Cuponline uses cookies to improve the user experience
Læs mere
Dragons Cup 2016
Vendelsö IK
,
Floorball
Haninge
Haninge
Floorball
23 - 24 apr 2016
P02 - P03
Start
Info
Nyheder
Regler
Haller
Klasser / Grupper
Hold
Kampe
Stillinger
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Dragons Cup
Dragons cup
Dragons Cup 2016
Dragons Cup 2015 (www.laget.se/DRAGONSCUP)
Vendelsö IK Intersport VårCup
HANINGE CENTRUM CUP - FLICKOR 99
Dragons Dalarökväll - "Invited Teams"
Intersport VIK Cup
Dragons Cup 2014
NYÅRSCUPEN 2013
VENDELSÖ FLICKCUP 2013
VENDELSÖCUPEN 2013
Dragons Cup
Nilfisk Cup
VIK Allhelgonacup för 03
Vendelsö IK
VENDELSÖCUPEN
Relevo Cup
VIK Hockeycup
Jehander Cup
Relevo Cup 2011
VIK:s Knattematcher Ht-10
Relevo/VIK Team-99 Cup
Vendelsö IK Team 98's vårcup 2010
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Kampe
Kampdag
lørdag 23 april (2016)
søndag 24 april (2016)
More filters
Klasse
P02 Lätt
P02 Svår
Gruppe
Lätt Grp A
Lätt Grp B
Svår Grp C
Svår Grp D
Kamptype
Gruppespil
Slutspil
Hal
Söderbymalmshallen
Torvalla Träningshall
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
24-04-2016
25
Semifinal (B)
P02 Lätt
09:00
TTh
Omgång
4
tmp
Vendelsö IK P02L
Ingarö IF Gul
Vendelsö IK P02L vs Ingarö IF Gul
3
-
2
26
Semifinal (B)
P02 Lätt
09:00
Sbm
Omgång
4
tmp
Vendelsö IK P03
Ängby IF
Vendelsö IK P03 vs Ängby IF
4
-
2
27
Semifinal (B)
P02 Svår
10:00
TTh
Omgång
4
tmp
Nykvarns IF
Telge SIBK P02
Nykvarns IF vs Telge SIBK P02
4
-
0
28
Semifinal (B)
P02 Svår
10:00
Sbm
Omgång
4
tmp
Hässelby SK Svart
Ingarö IF Svart
Hässelby SK Svart vs Ingarö IF Svart
4
-
6
29
Semifinal (A)
P02 Lätt
11:00
TTh
Omgång
4
tmp
Erikslunds KF P03
Sirius
Erikslunds KF P03 vs Sirius
7
-
4
30
Semifinal (A)
P02 Lätt
11:00
Sbm
Omgång
4
tmp
Telge SIBK P03
Hässelby SK Röd
Telge SIBK P03 vs Hässelby SK Röd
9
-
4
31
Semifinal (A)
P02 Svår
12:00
TTh
Omgång
4
tmp
Vendelsö IK P02S
Älvsjö AIK
Vendelsö IK P02S vs Älvsjö AIK
2
-
1
SO
32
Semifinal (A)
P02 Svår
12:00
Sbm
Omgång
4
tmp
Tumba Innebandy
Ekerö IK
Tumba Innebandy vs Ekerö IK
6
-
1
33
Final (B slutspel)
P02 Lätt
13:15
TTh
Omgång
5
tmp
Vendelsö IK P02L
Vendelsö IK P03
Vendelsö IK P02L vs Vendelsö IK P03
2
-
6
34
Placeringsmatch (B slutspel)
P02 Lätt
13:15
Sbm
Omgång
5
tmp
Ingarö IF Gul
Ängby IF
Ingarö IF Gul vs Ängby IF
10
-
2
35
Final (B slutspel)
P02 Svår
14:20
TTh
Omgång
5
tmp
Nykvarns IF
Ingarö IF Svart
Nykvarns IF vs Ingarö IF Svart
3
-
2
36
Placeringsmatch (B slutspel)
P02 Svår
14:20
Sbm
Omgång
5
tmp
Telge SIBK P02
Hässelby SK Svart
Telge SIBK P02 vs Hässelby SK Svart
4
-
3
SO
37
Final (A slutspel)
P02 Lätt
15:25
TTh
Omgång
5
tmp
Erikslunds KF P03
Telge SIBK P03
Erikslunds KF P03 vs Telge SIBK P03
2
-
1
38
Placeringsmatch (A slutspel)
P02 Lätt
15:25
Sbm
Omgång
5
tmp
Sirius
Hässelby SK Röd
Sirius vs Hässelby SK Röd
12
-
3
39
Final (A slutspel)
P02 Svår
16:30
TTh
Omgång
5
tmp
Vendelsö IK P02S
Tumba Innebandy
Vendelsö IK P02S vs Tumba Innebandy
2
-
8
40
Placeringsmatch (A slutspel)
P02 Svår
16:30
Sbm
Omgång
5
tmp
Älvsjö AIK
Ekerö IK
Älvsjö AIK vs Ekerö IK
5
-
3
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Udskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad