Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Riga Cup 2016 U-13 & U-15
EITC Tournaments
,
Hokejs
Riga - Latvia
Riga - Latvia
Hokejs
25 - 28 mar 2016
U-13 & U-15
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Signup form
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Galerija
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
UITHOF Cup
Riga Cup 2017 U-10 & U-11
Riga Cup 2017 U-14 Division I & II
Riga Cup 2017 U-13 & U-15
Riga Cup 2017 U-16 & U-18
Riga Cup 2017 U-12
Eitech cup
Riga Cup 2016 U-10 & U-11
Riga Cup 2016 U-14 Division I & II
Riga Cup 2016 U-16 & U-18
Riga Cup 2016 U-12
Riga Cup 2016 U-13 & U-15
Riga Cup 2015 U-10 & U-11
Riga Cup 2015 U-14 Division I & II
Riga Cup 2015 U-16 & U-18
Riga Cup 2015 U-13 & U-15
Riga Cup 2015 U-12
RIGA CUP 2014 U-10 & U-11
RIGA CUP 2014 U-13 & U-15
RIGA CUP 2014 U-16
RIGA CUP 2014 U-14 & U-18
RIGA CUP 2014 U-12
RIGA CUP 2013 U-10 & U-11
RIGA CUP 2013 U-16
RIGA CUP 2013 U-14
RIGA CUP 2013 U-12 & U-18
RIGA CUP 2013 U-13 & U-15
Riga Cup 2012 U-10 (-02)
Riga Cup 2012 U-18 (-94)
Riga Cup 2012 U-11 (-01)
Riga Cup 2012 U-14 (-98)
Riga Cup 2012 U-16 (-96)
Riga Cup 2012 U-13 (-99)
Riga Cup 2012 U-15 (-97)
Riga Cup 2012 U-12 (-00)
WOLVES CUP
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Spēles
Spēles diena
piektdiena 25 marts (2016)
sestdiena 26 marts (2016)
svētdiena 27 marts (2016)
pirmdiena 28 marts (2016)
More filters
Vecuma grupa
U-13
U-15
Apakšgrupa
U-13A
U-13B
U-13C
U-13D
U-13E
U-13F
U-13G
U-13H
U-13K
U-13L
U-15A
U-15B
U-15C
U-15D
U-15E
U-15F
U-15G
U-15H
U-15K
U-15L
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
Inbox Arena
Ozo Arena
PSL Arena
Volvo Arena A
Volvo Arena B
Volvo Arena C
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
28.03.2016
174
88
U-13
07:30
A-Vol
Omgång
3
tmp
Porin Assat Bugs
E.H.C. Biel
Porin Assat Bugs vs E.H.C. Biel
5
-
3
180
89
U-15
08:45
A-Vol
Omgång
3
tmp
Pardaugava
Kloten Flyers
Pardaugava vs Kloten Flyers
3
-
2
185
94
U-13
10:00
A-Vol
Omgång
3
tmp
North Sweden Hockey Academy
Dinamo Riga
North Sweden Hockey Academy vs Dinamo Riga
6
-
1
190
95
U-15
11:15
A-Vol
Omgång
3
tmp
Team Hungary
H.S. Riga01
Team Hungary vs H.S. Riga01
1
-
6
196
98
U-15
12:30
A-Vol
Omgång
4
tmp
KJK
H.K. Tukums/Jurmala
KJK vs H.K. Tukums/Jurmala
3
-
6
201
102
U-13
13:45
A-Vol
Omgång
4
tmp
Dinamo Riga
Pardaugava03
Dinamo Riga vs Pardaugava03
5
-
2
206
103
U-15
15:00
A-Vol
Omgång
4
tmp
Team Hungary
Flemingsberg I.K.
Team Hungary vs Flemingsberg I.K.
3
-
6
211
107
U-13
16:15
A-Vol
Omgång
4
tmp
North Sweden Hockey Academy
HC Pridneprovsky
North Sweden Hockey Academy vs HC Pridneprovsky
1
-
2
216
108
U-15
17:30
A-Vol
Omgång
4
tmp
H.S. Riga01
Junost Minsk
H.S. Riga01 vs Junost Minsk
10
-
1
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad