2012-06-10
|
197
Kvart 3
|
P-02
|
08:00
|
Plan 4 7-manna
Omgång
0
tmp
|
Danmarks IF
|
Knivsta IK-Vit
|
Danmarks IF
vs
Knivsta IK-Vit
10
-
2
|
|
198
Kvart 4
|
P-02
|
08:00
|
Plan 5 7-manna
Omgång
0
tmp
|
Knivsta IK
|
Vaksala SK
|
Knivsta IK
vs
Vaksala SK
0
-
6
|
|
23
Semifinal 1
|
F-99
|
08:30
|
Plan 1 11-manna
Omgång
0
tmp
|
Vasalunds DFF
|
Upsala IF
|
Vasalunds DFF
vs
Upsala IF
2
-
1
|
|
159
|
P-03
P-03 Grupp 4
|
08:30
|
Plan 3:1 5-manna
Omgång
1
tmp
|
Sirius Svart-Lag 2
|
Storvreta IK-Blå
|
Sirius Svart-Lag 2
vs
Storvreta IK-Blå
0
-
0
|
|
160
|
P-03
P-03 Grupp 4
|
08:30
|
Plan 3:2 5-manna
Omgång
1
tmp
|
Sunnersta AIF-Svart
|
Vaksala SK-Svart
|
Sunnersta AIF-Svart
vs
Vaksala SK-Svart
2
-
4
|
|
165
|
P-03
P-03 Grupp 5
|
08:30
|
Plan 3:3 5-manna
Omgång
1
tmp
|
Sirius Svart-Lag 1
|
Storvreta IK-Vit
|
Sirius Svart-Lag 1
vs
Storvreta IK-Vit
9
-
1
|
|
166
|
P-03
P-03 Grupp 5
|
08:30
|
Plan 3:4 5-manna
Omgång
1
tmp
|
Sunnersta AIF-Vit
|
Vaksala SK-Vit
|
Sunnersta AIF-Vit
vs
Vaksala SK-Vit
5
-
1
|
|
199
Semifinal 1
|
F-02
|
09:00
|
Plan 4 7-manna
Omgång
0
tmp
|
Gamla Upsala SK
|
Funbo IF
|
Gamla Upsala SK
vs
Funbo IF
0
-
1
|
|
200
Semifinal 2
|
F-02
|
09:00
|
Plan 5 7-manna
Omgång
0
tmp
|
IF Vindhemspojkarna
|
SK Iron
|
IF Vindhemspojkarna
vs
SK Iron
1
-
2
|
|
171
|
F-04
F-04 Grupp 1
|
09:15
|
Plan 3:1 5-manna
Omgång
1
tmp
|
Sunnersta AIF-Grön
|
Storvreta IK-03
|
Sunnersta AIF-Grön
vs
Storvreta IK-03
0
-
5
|
|
172
|
F-04
F-04 Grupp 1
|
09:15
|
Plan 3:2 5-manna
Omgång
1
tmp
|
Sunnersta AIF-Svart
|
Storvreta IK-Blå
|
Sunnersta AIF-Svart
vs
Storvreta IK-Blå
10
-
0
|
|
179
|
P-04
P-04 Grupp 4
|
09:15
|
Plan 3:3 5-manna
Omgång
1
tmp
|
Danmarks IF-1
|
Sirius-Blå
|
Danmarks IF-1
vs
Sirius-Blå
12
-
5
|
|
180
|
P-04
P-04 Grupp 4
|
09:15
|
Plan 3:4 5-manna
Omgång
1
tmp
|
SK Iron-Vit
|
Upsala IF-Vit
|
SK Iron-Vit
vs
Upsala IF-Vit
3
-
2
|
|
24
Semifinal 2
|
F-99
|
10:00
|
Plan 1 11-manna
Omgång
0
tmp
|
Bälinge IF
|
Storvreta IK
|
Bälinge IF
vs
Storvreta IK
5
-
0
|
|
55
Semifinal 1
|
P-00
|
10:00
|
Plan 2 9-manna
Omgång
0
tmp
|
Sigtuna IF
|
Skiljebo SK
|
Sigtuna IF
vs
Skiljebo SK
1
-
2
|
|
161
|
P-03
P-03 Grupp 4
|
10:00
|
Plan 3:1 5-manna
Omgång
2
tmp
|
Storvreta IK-Blå
|
Sunnersta AIF-Svart
|
Storvreta IK-Blå
vs
Sunnersta AIF-Svart
0
-
4
|
|
162
|
P-03
P-03 Grupp 4
|
10:00
|
Plan 3:2 5-manna
Omgång
2
tmp
|
Vaksala SK-Svart
|
Sirius Svart-Lag 2
|
Vaksala SK-Svart
vs
Sirius Svart-Lag 2
2
-
2
|
|
167
|
P-03
P-03 Grupp 5
|
10:00
|
Plan 3:3 5-manna
Omgång
2
tmp
|
Storvreta IK-Vit
|
Sunnersta AIF-Vit
|
Storvreta IK-Vit
vs
Sunnersta AIF-Vit
3
-
6
|
|
168
|
P-03
P-03 Grupp 5
|
10:00
|
Plan 3:4 5-manna
Omgång
2
tmp
|
Vaksala SK-Vit
|
Sirius Svart-Lag 1
|
Vaksala SK-Vit
vs
Sirius Svart-Lag 1
0
-
8
|
|
201
Semifinal 1
|
P-02
|
10:00
|
Plan 4 7-manna
Omgång
0
tmp
|
Gamla Upsala SK
|
Vaksala SK
|
Gamla Upsala SK
vs
Vaksala SK
3
-
2
|
|
202
Semifinal 2
|
P-02
|
10:00
|
Plan 5 7-manna
Omgång
0
tmp
|
Danmarks IF
|
Vaksala SK
|
Danmarks IF
vs
Vaksala SK
0
-
4
|
|
185
|
P-04
P-04 Grupp 5
|
10:45
|
Plan 3:1 5-manna
Omgång
1
tmp
|
Danmarks IF-2
|
IK Fyris
|
Danmarks IF-2
vs
IK Fyris
0
-
0
|
|
186
|
P-04
P-04 Grupp 5
|
10:45
|
Plan 3:2 5-manna
Omgång
1
tmp
|
Sirius Svart-1
|
Sunnersta AIF-Vit
|
Sirius Svart-1
vs
Sunnersta AIF-Vit
0
-
1
|
|
189
|
P-03
P-03 Grupp 3
|
10:45
|
Plan 3:3 5-manna
Omgång
1
tmp
|
Danmarks IF-3
|
Gamla Upsala SK-Gul
|
Danmarks IF-3
vs
Gamla Upsala SK-Gul
2
-
3
|
|
190
|
P-03
P-03 Grupp 3
|
10:45
|
Plan 3:4 5-manna
Omgång
1
tmp
|
IF Vindhemspojkarna
|
Storvreta IK-Svart-2
|
IF Vindhemspojkarna
vs
Storvreta IK-Svart-2
1
-
2
|
|
70
Semifinal 1
|
P-01
|
11:00
|
Plan 5 7-manna
Omgång
0
tmp
|
Ärentuna SK
|
Bälinge IF
|
Ärentuna SK
vs
Bälinge IF
4
-
1
|
|
71
Semifinal 2
|
P-01
|
11:00
|
Plan 4 7-manna
Omgång
0
tmp
|
Sirius-Svart
|
Storvreta IK
|
Sirius-Svart
vs
Storvreta IK
3
-
1
|
|
14
Final
|
P-99
|
11:30
|
Plan 1 11-manna
Omgång
0
tmp
|
Danmarks IF
|
IK Fyris Svart
|
Danmarks IF
vs
IK Fyris Svart
1
-
0
|
|
56
Semifinal 2
|
P-00
|
11:30
|
Plan 2 9-manna
Omgång
0
tmp
|
Danmarks IF
|
Upsala IF
|
Danmarks IF
vs
Upsala IF
0
-
1
|
|
173
|
F-04
F-04 Grupp 1
|
11:30
|
Plan 3:1 5-manna
Omgång
2
tmp
|
Sunnersta AIF-Grön
|
Storvreta IK-Blå
|
Sunnersta AIF-Grön
vs
Storvreta IK-Blå
3
-
0
|
|
174
|
F-04
F-04 Grupp 1
|
11:30
|
Plan 3:2 5-manna
Omgång
2
tmp
|
Sunnersta AIF-Svart
|
Storvreta IK-Vit
|
Sunnersta AIF-Svart
vs
Storvreta IK-Vit
3
-
3
|
|
181
|
P-04
P-04 Grupp 4
|
11:30
|
Plan 3:3 5-manna
Omgång
2
tmp
|
Sirius-Blå
|
SK Iron-Vit
|
Sirius-Blå
vs
SK Iron-Vit
4
-
2
|
|
182
|
P-04
P-04 Grupp 4
|
11:30
|
Plan 3:4 5-manna
Omgång
2
tmp
|
Upsala IF-Vit
|
Danmarks IF-1
|
Upsala IF-Vit
vs
Danmarks IF-1
4
-
5
|
|
203
Final
|
F-02
|
12:00
|
Plan 4 7-manna
Omgång
0
tmp
|
Funbo IF
|
SK Iron
|
Funbo IF
vs
SK Iron
3
-
1
|
|
163
|
P-03
P-03 Grupp 4
|
12:15
|
Plan 3:1 5-manna
Omgång
3
tmp
|
Sirius Svart-Lag 2
|
Sunnersta AIF-Svart
|
Sirius Svart-Lag 2
vs
Sunnersta AIF-Svart
1
-
1
|
|
164
|
P-03
P-03 Grupp 4
|
12:15
|
Plan 3:2 5-manna
Omgång
3
tmp
|
Storvreta IK-Blå
|
Vaksala SK-Svart
|
Storvreta IK-Blå
vs
Vaksala SK-Svart
0
-
4
|
|
169
|
P-03
P-03 Grupp 5
|
12:15
|
Plan 3:3 5-manna
Omgång
3
tmp
|
Sirius Svart-Lag 1
|
Sunnersta AIF-Vit
|
Sirius Svart-Lag 1
vs
Sunnersta AIF-Vit
4
-
1
|
|
170
|
P-03
P-03 Grupp 5
|
12:15
|
Plan 3:4 5-manna
Omgång
3
tmp
|
Storvreta IK-Vit
|
Vaksala SK-Vit
|
Storvreta IK-Vit
vs
Vaksala SK-Vit
0
-
0
|
|
25
Final
|
F-99
|
13:00
|
Plan 1 11-manna
Omgång
0
tmp
|
Vasalunds DFF
|
Bälinge IF
|
Vasalunds DFF
vs
Bälinge IF
3
-
2
|
|
36
Final
|
F-00
|
13:00
|
Plan 2 9-manna
Omgång
0
tmp
|
Upsala IF
|
Vaksala SK
|
Upsala IF
vs
Vaksala SK
1
-
0
|
|
186
|
P-04
P-04 Grupp 5
|
13:00
|
Plan 3:2 5-manna
Omgång
2
tmp
|
Sunnersta AIF-Vit
|
Danmarks IF-2
|
Sunnersta AIF-Vit
vs
Danmarks IF-2
3
-
4
|
|
187
|
P-04
P-04 Grupp 5
|
13:00
|
Plan 3:1 5-manna
Omgång
2
tmp
|
IK Fyris
|
Sirius Svart-1
|
IK Fyris
vs
Sirius Svart-1
9
-
1
|
|
191
|
P-03
P-03 Grupp 3
|
13:00
|
Plan 3:3 5-manna
Omgång
2
tmp
|
Gamla Upsala SK-Gul
|
IF Vindhemspojkarna
|
Gamla Upsala SK-Gul
vs
IF Vindhemspojkarna
4
-
1
|
|
192
|
P-03
P-03 Grupp 3
|
13:00
|
Plan 3:4 5-manna
Omgång
2
tmp
|
Storvreta IK-Svart-2
|
Danmarks IF-3
|
Storvreta IK-Svart-2
vs
Danmarks IF-3
1
-
3
|
|
204
Final
|
P-02
|
13:00
|
Plan 4 7-manna
Omgång
0
tmp
|
Gamla Upsala SK
|
Vaksala SK
|
Gamla Upsala SK
vs
Vaksala SK
0
-
8
|
|
175
|
F-04
F-04 Grupp 1
|
13:45
|
Plan 3:1 5-manna
Omgång
3
tmp
|
Sunnersta AIF-Grön
|
Storvreta IK-Vit
|
Sunnersta AIF-Grön
vs
Storvreta IK-Vit
3
-
1
|
|
176
|
F-04
F-04 Grupp 1
|
13:45
|
Plan 3:2 5-manna
Omgång
3
tmp
|
Sunnersta AIF-Svart
|
Storvreta IK-03
|
Sunnersta AIF-Svart
vs
Storvreta IK-03
1
-
4
|
|
183
|
P-04
P-04 Grupp 4
|
13:45
|
Plan 3:3 5-manna
Omgång
3
tmp
|
Danmarks IF-1
|
SK Iron-Vit
|
Danmarks IF-1
vs
SK Iron-Vit
3
-
3
|
|
184
|
P-04
P-04 Grupp 4
|
13:45
|
Plan 3:4 5-manna
Omgång
3
tmp
|
Sirius-Blå
|
Upsala IF-Vit
|
Sirius-Blå
vs
Upsala IF-Vit
1
-
4
|
|
72
Final
|
P-01
|
14:00
|
Plan 4 7-manna
Omgång
0
tmp
|
Ärentuna SK
|
Sirius-Svart
|
Ärentuna SK
vs
Sirius-Svart
2
-
3
|
|
7
Final
|
P-98
|
14:30
|
Plan 1 11-manna
Omgång
0
tmp
|
Sunnersta AIF
|
Unik IK
|
Sunnersta AIF
vs
Unik IK
3
-
0
|
|
57
Final
|
P-00
|
14:30
|
Plan 2 9-manna
Omgång
0
tmp
|
Skiljebo SK
|
Upsala IF
|
Skiljebo SK
vs
Upsala IF
5
-
3
|
|
187
|
P-04
P-04 Grupp 5
|
14:30
|
Plan 3:1 5-manna
Omgång
3
tmp
|
Danmarks IF-2
|
Sirius Svart-1
|
Danmarks IF-2
vs
Sirius Svart-1
4
-
2
|
|
188
|
P-04
P-04 Grupp 5
|
14:30
|
Plan 3:2 5-manna
Omgång
3
tmp
|
IK Fyris
|
Sunnersta AIF-Vit
|
IK Fyris
vs
Sunnersta AIF-Vit
2
-
0
|
|
193
|
P-03
P-03 Grupp 3
|
14:30
|
Plan 3:3 5-manna
Omgång
3
tmp
|
Danmarks IF-3
|
IF Vindhemspojkarna
|
Danmarks IF-3
vs
IF Vindhemspojkarna
8
-
2
|
|
194
|
P-03
P-03 Grupp 3
|
14:30
|
Plan 3:4 5-manna
Omgång
3
tmp
|
Gamla Upsala SK-Gul
|
Storvreta IK-Svart-2
|
Gamla Upsala SK-Gul
vs
Storvreta IK-Svart-2
6
-
1
|
|
79
Final
|
F-01
|
15:00
|
Plan 4 7-manna
Omgång
0
tmp
|
Gamla Upsala SK-Svart
|
Gamla Uppsala SK
|
Gamla Upsala SK-Svart
vs
Gamla Uppsala SK
1
-
0
|
|
178
|
F-04
F-04 Grupp 1
|
15:15
|
Plan 3:2 5-manna
Omgång
4
tmp
|
Storvreta IK-03
|
Storvreta IK-Vit
|
Storvreta IK-03
vs
Storvreta IK-Vit
3
-
1
|
|