D 02-03
D lohko A
12:00
Kastelli
Omgång
0
tmp
KeLy 03 Musta
OLS Karhut keltainen
KeLy 03 Musta vs OLS Karhut keltainen
8
-
2
13.02.2016
41
D 02-03
D lohko A
13:30
Oulunsalo
Omgång
0
tmp
OLS Karhut keltainen
Merikoski SBT E04
OLS Karhut keltainen vs Merikoski SBT E04
0
-
5
41
D 02-03
D Alempi jatkolohko
13:30
Oulunsalo
Omgång
1
tmp
OLS Karhut keltainen
Merikoski SBT E04
OLS Karhut keltainen vs Merikoski SBT E04
0
-
5
20.03.2016
64
D 02-03
D Alempi jatkolohko
14:30
Jatuli
Omgång
2
tmp
OLS E04
OLS Karhut keltainen
OLS E04 vs OLS Karhut keltainen
8
-
3
02.04.2016
69
D 02-03
D Alempi jatkolohko
10:00
Kastelli
Omgång
2
tmp
OLS Karhut keltainen
SS Rankat Ankat
OLS Karhut keltainen vs SS Rankat Ankat
2
-
7
67
D 02-03
D Alempi jatkolohko
12:15
Kastelli
Omgång
2
tmp
Team Astraia C-tytöt (01-02)
OLS Karhut keltainen
Team Astraia C-tytöt (01-02) vs OLS Karhut keltainen
6
-
3
09.04.2016
78
PVE2
D 02-03
D Alempi jatkolohko
10:45
Linnanmaa
Omgång
3
tmp
SS Rankat Ankat
OLS Karhut keltainen
SS Rankat Ankat vs OLS Karhut keltainen
10
-
1
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad